Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 324
danas u 04:42

Znači imamo "izbor".

Kao drugi:

Portugal/Kolumbija - Španjolska - Belgija/USA

Kao treći:

Portugal/Kolumbija - Švicarska - Argentina

Ako uopće izađeno iz grupe, 1/16 će već biti veliki izazov i vjerojatno kraj priče.

Ukoliko se desi čudo i stignemo u 1/8:

Španjolska je za nas trenutno nedostižna. Argentina također ali bi imali jedan krug više vremena za čekanje rekonvalescenata i ipak mislim da bi nam protiv Argentine šanse bile 20% a protiv Španjolske 10%.

Tako da od dva gotovo nemoguća puta, izgleda da je manje nemoguć onaj kao treći u grupi.

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 46
danas u 04:49

Znaci predikcije kao i prije pocetka prvenstva. 

 

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 324
danas u 04:57

pecunia non olet je napisao/la:

Znaci predikcije kao i prije pocetka prvenstva. 

Vidi cijeli citat

Da.

Kad se opčenito pogleda dosadašnji tok natjecanja, manje više je sve očekivano. Veliki favoriti osvajaju svoje grupe, "Dark Horsei" idu dalje, ostali, kao mi, vrebaju svoju priliku.

Možda jedino pravo iznenađenje: Ispadanje Turaka pa donekle i Uruguaya..Sve drugo uglavnom po planu.

[uredio Turbodizel - 27. lipnja 2026. u 04:58]
LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 800
danas u 07:28
NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.370
danas u 07:30

Turbodizel je napisao/la:

Znači imamo "izbor".

Kao drugi:

Portugal/Kolumbija - Španjolska - Belgija/USA

Kao treći:

Portugal/Kolumbija - Švicarska - Argentina

Ako uopće izađeno iz grupe, 1/16 će već biti veliki izazov i vjerojatno kraj priče.

Ukoliko se desi čudo i stignemo u 1/8:

Španjolska je za nas trenutno nedostižna. Argentina također ali bi imali jedan krug više vremena za čekanje rekonvalescenata i ipak mislim da bi nam protiv Argentine šanse bile 20% a protiv Španjolske 10%.

Tako da od dva gotovo nemoguća puta, izgleda da je manje nemoguć onaj kao treći u grupi.

Vidi cijeli citat

Kolumbija pa Svicarska/Iran/Alžir/Austrija je top zdrijeb

DavyJones
DavyJones
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.01.2009.
Poruka: 2.769
danas u 07:37

Ne znam....otislo mi povjerenje u reprezentaciju....

Za nas nema lakog zdrijeba a to ce se mozda vec veceras vidjeti ako se zasere i ispadnemo...

.........................................................Dinamo ja volim.................................................................
hrusta
hrusta
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2024.
Poruka: 386
danas u 07:42

LeonardoDaVinci je napisao/la:

https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/danas-nam-treba-reprezentacija-repstacija-je-negledljiva/2807033.aspx?index_ref=rubrika_sport_najnovije_m

 

O indexu mislim sve najgore, ali ovaj članak je masterpiece sve od a do ž napisano.

Vidi cijeli citat


ne pamtim da je ikad oko repke bila toliko negativna atmosfera u medijima daboga sve izgubili ekipa

Hrvatska ne briljira kao što je i često bio slučaj ali ima periode igre koji su dobri panama drugo i engleska prvo na turnir smo došli nikad lakše još uvijek smo među 10-15 repki svijeta imamo dosta dobrih igrača ali imamo i problema aktivno smo u igri za dalje ne ovisimo o drugima a da čitaš medije katastrofa ako ne odu dalje zahvaliti se nisu zaslužili ovakav tretman ali bi volio baš zbog ovakvih članaka i mrzitelja Hrvatske i Hrvatske repke da danas dobijemo  

malomorgen
malomorgen
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.01.2012.
Poruka: 2.164
danas u 07:43

Turbodizel je napisao/la:

Znači imamo "izbor".

Kao drugi:

Portugal/Kolumbija - Španjolska - Belgija/USA

Kao treći:

Portugal/Kolumbija - Švicarska - Argentina

Ako uopće izađeno iz grupe, 1/16 će već biti veliki izazov i vjerojatno kraj priče.

Ukoliko se desi čudo i stignemo u 1/8:

Španjolska je za nas trenutno nedostižna. Argentina također ali bi imali jedan krug više vremena za čekanje rekonvalescenata i ipak mislim da bi nam protiv Argentine šanse bile 20% a protiv Španjolske 10%.

Tako da od dva gotovo nemoguća puta, izgleda da je manje nemoguć onaj kao treći u grupi.

Vidi cijeli citat


sve je to nagađanje, ali s kim ćemo u finalu?

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.633
danas u 07:46

LeonardoDaVinci je napisao/la:

https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/danas-nam-treba-reprezentacija-repstacija-je-negledljiva/2807033.aspx?index_ref=rubrika_sport_najnovije_m

 

O indexu mislim sve najgore, ali ovaj članak je masterpiece sve od a do ž napisano.

Vidi cijeli citat

Vidiš, meni ne smeta kritika, sa nekim stvarima se i slažem, nogometno napisanim, ali ova podbadanja na osobnoj razini Dalića, Gospa od dronova fraza i slične su mi dovoljan razlog da vidim da je to Index, smeće od portala. 

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.334
danas u 07:48

ako se ne varam, onda ovi zadnji rezultati drugih nisu bas povoljni za nas, ili? Pocevsi od pobjede Ekvadora, boda za Paragvaj, visoke pobjede Senegala, boda za Iran.....dakle sad su svi ispred nas,jedino su Skoti i Urugvaj izgubili pa su za sad iza nas. dakle moramo na pobjedu, kao i Gana,bit ce papreno, a nadam se i "Vatreno"

[uredio narada108 - 27. lipnja 2026. u 07:49]
  • Najnovije
  • Najčitanije