Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
131415
...
192021
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.459
danas u 00:12

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Kova i ovakav nikakav, najvise je pokazao od svih koji su igrali na sesticama.

Sta ti to govori?

Vidi cijeli citat


Teški, al baš teški disrespekt prema Sučiću, Jakiću i Mori koliko god je sjebo u onoj prijateljskoj, on je šestica u jednom od najboljih klubova serie a.

Kova je pokazao jedno veliko ništa al s time da ga nije bilo skoro dvije sezone to je ok.

Vidi cijeli citat

Postujem misljenje, ali Moro niti igra u jednom od najboljih klubova serie a, niti je standardan.

Vidi cijeli citat

Bologna po tebi onda ima 3 standardna igrača. Svi ostali imaju ili manje ili slično minuta ove sezone. Nemoj izmišljat stvari.

Znam da Moro nije svjetska klasa al pričat o tome kako nemamo šesticu je glupost. Panama onda ima kurac od ovce a Gana ima silovatelja u silasku karijere koji ima polu manje minuta u Villarealu od More.

Vidi cijeli citat

Zadnjih 7,8 utakmica startao je valjda dvaput.

To se ne zove standardni igrac.

A ovo da je sedmoplasirana Bologna jedna od najjacih momcadi u Italiji isto nema veze s vezom.

Vidi cijeli citat


Oke ne sviđa ti se Moro sve ok. Ionako sam ga naveo kao zadnjeg i mislio sam da ga se previše kritiziralo zato sam sve rekao. Po meni Kovačić nije dovoljno u form iza startat u veznom redu s Modrićem. Sučić je puno bolje rješenje

Vidi cijeli citat

Bojim se da je Petra Dalic vec unistio sa ovim seljakanjem po pozicijama i klupiranjem.

On je trebao biti fiks u svakoj utakmici na sestici i samo mu mijenjati partnera, bili to Luka, Kova, Moro, Jakic, nebitno.

 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
danas u 00:14

Kako nemamo defenzivnog. Jakiću i Mori je to primarna pozicija. Imaš Sučića koji to može igrat. Pa od ne pozvanih npr Bašić.

Ima rješenja itekako ali ih se ne koristi jer se previše daje Kovačiću zbog starih zasluga. 

Gvardiol.... Mogao je komotno tamo bit Stanišić. Desno Smolčić. Dečko igra u Comu. Standardan i dobar. 

Dalje... Mogao je zvat Bradarića. Igra Seriu A standardno. 

 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
danas u 00:16

Lukkk je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Kova i ovakav nikakav, najvise je pokazao od svih koji su igrali na sesticama.

Sta ti to govori?

Vidi cijeli citat


Teški, al baš teški disrespekt prema Sučiću, Jakiću i Mori koliko god je sjebo u onoj prijateljskoj, on je šestica u jednom od najboljih klubova serie a.

Kova je pokazao jedno veliko ništa al s time da ga nije bilo skoro dvije sezone to je ok.

Vidi cijeli citat

Postujem misljenje, ali Moro niti igra u jednom od najboljih klubova serie a, niti je standardan.

Vidi cijeli citat

Bologna po tebi onda ima 3 standardna igrača. Svi ostali imaju ili manje ili slično minuta ove sezone. Nemoj izmišljat stvari.

Znam da Moro nije svjetska klasa al pričat o tome kako nemamo šesticu je glupost. Panama onda ima kurac od ovce a Gana ima silovatelja u silasku karijere koji ima polu manje minuta u Villarealu od More.

Vidi cijeli citat

Zadnjih 7,8 utakmica startao je valjda dvaput.

To se ne zove standardni igrac.

A ovo da je sedmoplasirana Bologna jedna od najjacih momcadi u Italiji isto nema veze s vezom.

Vidi cijeli citat


Meštre koliko je Kovačić startao ove sezone?

Sad kad si navro sa tim ko je koliko standardan.... 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.459
danas u 00:16

Izbor igraca je najgori u povijesti i to ne treba ni spominjat vise, imamo sad sta imamo.

Idemounjive
Idemounjive
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.08.2020.
Poruka: 360
danas u 00:17

Lukkk je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Kova i ovakav nikakav, najvise je pokazao od svih koji su igrali na sesticama.

Sta ti to govori?

Vidi cijeli citat


Teški, al baš teški disrespekt prema Sučiću, Jakiću i Mori koliko god je sjebo u onoj prijateljskoj, on je šestica u jednom od najboljih klubova serie a.

Kova je pokazao jedno veliko ništa al s time da ga nije bilo skoro dvije sezone to je ok.

