bobrock je napisao/la:
Ajduk1911 je napisao/la:
bobrock je napisao/la:
Meni je nekoko cudan ovaj kompleks vise vrijednosti koji se provlaci kroz razmisljanja navijaca i forumasa. Kao mi smo neka sila.....
Vidi cijeli citat
Nerealni smo jer očekujemo da nas ne prebije Panama koja ima čitavih 0 igrača u top 5 liga i to bez par bitnih igrača u prvih 11.
Onaj Cristian Martinez koji je protiv nas izgledao kao Messi igra za ekipu koja je u donjem dijelu izraelske lige, najbolji igrači im igraju u puno slabijim ligama u odnosu na naše igrače, ali evo, mi bi trebali bit sretni jer nismo primili gol protiv takve reprezentacije.
Evo ja ti mogu predložit da umjesto tih 20 minuta pogledaš 2000 minuta Smolčića u Comu i onda to usporediš sa čitavih 90 minuta Jakića u Augsburgu na desnom beku.
Ova "utakmica na rezultat" je podsjetila na onu protiv Albanije, 0 kontrole i visi nam gol svaki napad, ali ovaj put smo se izvukli.
Hrvatska je pokazala i dokazala zadnjih 10 godina da se može nosit sa najjačim ekipama bez problema, pokazala je to i u prvoj utakmici (- prekidi) i slavit 1 bod kao da smo mi neki Curacao ili Haiti je smiješno.
Vidi cijeli citat
Dragi moj prijatelju, ja se ne slazem s tobom.
Igrom slucaja pogledao sam vise utakmica Coma proslu sezonu. Nije Smolcic uopce bio nesto narocito u 'Walking football' ligi Serie A. Nije imao puno prilike braniti brze prodore po krilu. Timski se Como dobro branio i dobro su igrali posjed lopte. Ali ovdje ne igraju ni Como ni Augsburg. Ovo je sasvim drugi par rukava. Isto tako (ako si dovoljno star) mogli bi se sjetiti Aljose Asanovica i njegovih igara u Napoliju u odnosu na njegove igre reprezentaciji. Nije to isto. Ti slobodno razmisljaj zasto to nije isto. Smolcic je prespor za beka. I kad udje u rastimanu neuigranu ekipu reprezentacije, pobjegne mu igrac za kojeg je direktno odgovoran. To bi protiv Engleza i svih ovih crnih atleta iz nase grupe bilo pogubno. Vidjelo se to u onih 20ak minuta sto sam gore napisao. Ne zelim blatiti momka, mozda decko bude super u buducnosti, ali sad nije na nivou za ovo natjecanje.
Hrvatska je u zadnjih deset godina dokazala i pokazala da moze i primiti 6 golova od Spanjolske, po cetiri od Portugala i Francuske....da moze izgubiti od Madjarske, Slovenije. Da moze ne pobijediti Albaniju, usahlu Italiju.... Uostalom pogledaj nas ukupan omjer s tim velikim reprezentacijama. Jednom smo pobijedili Engleze u zadnjih 10 godina dok su oni nas dobili vise puta. Jednom smo dobili Spanjolce dok su oni nas vise puta. Belgiju izbacili nerijesenim ishodom kao i Brazil. Portugal dobili u za njih nebitnoj utakmici a oni nas razvale skoro svaki put.
Mi smo bili dobri do prije 4 godine i nakon finala lige nacija mi smo u slobodnom padu. Sad treba prihvatiti novu realnost, takvi smo kakvi smo i treba nas veseliti i pobjeda i cista mreza protiv Paname. Gubili smo mi i od Makedonije koja je isto imala jednog i pol igraca. Pa jbg, Nikola Krstovic iz Atalante i Crne Gore nam je skolovao Sutala i Caletu u Podgorici.... tu smo utakmicu isto mogli izgubiti, ali srecom pa nismo.
Aj pišeš gluposti, Hrvatska je u 10 dokazala da može razvaliti doprvaka argentinu 3:0, lupat komplekse Englezima u polufinalu, dotuci brazilce u cetvrtfinalu od kojeg se i dan danas nisu oporaviti, sibat francusku u sred stade de francea sa drugom postavom, dobijanje aktualnog svjetskog prvaka Španjolske 2016e u grupi i da ne nabrajam dalje. Ugl vidim po tvojim komentarima da trolas ovdje ljude i da imaš profil od 2008e sa jedva 200 komentara.