Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

Radijator
Radijator
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2012.
Poruka: 2.732
danas u 15:00

Rekao bih da je stavljanjem Gvardiola na stopera, Perišića na lijevog beka i Sučića umjesto Kovačića, Dalić riješio tri glavna problema iz prethodne dvije utakmice.

Nadam se da nisam u krivu.

Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.736
danas u 15:02

Nama najvise pase da Englezi potrpaju sto prije par komada Panami jer ako Gana vidi priliku za prvo mjesto, krenut ce naprijed kao povampirena raja na prvomajski grah u Maksimiru, a mi cemo primiti gol u 96. minuti.

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.855
danas u 15:20

k'o

stari starac
stari starac
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2024.
Poruka: 239
danas u 16:01

adrian je napisao/la:

Dodat ću još da Dalic nije korektan prema Gvardiolu. Traži nešto od njega šta ne može u ovom trenutku. To se ne radi. Naravno, s time je stvorio već krivca za neuspjeh koji se ne zove Dalic. Da je Vušković postao krivac za poraz protiv Engleske  je bio isti princip. 

Neovisno o krajnem rezultatu nakon SP je vrijeme za novi početak. Dalic i senatori su imali svoje vrijeme, naklon do poda za uspjehe. Vrijeme je onda za novu generaciju igrača pod novom vodstvom. Znam, teško će se dogoditi na klupi, valjda Ola ili Corluka. 

Vidi cijeli citat


Dalić nije korektan prema Gvardiolu????

Joško Gvardiol je otišao piti vode dok su Španjolci letili u kontru na EP 2021. i time je jedan od glavnih krivaca za taj poraz. Za takve ili čak i manje greške je Dalić otpisivao druge igrače za vijeke vjekova.

Joško Gvardiol, trenutno, igra debelo ispod razine na koju nas je navikao nakon događaja iz 2021. (opravdano bio je ozbiljno ozlijeđen), a Dalić ga trpi i čeka da proigra. Nema nikakve garancije da će se to dogoditi, daj Bože da ga dočekamo.

I onda Dalić prema njemu nije korektan. Što još mu treba napraviti?

[uredio stari starac - 27. lipnja 2026. u 16:10]
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.459
danas u 16:06

Ja bih rekao da Gvardiol nije korektan prema hrvatskoj reprezentaciji.

stari starac
stari starac
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2024.
Poruka: 239
danas u 16:07

I naravno.

Reprezentaciji želim sve najbolje. Večeras je utakmica na ispadanje, nadam se samo prva na ovom prvenstvu. Bod nam igra. Dalića je do sada, uglavnom, pratila sreća u takvim situacijama, nadam se da je nije potrošio.

Zlatko Dalić mi se kao trener ne sviđa i ne bi volio da trenira klub za koji navijam, ali on je trener reprezentacije moje domovine i želim mu na svakoj utakmici pobjedu. 

Rasprave o njegovom znanju ili neznanju su u ovom trenutku bespredmetne. Ranije rezultate mu nitko ne može oduzeti (da li su stvar sreće ili znanja, nije ni važno). 

stari starac
stari starac
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2024.
Poruka: 239
danas u 16:09

Subert32 je napisao/la:

Ja bih rekao da Gvardiol nije korektan prema hrvatskoj reprezentaciji.

Vidi cijeli citat

Pa i nije. Ako nisi 100% spreman, onda tako reci i poželi reprezentaciji sreću. 

Sad mi pada na pamet Ratko Rudić koji je na natjecanja vodio samo one koji su 100% spremni.

hrusta
hrusta
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2024.
Poruka: 389
danas u 16:14

stari starac je napisao/la:

adrian je napisao/la:

Dodat ću još da Dalic nije korektan prema Gvardiolu. Traži nešto od njega šta ne može u ovom trenutku. To se ne radi. Naravno, s time je stvorio već krivca za neuspjeh koji se ne zove Dalic. Da je Vušković postao krivac za poraz protiv Engleske  je bio isti princip. 

Neovisno o krajnem rezultatu nakon SP je vrijeme za novi početak. Dalic i senatori su imali svoje vrijeme, naklon do poda za uspjehe. Vrijeme je onda za novu generaciju igrača pod novom vodstvom. Znam, teško će se dogoditi na klupi, valjda Ola ili Corluka. 

Vidi cijeli citat


Dalić nije korektan prema Gvardiolu????

Joško Gvardiol je otišao piti vode dok su Španjolci letili u kontru na EP 2021. i time je jedan od glavnih krivaca za taj poraz. Za takve ili čak i manje greške je Dalić otpisivao druge igrače za vijeke vjekova.

Joško Gvardiol, trenutno, igra debelo ispod razine na koju nas je navikao nakon događaja iz 2021. (opravdano bio je ozbiljno ozlijeđen), a Dalić ga trpi i čeka da proigra. Nema nikakve garancije da će se to dogoditi, daj Bože da ga dočekamo.

I onda Dalić prema njemu nije korektan. Što još mu treba napraviti?

Vidi cijeli citat


Guardiol je od sina ribara do zvjezde što se tiće repke nestao i zaslužio je sve kritike i ako nastavi da ga se izbaci iz repke volio bi da me netko ispravi ali ja ne pamtim neku njegovu tekmu za repku  

[uredio hrusta - 27. lipnja 2026. u 16:16]
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.855
danas u 16:15

stari starac je napisao/la:

adrian je napisao/la:

Dodat ću još da Dalic nije korektan prema Gvardiolu. Traži nešto od njega šta ne može u ovom trenutku. To se ne radi. Naravno, s time je stvorio već krivca za neuspjeh koji se ne zove Dalic. Da je Vušković postao krivac za poraz protiv Engleske  je bio isti princip. 

Neovisno o krajnem rezultatu nakon SP je vrijeme za novi početak. Dalic i senatori su imali svoje vrijeme, naklon do poda za uspjehe. Vrijeme je onda za novu generaciju igrača pod novom vodstvom. Znam, teško će se dogoditi na klupi, valjda Ola ili Corluka. 

Vidi cijeli citat


Dalić nije korektan prema Gvardiolu????

Joško Gvardiol je otišao piti vode dok su Španjolci letili u kontru na EP 2021. i time je jedan od glavnih krivaca za taj poraz. Za takve ili čak i manje greške je Dalić otpisivao druge igrače za vijeke vjekova.

Joško Gvardiol, trenutno, igra debelo ispod razine na koju nas je nakon događaja iz 2021. (opravdano bio je ozbiljno ozlijeđen), a Dalić ga trpi i čeka da proigra. Nema nikakve garancije da će se to dogoditi, daj Bože da ga dočekamo.

I onda Dalić prema njemu nije korektan. Što još mu treba napraviti?

Vidi cijeli citat


Mislim kako ipak malo pretjerujete. Nije baš da se čovjek u pola španjolske kontre pokupio s terena piti vode. Bio je prekid, svi su bili na osvježenju i kasnili s postavkom obrane. Naravno, Joškova krivnja je najveća, ali realno, da nije pao gol, nitko tu situaciju ne bi toliko potencirao.

Ali, ova konstatacija da je Dalić nekorektan prema Gvardiolu svakako mi ne pije vodu. :)

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.466
danas u 16:17

Udarila vrucina gadno.

  • Najnovije
  • Najčitanije