Hrvatska-Gana 2:1

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.277
jučer u 23:55

ian wright je napisao/la:

pasha77 je napisao/la:

Kakav nam je put ako braća Panamci izdrže?

Vidi cijeli citat


netko od trećeplasiranih, pa stare mušterije Meksiko/Brazil/Norveška 

Vidi cijeli citat

Meksiko nam je mora

Brz i okomit nogomet
all_or_nothing
all_or_nothing
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.10.2025.
Poruka: 17
jučer u 23:56

Taktika je dosadan posjed i gancima se više ne da bezveze trčati za loptom. Dalićev potpis.

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.277
jučer u 23:56

I Perija je dobar na beku, trenutno bolji nego Gvardiol 

Brz i okomit nogomet
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.648
jučer u 23:56

Zamisli poslije sveg sranja da budemo prvi u grupi 😂😂

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.277
jučer u 23:57

Ono što mi se dopada je da konačno igramo sitni vez, pas igru. To smo mi. To nam je falilo u prošle dvije tekme.

 

Nadam se da Ganci neće izaći napaljeni kao Englezi u drugi pol. Ali sad smo mudriji.

Brz i okomit nogomet
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.241
jučer u 23:57

Dobije li ovo Dalic ce ispasti sa ovom postavom i formacijom mađioničar 

Kako je tanka nit od pukovnika ili pokojnika

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.636
jučer u 23:58

U svakom dodiru lopte vidis da je Vlasic tri klase bolji igrac od Marca. Nije brz, ali ja bi radije igraca koji nije brz, ali zna od brzog koji ne zna.

Nadam se L. Sucicu i Matanovicu u nastavku..

[uredio danchy - 27. lipnja 2026. u 23:58]
Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Tizzou
Tizzou
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 4.660
jučer u 23:58

Gana igra puno lošije od Paname protiv nas za sad. Je li namjerno ne znam, ali uglavnom su letargični, Panamci su letjeli kao sokolovi. 

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.441
jučer u 23:58

Ja sam pesimist, očekujem preokret Gane

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.352
jučer u 23:58

ako budemo prosli u drugi krug, i ako onda stignemo daleko, mozda se ne-igranje Sucica od pocetka u prvim utakmicama isplati jer on se je manje potrosio nego drugi

  • Najnovije
  • Najčitanije