Netko18 je napisao/la:
Petar Sučić isto nije startao jučer jer ne zna igrati u sredini kad su iza njega 4 braniča. U klubu igra s 3-5-2 formacijom.
Mario Pašalić isto nije startao jučer jer ne zna igrati u sredini kad su iza njega 4 braniča. U klubu igra s 3-4-2-1 formacijom.
Petar Musa je sinoć isto bio bez velikog učinka jer je u klubu navikao igrati 3-4-3 pa mu sinoćnja formacija nije odgovarala.
Luka Modrić isto se sad naviknuo na 3-5-2 u klubu pa sinoć nije briljirao, a protiv Engleza mu nije odgovoralo 3-4-2-1.
Livaković je primio 4 komada od Engleza jer je ispred sebe imao 3 umjesto 4 braniča, u klubu je navikao igrati s 4 braniča ispred sebe. Zato sinoć nije primio gol.
Logično je da protiv Engleza ušao Vlašić koji u klubu igra s 3 iza, a protiv Paname L. Sučić koji u klubu igra s 4 iza.
Nije ni čudo da nogomet ide kvragu ako su današnji profesionalni nogometaši tako ograničeni, a lova je nikad veća