Idemounjive je napisao/la:
Lukkk je napisao/la:
Idemounjive je napisao/la:
Lukkk je napisao/la:
Idemounjive je napisao/la:
Lukkk je napisao/la:
Kova i ovakav nikakav, najvise je pokazao od svih koji su igrali na sesticama.
Sta ti to govori?
Vidi cijeli citat
Teški, al baš teški disrespekt prema Sučiću, Jakiću i Mori koliko god je sjebo u onoj prijateljskoj, on je šestica u jednom od najboljih klubova serie a.
Kova je pokazao jedno veliko ništa al s time da ga nije bilo skoro dvije sezone to je ok.
Vidi cijeli citat
Postujem misljenje, ali Moro niti igra u jednom od najboljih klubova serie a, niti je standardan.
Vidi cijeli citat
Bologna po tebi onda ima 3 standardna igrača. Svi ostali imaju ili manje ili slično minuta ove sezone. Nemoj izmišljat stvari.
Znam da Moro nije svjetska klasa al pričat o tome kako nemamo šesticu je glupost. Panama onda ima kurac od ovce a Gana ima silovatelja u silasku karijere koji ima polu manje minuta u Villarealu od More.
Vidi cijeli citat
Zadnjih 7,8 utakmica startao je valjda dvaput.
To se ne zove standardni igrac.
A ovo da je sedmoplasirana Bologna jedna od najjacih momcadi u Italiji isto nema veze s vezom.
Vidi cijeli citat
Oke ne sviđa ti se Moro sve ok. Ionako sam ga naveo kao zadnjeg i mislio sam da ga se previše kritiziralo zato sam sve rekao. Po meni Kovačić nije dovoljno u form iza startat u veznom redu s Modrićem. Sučić je puno bolje rješenje
Vidi cijeli citat
Bojim se da je Petra Dalic vec unistio sa ovim seljakanjem po pozicijama i klupiranjem.
On je trebao biti fiks u svakoj utakmici na sestici i samo mu mijenjati partnera, bili to Luka, Kova, Moro, Jakic, nebitno.