Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
151617
...
222324
LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 796
danas u 04:50

Pa  na svakom popisu ti treba minimalno biti 2-3 golmana, 4 beka (2 lijeva i desna) I 4 stopera, 3 defanzivni vezna, 3 centralna vezna i 3 napadacka vezna, 4 krila (lijeva i desna) te 2-3 napadača (9ke). No kod nas je to drugačije nemaš zamjenski bekove, defanzivne imaš ali ih ne koristiš, starkelje nam vode igru koje očigledno ne mogu više, krila za koje takodjer nemaš zamjene, sa jedno 10 napadackih veznih koji od tih 10 brat bratu svaku tekmu koristiš jedva 2-3 ili jos gore kad ih stavlja na krilo.. Jos na ovom sp-u je frajer zvao ozljedjenog gvardiola za kojeg je bilo očekivani da neće moći pružiti najbolje partije kad nije igrao 5 mjeseci ta klub, te zove kovacica koji takodjer nije igrao 4-5 mjeseci za klub, zove caletu cara koji je takodjer ozljedjen za sta a i evo erlic takodjer ozljedjen? Fruka je zvao takodjer a ne koristi ga? Msm halo?? Ugl dalic mora pod hitno biti bivši nakon ovog sp-a iako je zaslužio biti bivši vec nakon ep 24e. 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 397
danas u 07:01

Njemu je bitno da ga za 10-20 godina Modric, Kovacic i ostali zovu sefe, da bude novi Ciro.

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.304
danas u 07:18

puno se nervirate, a rezultati idu u smjeru da nas gana ne smije pobijediti...nekak mi se cini da se ne budemo nervirali jos dugo, bas puno toga izgleda ko sprdacina i monty python skec

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Stiffler13
Stiffler13
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2019.
Poruka: 707
danas u 07:27

Čuo sam se s Gospom iz Međugorja, kaže Englezi igraju neriješeno protiv Paname a mi tučemo Ganu, tako da ćemo biti prvi u skupini

redscro
redscro
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 2.639
danas u 07:28

Porazom ispadamo već gotovo sigurno jer se svi rezultati eto baš slučajno tako poklapaju. 

Pošto Gana igra bunker, treba dati loptu Livakoviću i čekati kraj. Jebo poštenje. 

canastra
canastra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2011.
Poruka: 4.035
danas u 07:36

Baš čudno da zadnje kolo završi rezultatom koji odgovara i jednima i drugima.

 

feniks93
feniks93
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 1.942
danas u 08:00

Od svih kalkulacija može se reći kako je negdje po 48% sigurno kako ćemo igrati u slučaju pozitivnog rezultata sa Ganom protiv Portugala ili Kolumbije u šesnestini finala. Ono 4% ostavljam čudu Paname protiv Engleske i nekom trećem lakšem suparniku. No ovakva čuda su teško moguća.

[uredio feniks93 - 26. lipnja 2026. u 08:01]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.964
danas u 08:34

opća depresija na forumu. Stanje šoka jer bi se mogla dogodit velika nepravda, pa da s tri boda i gol-razlikom 3:10 ne prodjemo dalje 😂

urotilo se staro i mlado

 

u medjuvremenu se provlači da je DeĆeC dobio mjesec dana godišnjeg s Obitelji

 

kakve su druge vijesti iz tabora? Trenira li se ozbiljno? Za atmosferu znam da je vrhunska i da su igrači svjesni važnosti sljedeće utakmice

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.084
danas u 08:38

Moramo biti bolji u sljedecoj utakmici 💪

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.820
danas u 08:39

jebeno cudna situacija. treba nam bod, u nekoj teoriji mogla bi biti kamilica od utakmice. s druge strane ako se opustimo najebali smo. fino bi bilo da vidimo koliko kovacic moze jer imam osjecaj da je se uspio dici, ali s druge strane nebi usao u utakmicu s nikim tko nije na 100%, cak prije sa igracima koji su u stanju da se doslovno potuku na terenu. 

 

123
...
151617
...
222324
  • Najnovije
  • Najčitanije