Pa na svakom popisu ti treba minimalno biti 2-3 golmana, 4 beka (2 lijeva i desna) I 4 stopera, 3 defanzivni vezna, 3 centralna vezna i 3 napadacka vezna, 4 krila (lijeva i desna) te 2-3 napadača (9ke). No kod nas je to drugačije nemaš zamjenski bekove, defanzivne imaš ali ih ne koristiš, starkelje nam vode igru koje očigledno ne mogu više, krila za koje takodjer nemaš zamjene, sa jedno 10 napadackih veznih koji od tih 10 brat bratu svaku tekmu koristiš jedva 2-3 ili jos gore kad ih stavlja na krilo.. Jos na ovom sp-u je frajer zvao ozljedjenog gvardiola za kojeg je bilo očekivani da neće moći pružiti najbolje partije kad nije igrao 5 mjeseci ta klub, te zove kovacica koji takodjer nije igrao 4-5 mjeseci za klub, zove caletu cara koji je takodjer ozljedjen za sta a i evo erlic takodjer ozljedjen? Fruka je zvao takodjer a ne koristi ga? Msm halo?? Ugl dalic mora pod hitno biti bivši nakon ovog sp-a iako je zaslužio biti bivši vec nakon ep 24e.