Hrvatska-Gana 2:1

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.632
jučer u 23:59

Dabrić je napisao/la:

Ono što mi se dopada je da konačno igramo sitni vez, pas igru. To smo mi. To nam je falilo u prošle dvije tekme.

 

Nadam se da Ganci neće izaći napaljeni kao Englezi u drugi pol. Ali sad smo mudriji.

Vidi cijeli citat

Da, baš sam i ja to vidio. To smo mi, to je naša igra.

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.277
jučer u 23:59

Tizzou je napisao/la:

Gana igra puno lošije od Paname protiv nas za sad. Je li namjerno ne znam, ali uglavnom su letargični, Panamci su letjeli kao sokolovi. 

Vidi cijeli citat

A prošli su... i mi bi tako u leru da smo već prošli

Brz i okomit nogomet
Luis Garcia
Luis Garcia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 4.937
jučer u 23:59

Ocekujem 3:0 pobijedu.

Miriše na titule
AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.143
jučer u 23:59

Gana uopće ne igra, mi se svejedno mučimo, a ovdje euforija iz nekog razloga...

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.428
jučer u 23:59

Dabrić je napisao/la:

Meksiko nam je mora

Vidi cijeli citat

Ako se ne varam trebalo bi biti Meksiko - Ekvador

Dobra šansa za naplatu dugova iz 2002. (za MX i 2014.)

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.837
jučer u 23:59

Volio bi vidjeti gvardiola a perisica da odmorimo. Za sada sve planirano dobro izgleda, i vlasic se odma na pocetku pokazao u par duela cvrst. I kasnije naravno matanovic i krama. 

redscro
redscro
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 2.646
jučer u 23:59

Tizzou je napisao/la:

Gana igra puno lošije od Paname protiv nas za sad. Je li namjerno ne znam, ali uglavnom su letargični, Panamci su letjeli kao sokolovi. 

Vidi cijeli citat

Gana je lošije igrala od Paname i međusobnu, sigurno ne namjerno. 

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.683
jučer u 23:59

za ovakav tempo smo svjetske klase, sami nismo mogli odabrat bolje

sreca na formatu i da gana nece punim gasom, ako uopce i mogu

sad jos nek panamci malo stisnu

I'm not mean, you're just a sissy.
bobido
bobido
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.08.2021.
Poruka: 131
danas u 00:00

jel Gana ovako mlitavo igrala protiv Paname i Engleske?

Luis Garcia
Luis Garcia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 4.937
danas u 00:01

Ona pobjeda engleske u prvom kolu.je najsmjesnija pobjeda ikad..

Englezi ni sami ne znaju kako su se sastali s loptom tu. Sada placaju danak neznanju.

Miriše na titule
  • Najnovije
  • Najčitanije