Hrvatska-Gana 2:1

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.326
danas u 00:17

Ne izgleda dobro

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.641
danas u 00:18

Stanisic ispao kao zadnji amater, ali Modric ide na loptu kao da mu je 1., a ne 201.

Kapetanski!

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
danas u 00:18

Budimir je spor ko puz

NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.381
danas u 00:18

Jbt dalicu kad ces skuzit da bunker nije za nas

A mozda se jednostavno ne možemo nametnit u vezi pa smo prisiljeni

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.428
danas u 00:18

Lijepo izbijanje dede Modrića

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.384
danas u 00:18

Serem po njemu čitavo prvenstvo, pa red je kad zasluži reći bravo Modriću 🫡

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.442
danas u 00:19

Baturina sam igra

agramer88
agramer88
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.03.2015.
Poruka: 2.572
danas u 00:19

Jbt da ne može skužit da su skroz okrenuli momentum

zola66
zola66
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.05.2013.
Poruka: 697
danas u 00:19

U drugom poluvremenu smo očito odlučili malo manje razmišljati o taktici, a više se uzdati  u Gospu!

zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.055
danas u 00:20

Naša 'brzina' stala u ovih pet minuta, od Budimira koji u utrci na deset metara zaostaje pet metara do naših dedica kad treba izići van sa loptom 🙈 

  • Najnovije
  • Najčitanije