Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
789
...
242526
timmy
timmy
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.02.2025.
Poruka: 46
24. lipnja 2026. u 20:23

jel ne bi bila neka logika ako se već predstavljaš za top reprezentacije...

1. da imamo neki sistem i eventualno jednu alternativu. npr: od kadeta reprezentacija igra isti sistem.

2. zoveš najboljeg igrača za poziciju u sistemu, a ne da zoves 26 "najboljih" igrača? plastično: ako je lijevi bek 27. najbolji igrač u državi, zoveš ga, jer ti treba lijevi bek, ne zoveš sedmog centralnog veznog, koji može možda odigrati hibridnog lijevog beka, jer je on eto 23. najbolji igrač u državi?

kako španjolci imaju uvijek neke nove igrače iz petnaestog kluba u ligi, jer je drugi najbolji lijevi bek...jer logicno moras imat rezervu za lijevog beka, a ne da nemaš ni prvog?

govorim o sistemu, bez gledanja kladio bi se da su neki španjolci/francuzi/nijemci od 30-40 milijuna eur ostali doma, jer su peta opcija na poziciji. jasno mi je da imaju ogroman bazen igrača, ali govorim o postavkama sistema.

zašto mi ne mozemo naci igraca od 5 mil eur, ako je dobar za svoju (deficitarnu) poziciju i ne pozvati igrača od 15 mil eur, koji ce biti beskoristan?


[uredio timmy - 24. lipnja 2026. u 20:24]
CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.460
24. lipnja 2026. u 20:31

HRT je ovaj in memoriam Modriću mogo odraditi nakon svjetskog ili bar kad ispadnemo...

Mislim sto je previse, previše je, igramo tekmu za prolaz za 3 dana, ovi trabunjaju pola sata o Modricevih 200 utakmica, oce u Real ili HNS, dajte odjebite više.

 

Snimite mu 5 dokumentaraca kad završi karijeru, zaslužio je, ali ono, time and place rekli bi Ameri.

sedmica77
sedmica77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.02.2012.
Poruka: 2.042
24. lipnja 2026. u 20:35

Scholes i Butt u podcastu mrtvo hladno kažu kako je Ronaldo sebičan i postaje teret Portugala. Znači ljudi koji su s njim igrali, družili se, možda su i prijatelji, nebitno, ali nisu neprijatelji i mrzitelji svega portugalskog.

Kod nas niti jedan pundit ili stručnjak ne može reći da možda može Modrić i prosijediti protiv Gane. Kao da to automatski znači da je nula od nogometaša i da mu ne treba odati priznanje za karijeru...

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.249
24. lipnja 2026. u 20:36

Dalić bi radije 11 Ronaldinja nego cijelu ekipu Brazila. Smatra ako je igrač izračina sve može odraditi.

Tako smo imali ovo:

Brekalo desni bek 

Luka Sučić lijevi wingbek 

Jakić desni bek

Vlašić, Mario, Majer, Petar, Krama itd. desno krilo ili lijevo.

 

Brz i okomit nogomet
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.464
24. lipnja 2026. u 20:45

CROphantom93 je napisao/la:

HRT je ovaj in memoriam Modriću mogo odraditi nakon svjetskog ili bar kad ispadnemo...

Mislim sto je previse, previše je, igramo tekmu za prolaz za 3 dana, ovi trabunjaju pola sata o Modricevih 200 utakmica, oce u Real ili HNS, dajte odjebite više.

 

Snimite mu 5 dokumentaraca kad završi karijeru, zaslužio je, ali ono, time and place rekli bi Ameri.

Vidi cijeli citat

To i je najveci problem, nema fokusa, nema gladi za nekim rezultatom.

Obiljezavaju se utakmice, odaju se priznanja, zivi se na staroj slavi, ne smije se pisnuti protiv senatora.

Nadam se oprostaju i izbornika i Modrica nakon prvenstva, ne zelim ga zasad ni u stozeru.

Treba okrenuti novu stranicu.

 

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
24. lipnja 2026. u 20:48

Zalosti me ovih 14% sta mislu da ispadamo kakav je ovo sugavi mentalitet di je optimizam.

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.460
24. lipnja 2026. u 20:54

Lukkk je napisao/la:

CROphantom93 je napisao/la:

HRT je ovaj in memoriam Modriću mogo odraditi nakon svjetskog ili bar kad ispadnemo...

Mislim sto je previse, previše je, igramo tekmu za prolaz za 3 dana, ovi trabunjaju pola sata o Modricevih 200 utakmica, oce u Real ili HNS, dajte odjebite više.

 

Snimite mu 5 dokumentaraca kad završi karijeru, zaslužio je, ali ono, time and place rekli bi Ameri.

Vidi cijeli citat

To i je najveci problem, nema fokusa, nema gladi za nekim rezultatom.

Obiljezavaju se utakmice, odaju se priznanja, zivi se na staroj slavi, ne smije se pisnuti protiv senatora.

Nadam se oprostaju i izbornika i Modrica nakon prvenstva, ne zelim ga zasad ni u stozeru.

Treba okrenuti novu stranicu.

 

Vidi cijeli citat

Ma meni ovo postaje bolesno, jebote usred turnira si, a ovi to tretiraju ko oprostajnu turneju Rolling Stonesa.

Također jedva cekam da odu i jedan i drugi, ovo fakat prelazi u ozbiljan kult ličnosti. Najbolje da ugasimo reprezentaciju kad Modric ode jbt

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.464
24. lipnja 2026. u 21:07

CROphantom93 je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

CROphantom93 je napisao/la:

HRT je ovaj in memoriam Modriću mogo odraditi nakon svjetskog ili bar kad ispadnemo...

Mislim sto je previse, previše je, igramo tekmu za prolaz za 3 dana, ovi trabunjaju pola sata o Modricevih 200 utakmica, oce u Real ili HNS, dajte odjebite više.

 

Snimite mu 5 dokumentaraca kad završi karijeru, zaslužio je, ali ono, time and place rekli bi Ameri.

Vidi cijeli citat

To i je najveci problem, nema fokusa, nema gladi za nekim rezultatom.

Obiljezavaju se utakmice, odaju se priznanja, zivi se na staroj slavi, ne smije se pisnuti protiv senatora.

Nadam se oprostaju i izbornika i Modrica nakon prvenstva, ne zelim ga zasad ni u stozeru.

Treba okrenuti novu stranicu.

 

Vidi cijeli citat

Ma meni ovo postaje bolesno, jebote usred turnira si, a ovi to tretiraju ko oprostajnu turneju Rolling Stonesa.

Također jedva cekam da odu i jedan i drugi, ovo fakat prelazi u ozbiljan kult ličnosti. Najbolje da ugasimo reprezentaciju kad Modric ode jbt

Vidi cijeli citat

I Messi i Cr se oprastaju pa nije ovakav cirkus, ganjaju rezultat, zabijaju, Ronalda javnost bombardira on odgovori na terenu.

Mi bi trebali bit sretni sto izvede momcad, razmijeni zastavice i opravdavamo svaki los potez jer, eto, zaduzio nas je.

Ista stvar i sa izbornikom.

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
24. lipnja 2026. u 21:31

Ne samo to nego svi ti u clancima i u studiju brane modrica kao da im je ne znam šta sveta krava. Kad bi barem imali nekog realnog u clancima da kaže stvari kakve jesu. 

Stefan Reuter
Stefan Reuter
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 17.06.2024.
Poruka: 49
24. lipnja 2026. u 21:37

BiH vodi, što znači da se prolaz uz poraz smanjuje. 😁 

123
...
789
...
242526
  • Najnovije
  • Najčitanije