Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
434445
...
727374
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.681
jučer u 19:33

Čini se da je procurio sastav u kojem će Hrvatska večeras krenuti protiv Gane. Sportske novosti pišu da je postava sljedeća:

Livaković - Stanišić, Šutalo, Pongračić, Perišić - Modrić, Kovačić - P. Sučić, Vlašić, Baturina - Budimir.

 

hehehehe

I'm not mean, you're just a sissy.
Litva Jere
Litva Jere
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 70
jučer u 19:35

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 401
jučer u 19:39

Valjda Baturina nesto sam izmisli

Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.552
jučer u 19:41

Vlasic prvi sastav? 

Nadam se zajebancija

Kovacica necu ni komentirati 

MHDP
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.593
jučer u 19:41

Bože mili, nadan se da novinar štrapa. Modrić, Kovačić, izist će nas Ganci i di je sad Vlašića naša? 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 816
jučer u 19:43

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

Čini se da je procurio sastav u kojem će Hrvatska večeras krenuti protiv Gane. Sportske novosti pišu da je postava sljedeća:

Livaković - Stanišić, Šutalo, Pongračić, Perišić - Modrić, Kovačić - P. Sučić, Vlašić, Baturina - Budimir.

 

hehehehe

Vidi cijeli citat


Kum kovara i modric nema straha za nas ta veza prsti s kreativom sigurno će biti i 10tak poklonjenih lopti gani ali bože moj. Petar sucic na desnom krilu isto jako dobra odluka jer to nam treba staviti veznjaka na krilo jer znate više ce napravit na krilu nego u vezi što je primarna njegova pozicija. Vidi se da nas zlaja zna i nemamo mi šta propitkivat njegov rad kako on kaze

[uredio LeonardoDaVinci - 27. lipnja 2026. u 19:43]
Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 47
jučer u 19:44

Drago mi je nadjačati slabije od mene, a od mene nema nitko slabiji. 

[uredio Netko18 - 27. lipnja 2026. u 22:13]
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.681
jučer u 19:44

meni je ovo granično sabotiranje momčadi i prvenstva, ako je istina

I'm not mean, you're just a sissy.
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.372
jučer u 19:46

Koliko sam bio pomalo ogorčen na Rakitića i Mandžukića što su se oprostili 2018 ali sad vidim da je tio bio zapravo nesebičan i domoljuban čin. 

Bolje je otići godinu ili dvije prerano nego jedan turnir prekasno.

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 401
jučer u 19:50

Ne bi uopce bilo bitno kad se netko oprostio da je na klupi covjek koji ima muda postaviti najjaci sastav na teren u tom trenutku.

123
...
434445
...
727374
  • Najnovije
  • Najčitanije