Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h

123
...
474849
...
727374
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 334
jučer u 21:32

Ideja je, sa 5 midfildera, bez ikakvih krila, imati posjed pimplanjem. U slučaju da im najbrži i najbolji igrač (Semenyo) odluči zajuriti se po desnom krilu, čekaju ga naša dva najbrža: Perja + Pongrač.

A pošto je Ghana uglavnom uvježbala defanzivu i bunker, teško je za očekivati da bi nas mogli izdominirati ako im sakrijemo loptu i zatvorimo prostore. Tim više što im uopće ni ne treba pobjeda.

Taktika je neobična ali bi mogla upaliti. Očito naš Mastermind ide na bod.

LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 816
jučer u 21:36

Stigli sastavi

Hrvatska: Livaković; Perišić, Šutalo, Pongračić, Stanišić - Modrić, Kovačić - Baturina, Vlašić, P. Sučić - Budimi

 

🤣🤣🤣 no comment.

Eldorado_10
Eldorado_10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2023.
Poruka: 1.956
jučer u 21:36

Gana ne kopira Norvešku, sastavi su vani.

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.230
jučer u 21:40

Kanonik je napisao/la:

Baš! Prvo protiv Engleske je bilo bolje od oba protiv Paname, pa zaključi sam od sebe.

Vidi cijeli citat


Utakmica se igra 45 minuta?

Prvih 15 minuta drugog poluvremena, gdje je igrao isti sastav kao i prvih 45 minuta - to nećemo spominjati, jer se ne uklapa u narativ?

U tih 15 minuta drugog poluvremena su nas Englezi razbili.

Tizzou
Tizzou
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 4.659
jučer u 21:40

Modrić Kova, nema labavo kod Dalića. Iznenađuje me Vlašić, kad je on zadnje startao..

stanimalo
stanimalo
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 36
jučer u 21:41

Ovo će biti posjed 80% a 0 udaraca u prvom poluvremenu...

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.681
jučer u 21:41

lovit će nas u tranziciji nakon izgubljene lopte kao pionire

I'm not mean, you're just a sissy.
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 4.011
jučer u 21:41

Sastav.

Ako on stvarno nesto zna svaka mu cast, qli slavit cemo opet kad pogodi zamjene.

Katastrofa.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
cimbo
cimbo
Mali dioničar
Pristupio: 28.05.2005.
Poruka: 6.766
jučer u 21:42

Lakse je ocito Gvardiolu reci da je na klupi nego Modricu i Kovacicu

http://www.youtube.com/watch?v=hdhgqliEX4A
Kvrga
Kvrga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.654
jučer u 21:42

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

lovit će nas u tranziciji nakon izgubljene lopte kao pionire

Vidi cijeli citat

Lovili su nas slovenci, da neće ovi....

Nadam se da ćemo se osloboditi ljudi koji vjeruju da im je sve dozvoljeno
123
...
474849
...
727374
  • Najnovije
  • Najčitanije