Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
444546
...
575859
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.254
danas u 19:56

Sve su ove formacije lažne, kad su pogodili? 

Nadam se prolasku skupine, nije me briga kako. 

Brz i okomit nogomet
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.679
danas u 19:58

Dabrić je napisao/la:

Sve su ove formacije lažne, kad su pogodili? 

Nadam se prolasku skupine, nije me briga kako. 

Vidi cijeli citat


protiv paname su pogodili sve

I'm not mean, you're just a sissy.
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.370
danas u 20:01

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

protiv paname su pogodili sve

Vidi cijeli citat

Protiv Engleske su promašili sve. 

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.679
danas u 20:02

ZB10 je napisao/la:

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

protiv paname su pogodili sve

Vidi cijeli citat

Protiv Engleske su promašili sve. 

Vidi cijeli citat


rastu s turnirom

I'm not mean, you're just a sissy.
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.316
danas u 20:05

ja sam zadovoljan s 0:0 i da ganci imaju 25:0 u udarcima prema golu, ako treba i da bude 25 obrana livakovica....samo da nekak prodjemo dalje, onda smo ko riba u vodi...

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
sportskiznalac
sportskiznalac
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 907
danas u 20:06

Jeziv sastav, on na svu tromost i sporost koju imamo odluci staviti Vlasica

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.401
danas u 20:06

Ma ovo nikako ne može funkcionirati, Sučić desno krilo ? Modrić i Kova zajedno u sredini nakon Paname ??

Nadam se da je radi klikova...

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.316
danas u 20:11

zanimljivo bude oko 22 ako bude ovakav sastav..ko da bas hoce da ispadnemo 😁

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 809
danas u 20:12

ZB10 je napisao/la:

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

protiv paname su pogodili sve

Vidi cijeli citat

Protiv Engleske su promašili sve. 

Vidi cijeli citat


Pogodili su sastav i protiv Engleske samo što je kovacic nije bio u prvoj a bio je pasalic. Tako da ovaj vcre sastav je vjv siguran za večerašnju utakmicu iako se nadam da neće tako biti.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 334
danas u 20:16

Loše bi bilo kad bi danas pobjedili i bili drugi. Igrali bi sa Španjolcima 6.srpnja u Arlingtonu na oko 40⁰C 🥵

S obzirom na godine i fitnessu kod naših, Španjolci bi nas poderali već zbog temperature, o igri da ne govorimo.

Hoću reć, ovaj sastav je iskemijan za remi, ne za pobjedu.

[uredio Turbodizel - 27. lipnja 2026. u 20:19]
123
...
444546
...
575859
  • Najnovije
  • Najčitanije