Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

Tizzou
Tizzou
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 4.656
danas u 12:33

Imam osjećaj da je popis slagan s 352 na umu, što je okej, ali onda si napustio tu formaciju nakon jednog i pol poluvremena i sad si u problemima.

 

Kako stvari stoje Ivan Smolčić je morao ići, mogao je umjesto Erlića, Pongračića ili čak Fruka jer je upitno hoće li Fruk zaigrati. Gvardiol možda trenutno može odigrati stopera na dobroj razini, ali nismo sigurni. Možda bolje ne riskirati. Ako mislimo da i Vušković još nije taj, onda bi stoperski par trebao bit DĆC - Šutalo. Dva igrača koji nisu virtuozi ali su no-nonsense tipovi. Mada bih ja gurao Vuškovića u vatru.

 

Juranović iz 2022. bi nam vrijedio kao suho zlato, al mislim da on više nije taj koji je bio.

 

Sada će tu igrat Perišić koji je nažalost od svih trenutnih opcija najsposobniji za to. Računamo na to da Perija još ima dovoljno goriva u spremniku za trčat naprijed i nazad po 100 minuta. Ne znam...

hrusta
hrusta
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2024.
Poruka: 389
danas u 12:36

ian wright je napisao/la:

večeras očekujem najklasičniju postavu i sa svim senatorima jer nema više zaebancije

Vidi cijeli citat


i laganu pobijedu 3 0 da ekipa dabogda sve izgubili čkomi 

BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 70
danas u 12:38

ARIZIN je napisao/la:

BlaylockM je napisao/la:

Marco Pašalić nije nivo da starta za reprezentaciju Hrvatske na Sp, mislio sam da je to bilo očito nakon Panama ali neki su drugačije vidjeli, meni je za uvrh glave uci u 70. Minuti. Ako ništa ona najave postave kad pije kavu je simpatična 

Vidi cijeli citat


Njegov potez je izbacio Stanišića na centaršut i omogućio gol Budimira, rekli bi neki podlo predasistencija...

Tko može igrati još desno krilo da može istrčati tu kontru kao on protiv Paname ?

Da je tamo bio Vlašić ili Mario Pašalić branič bi ih sustigao na pola puta i usporila bi se kontra. Poanta je da imaš igrača koji može to istrčati, naravno da to mora zabiti, ali opet je veća šansa da on zabije koji može doći do situacije  1 na 1 sa golmanom nego igrači van pozicija koji ne mogu istrčati kontru. 

 

Vidi cijeli citat

Istrčati kontru može jako puno igrača koji nisu nivo prvih 11 reprezentacije pa ni nisu tamo. Jel zabio gol dok je to istrcao,? zadnjih 20 min je provodio naprijed u želji da ju istrči, gol u stani pani utakmici sam ko duh na jacoj(jedinoj) nozi nije zabio. Meni je u nedostatku lijevog krila ok da u nekoj rastrganoj vabank utakmici zadnjih 20 min bude naš očajnički  pokušaj.. od prve minute mu igra previše podsjeća na Orlando city 

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.852
danas u 12:38

Bellygunner je napisao/la:

Očekujen ljutu uspavanku

Vidi cijeli citat


Australija - Paragvaj za siromašne. :)

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.226
danas u 12:40

Oce li se u slučaju nase pobjede pričati da nan je Gana pustila ili ce to biti zasluga Dalića i igrača ???

E moj narode, e moj narode...

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 70
danas u 12:45

LazialZD je napisao/la:

Oce li se u slučaju nase pobjede pričati da nan je Gana pustila ili ce to biti zasluga Dalića i igrača ???

E moj narode, e moj narode...

Vidi cijeli citat

Ako sam dobro shvatio ako izgube igraju u Americi protiv vjerojatno Kolumbije s Parteyem, ako ne igraju u Kanadi vjerojatno s Portugalom bez Parteya..

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.828
danas u 12:46

Lox je napisao/la:

Igrat ćemo bunker protiv bunkera. Bit će blagi užas i X na kraju. 

Vidi cijeli citat

Uplatio 10eura cisto da mi kasnije nebude zao.

Sto se tice smolcica, u klubu mi je bio dobar pratio sam como pogotovo zbog batija. Ali u prijateljskoj je bio los. Iako je glupo prekrizit igraca kojeg trebas nakon jednog okupljanja

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.458
danas u 12:52

Lox je napisao/la:

Igrat ćemo bunker protiv bunkera. Bit će blagi užas i X na kraju. 

Vidi cijeli citat

Mi bunker igramo jedino protiv Španjolaca i to zato što nemamo izbora

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.852
danas u 13:07

Mislim kako neki krivo definiraju namještanje utakmica. Namještanje je kad momčad kojoj ništa ne znači svjesno pusti onoj kojoj treba. Ali, kad i jednima i drugima odgovara remi, pa onda spontano tako odigraju, to nije namještanje, nego biranje optimalne taktike. Lud čovjek bi navalio na protivnika ako mu je dovoljan remi, a zna da on i njima odgovara.

Vrhunac mi je izjava koju čujem ovih dana.

Kaže: „Ako ne možemo odigrati remi protiv Gane, ni ne zaslužujemo proći“.

Kao da smo mi pisali pravila i kao da vrijede samo za nas. Ako slučajno i prođemo s porazom, zaslužili smo, nismo nikome ništa ukrali. A druga je stvar naša igra i koliko smo mi zadovoljni s njom.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.617
danas u 13:13

Izvjesno je da s porazom necemo proci. To je i dobro i lose. 

Vrijeme je za barem polukvalitetnu utakmicu nasih na ovom turniru...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
  • Najnovije
  • Najčitanije