Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
678
...
222324
CapunZd
CapunZd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 47
24. lipnja 2026. u 18:47

Nepozivanje Smolčića je najgluplja odluka Dalića u povijesti.

Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
24. lipnja 2026. u 18:56

Ako želiš pročitati nešto pametno napusti ovaj forum. 

[uredio Netko18 - 24. lipnja 2026. u 23:04]
hakler
hakler
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2026.
Poruka: 183
24. lipnja 2026. u 19:03

Fifa je za glavnog suca utakmice u Philadelphiji odredila Kanađanina Drewa Fischera.

 
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.409
24. lipnja 2026. u 19:15

Netko18 je napisao/la:

Petar Sučić isto nije startao jučer jer ne zna igrati u sredini kad su iza njega 4 braniča. U klubu igra s 3-5-2 formacijom.

Mario Pašalić isto nije startao jučer jer ne zna igrati u sredini kad su iza njega 4 braniča. U klubu igra s 3-4-2-1 formacijom.

Petar Musa je sinoć isto bio bez velikog učinka jer je u klubu navikao igrati 3-4-3 pa mu sinoćnja formacija nije odgovarala. 

Luka Modrić isto se sad naviknuo na 3-5-2 u klubu pa sinoć nije briljirao, a protiv Engleza mu nije odgovoralo 3-4-2-1.

Livaković je primio 4 komada od Engleza jer je ispred sebe imao 3 umjesto 4 braniča, u klubu je navikao igrati s 4 braniča ispred sebe. Zato sinoć nije primio gol.

Logično je da protiv Engleza ušao Vlašić koji u klubu igra s 3 iza, a protiv Paname L. Sučić koji u klubu igra s 4 iza. 

Vidi cijeli citat

Nije ni čudo da nogomet ide kvragu ako su današnji profesionalni nogometaši tako ograničeni, a lova je nikad veća

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 397
24. lipnja 2026. u 19:29

Lukkk je napisao/la:

AdamMalysz je napisao/la:

Smije li ijedan novinar postaviti pitanje zasto 12 stopera i 17 veznjaka, a ne Smolcic koji je bek u ponajboljoj momcadi talijanske lige?

Vidi cijeli citat

Pa cekaj malo, kad je izasao popis ovdje je bio skoro konzensus kako je to najbolji popis u povijesti.

Vidi cijeli citat


ja sam za Smolcica pisao barem pet puta. Ne mogu citirati postove jer je topic "hrvatska reprezentacija" zakljucan.

doduse, istina da su me pojedine sveznalice uvjeravale da je opravdano pozivanje Jakica ispred njega, iako ovaj niti je bek niti igra, a igrac je 3x losije momcadi od Coma.

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.248
24. lipnja 2026. u 19:38

Gvardiol je u tako lošem stanju da mi pada na pamet ovo:

.                   Livi

Stanišić   Šutalo   X     Perišić

  Marco    Petar  Kova   Baturina

 .            Musa    Krama   

 

Brz i okomit nogomet
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.248
24. lipnja 2026. u 19:39

Jakić je bio igrač utakmice kad je uskočio na beka. Svaki put odličan. Štaš kad ti Smolčić nije valjao...

[uredio Dabrić - 24. lipnja 2026. u 20:32]
Brz i okomit nogomet
pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.217
24. lipnja 2026. u 19:41

Ne bi nama Smola puno pomogao. Po desnoj strani ne curi, a Stanišić je prema naprijed korektan. 

Smolčić je prvenstveno defanzivno orijentiran bek. 

Da se razumijemo, trebao je biti pozvan, ali ne bi on promijenio geometriju i strukturu naše igre.

Samo bi morali eksperimentirati i stavljati Stanišića koji je desni stoper ili desni bek, na lijevog beka.

To je eksperiment kao ovaj što radimo sa Gvardiolom na beku.

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.462
24. lipnja 2026. u 20:02

Stanisic je odigrao poprilican broj utakmica ove sezone na lijevom beku.

Nikakav to nebi bio eksperiment.

Osim za Dalica, njemu je sve eksperiment.

Litva Jere
Litva Jere
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 63
24. lipnja 2026. u 20:21

Jel ovi Dalićev patent, da igrač koji igra u obrani di su 3, ne može di su 4. 

123
...
678
...
222324
  • Najnovije
  • Najčitanije