Vidi cijeli citat

Postujem misljenje, ali Moro niti igra u jednom od najboljih klubova serie a, niti je standardan.

Vidi cijeli citat

Bologna po tebi onda ima 3 standardna igrača. Svi ostali imaju ili manje ili slično minuta ove sezone. Nemoj izmišljat stvari.

Znam da Moro nije svjetska klasa al pričat o tome kako nemamo šesticu je glupost. Panama onda ima kurac od ovce a Gana ima silovatelja u silasku karijere koji ima polu manje minuta u Villarealu od More.

Vidi cijeli citat

Zadnjih 7,8 utakmica startao je valjda dvaput.

To se ne zove standardni igrac.

A ovo da je sedmoplasirana Bologna jedna od najjacih momcadi u Italiji isto nema veze s vezom.

Vidi cijeli citat


Oke ne sviđa ti se Moro sve ok. Ionako sam ga naveo kao zadnjeg i mislio sam da ga se previše kritiziralo zato sam sve rekao. Po meni Kovačić nije dovoljno u form iza startat u veznom redu s Modrićem. Sučić je puno bolje rješenje

Vidi cijeli citat

Bojim se da je Petra Dalic vec unistio sa ovim seljakanjem po pozicijama i klupiranjem.

On je trebao biti fiks u svakoj utakmici na sestici i samo mu mijenjati partnera, bili to Luka, Kova, Moro, Jakic, nebitno.

 

Vidi cijeli citat


E tu se slažem s tobom. Mislim, samo sam htio reć da imamo tri bolja rješenja na šestici. Moro mi je taj zadnji treći i marginalan u usporedbi na to što dobivaš s Kovačićem u ovom izdanju. A od Kovačića možeš još neke stvari dobit. Samo ne na šestici od prve minute.

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.459
danas u 00:18

Lukass je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Idemounjive je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Kova i ovakav nikakav, najvise je pokazao od svih koji su igrali na sesticama.

Sta ti to govori?

Vidi cijeli citat


Teški, al baš teški disrespekt prema Sučiću, Jakiću i Mori koliko god je sjebo u onoj prijateljskoj, on je šestica u jednom od najboljih klubova serie a.

Kova je pokazao jedno veliko ništa al s time da ga nije bilo skoro dvije sezone to je ok.

Vidi cijeli citat

Postujem misljenje, ali Moro niti igra u jednom od najboljih klubova serie a, niti je standardan.

Vidi cijeli citat

Bologna po tebi onda ima 3 standardna igrača. Svi ostali imaju ili manje ili slično minuta ove sezone. Nemoj izmišljat stvari.

Znam da Moro nije svjetska klasa al pričat o tome kako nemamo šesticu je glupost. Panama onda ima kurac od ovce a Gana ima silovatelja u silasku karijere koji ima polu manje minuta u Villarealu od More.

Vidi cijeli citat

Zadnjih 7,8 utakmica startao je valjda dvaput.

To se ne zove standardni igrac.

A ovo da je sedmoplasirana Bologna jedna od najjacih momcadi u Italiji isto nema veze s vezom.

Vidi cijeli citat


Meštre koliko je Kovačić startao ove sezone?

Sad kad si navro sa tim ko je koliko standardan.... 

Vidi cijeli citat

Prica se o Mori iskljucivo mestre.

Ne moras iskakat iz pastete na svaku raspravu.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
danas u 00:18

 

Kako se možeš pozivati na neku konstantu nastupa a kao argument za Kovačića koji uopće nije igrao godinu dana.

 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
danas u 00:21

Sve je meni jasno čim si naveo Kovačića kao šesticu. Plus da mi tu nemamo opcije. A onda počeo kipat po Mori da bi završio sa paštetama. 

 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.459
danas u 00:23

Lukass je napisao/la:

 

Kako se možeš pozivati na neku konstantu nastupa a kao argument za Kovačića koji uopće nije igrao godinu dana.

 

Vidi cijeli citat

Moje misljenje je da Moro nema kvalitetu, a kolega ju dokazuje brojem nastupa i jacinom kluba za koji igra.

Znaci, rasprava je bila iskljucivo o Mori.

Ne znam sta ti nije jasno.

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.459
danas u 00:24

Lukass je napisao/la:

Sve je meni jasno čim si naveo Kovačića kao šesticu. Plus da mi tu nemamo opcije. A onda počeo kipat po Mori da bi završio sa paštetama. 

 

Vidi cijeli citat

A mi ne igramo sa dvije sestice u 3421 i 4231?

123
...
131415
...
192021
  • Najnovije
  • Najčitanije