Hrvatska-Gana 2:1

123
...
565758
...
979899
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.273
jučer u 22:57

Gimli91 je napisao/la:

Od prednje četvorke nitko ne napada dubinu, svi će čekat loptu u noge, na što će to ličit

Vidi cijeli citat

Kontrolirani nogomet

[uredio Dabrić - 27. lipnja 2026. u 22:57]
Brz i okomit nogomet
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 637
jučer u 23:00

Dabrić je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Od prednje četvorke nitko ne napada dubinu, svi će čekat loptu u noge, na što će to ličit

Vidi cijeli citat

Kontrolirani nogomet

Vidi cijeli citat


Ovo je kontrola kontroliranog nogometa 

Bilićev sin
agramer88
agramer88
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.03.2015.
Poruka: 2.571
jučer u 23:01

bome 30+ tisuća naših na tribinama

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.428
jučer u 23:01

Šta mislite, jel Vikiju čudno da je na svim utakmicama minuta šutnje za Deschampsovu mamu?

Malo crnjak da razbijemo nervozu 😅

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.327
jučer u 23:02

ma nek se sutalo i pongracic dodaju 100 min i zdravo

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.414
jučer u 23:06

Klasika Livija

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
jučer u 23:07

Jbt koje mrtvilo od atmosfere....kao i na vecini utakmica na WC

a3M
a3M
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.05.2026.
Poruka: 69
jučer u 23:08

Kako smo od najjače obrane u povijesti Hrv, došli do tandema propalog Ajaxa, i mrtve Fiorentine?

[uredio a3M - 27. lipnja 2026. u 23:08]
NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.377
jučer u 23:08

Sve po planu

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.227
jučer u 23:08

Apsolutni bunker igramo

123
...
565758
...
979899
  • Najnovije
  • Najčitanije