Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
111213
...
181920
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.817
jučer u 21:06

Ako nam nista neznaci utakmica volio bi vidjeti svejedno dobrih prvih 11. Nebitno mi je tko je spica, ali bi matanovic trebao dobit minute nebitno jel krece od pocetka. Kovu sa sucicem u vezi. Gvardiolu bi dao da igra da nepotone, ali ne od pocetka. Mozda probat stanisica lijevo a desno jakica. Vusko bi morao igrat. I kramarica bi volio vidjeti jedno poluvrijeme.

Kažem ja
Kažem ja
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 13
jučer u 22:27

Pokušavam shvatit forumsko javno mijenje kad su ove kalkulacije u pitanju. Jasno je da ako već nećemo bit prvi, svi bi najrađe Kolumbiju pa Švicarsku, a niko ne bi Portugal pa Španjolsku.

Ali realnije su dvije opcije:

1. Portugal pa Švicarska

2. Kolumbija pa Španjolska

Šta narod hoće od ove dvije opcije? Veće šanse za prolaz jedne knockout utakmice ili lakši put do još jednog velikog rezultata uz veće šanse za ispadanje odmah u 1/16 finala.

[uredio Kažem ja - 25. lipnja 2026. u 22:27]
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.567
jučer u 22:54

Kažem ja je napisao/la:

Pokušavam shvatit forumsko javno mijenje kad su ove kalkulacije u pitanju. Jasno je da ako već nećemo bit prvi, svi bi najrađe Kolumbiju pa Švicarsku, a niko ne bi Portugal pa Španjolsku.

Ali realnije su dvije opcije:

1. Portugal pa Švicarska

2. Kolumbija pa Španjolska

Šta narod hoće od ove dvije opcije? Veće šanse za prolaz jedne knockout utakmice ili lakši put do još jednog velikog rezultata uz veće šanse za ispadanje odmah u 1/16 finala.

Vidi cijeli citat

Svakako 1. opcija po meni.

Čak i razlika između Portugala i Kolumbije nije toliko ekstremna kao Španjolska i Švica za nastavak natjecanja

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.348
jučer u 23:15

ne bi mi nista bilo sladje nego vratit portugalu za europsko 2016 i poslat ronalda u mirovinu

[uredio Avtomatiq - 25. lipnja 2026. u 23:15]
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.459
jučer u 23:31

Mi jos imamo puno rezervi.

Nismo vidjeli P. Sucica od pocetka na sestici u paru sa Modric/ Kovacic.

Nismo vidjeli Gvardiola na stoperu u 4 iza.

Baturinu lijevo, Periju desno, na desetci Krama/l.Sucic/Fruk.

Jakica desno, Stanisica lijevo.

Mozemo mi svasta da promijenimo krvnu sliku momcadi, ali zato treba imati muda, sto nas izbornik izgleda nema.

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.216
jučer u 23:36

Lukkk je napisao/la:

Mi jos imamo puno rezervi.

Nismo vidjeli P. Sucica od pocetka na sestici u paru sa Modric/ Kovacic.

Nismo vidjeli Gvardiola na stoperu u 4 iza.

Baturinu lijevo, Periju desno, na desetci Krama/l.Sucic/Fruk.

Jakica desno, Stanisica lijevo.

Mozemo mi svasta da promijenimo krvnu sliku momcadi, ali zato treba imati muda, sto nas izbornik izgleda nema.

Vidi cijeli citat


Ovo su odlične zamisli koje si naveo, ali one opet ništa ne garantiraju. Ja bih isto dao šansu Fruku i Jakiću. Treba nam neke nove energije, to je evidentno.

Što se tiče Gvardiola, zamisli da je proveo ove dvije utakmice na klupi - bili bi komentari da je on na 70 posto doktor nogometa.

 

 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
jučer u 23:38

Meni nije jasno kako ne vidite da Gvardiol i Kovačić nisu spremni. Daleko najgori na terenu u ove 2 utakmice. Ne jer ne znaju ili nemaju kvalitetu nego jer još uvijek ne mogu pružiti maksimum. 

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.216
jučer u 23:41

Lukass je napisao/la:

Meni nije jasno kako ne vidite da Gvardiol i Kovačić nisu spremni. Daleko najgori na terenu u ove 2 utakmice. Ne jer ne znaju ili nemaju kvalitetu nego jer još uvijek ne mogu pružiti maksimum. 

Vidi cijeli citat


Ja sam to pisao prije dva mjeseca, da oni ne mogu uhvatiti potrebnu formu. 

Nogomet je tu vrlo egzaktan, uvijek ima izuzetaka, ali generalno to su ogromne pauze njih dvojice.

Dovoljno je pogledati Modrića koliko je ispao iz forme zbog jednog mjeseca stanke zbog ozlijede.

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.303
jučer u 23:41

nista, hrabro po 0:0...

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.459
jučer u 23:43

Jasno je da nisu spremni, ali mi izbora nemamo nego drzati ih u igri i cekati da dodju do neke razine.

Alternative nemamo.

Na stoperima jos kako-tako, na beku skoro nista, u vezi nista.

Kova i ovakav nikakav, najvise je pokazao od svih koji su igrali na sesticama.

Sta ti to govori?

123
...
111213
...
181920
  • Najnovije
  • Najčitanije