Hrvatska-Gana 2:1

ronaldinjo
ronaldinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2011.
Poruka: 2.942
danas u 00:46

a3M je napisao/la:

Vadi vlasica. Ničemu više ne služi. 

 

Vidi cijeli citat

Samobaniraj se

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.000
danas u 00:46

Leader je napisao/la:

Eldorado_10 je napisao/la:

Smeta taj Vlašić mnogima, ali čudo važnih golova zabio je za HR.

Vidi cijeli citat


Smeta kao i Vusković

Vidi cijeli citat


prestanite srati

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.428
danas u 00:47

10 minuta do kraja, još 3 izmjene imamo, ali odjednom

Opet čekamo bezveze, a pojedini su izdušili

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Ivo Krečak
Ivo Krečak
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 5.631
danas u 00:47

On tamo centrira reka bi mate mišo. naookon

BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 86
danas u 00:47

Sm27 je napisao/la:

Bez obzira na gol, Vlašić je naš najbolji igrač večeras. Daleko.

Vidi cijeli citat

Pašalić je jako dobar..smirio je cirkus

a3M
a3M
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.05.2026.
Poruka: 69
danas u 00:48

TOOOO Vlasicu 

Uvijek sam vjerovao u tebe 

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 638
danas u 00:48

Weasley je napisao/la:

10 minuta do kraja, još 3 izmjene imamo, ali odjednom

Opet čekamo bezveze, a pojedini su izdušili

Vidi cijeli citat

Ma Bože sačuvaj, Modrić puna minutaža sa 40god, crknit će za sljedeću utakmicu 

Bilićev sin
kox
kox
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.11.2010.
Poruka: 435
danas u 00:48

Fala k da smo izbili jednom loptu i slozili frku i korner iz kojeg na kraju padne gol,ne kuzim sta svi forsiraju taj build up odjednom

LeonardoDaVinci
LeonardoDaVinci
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2025.
Poruka: 824
danas u 00:48

ZB10 je napisao/la:

LeonardoDaVinci je napisao/la:

Jesmo mi ovo zabili iz kornera, molim?

Vidi cijeli citat

Da da 🥹🫡🇭🇷

Vidi cijeli citat


Ovo je uspjeh definitivno 

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.400
danas u 00:48

ronaldinjo je napisao/la:

a3M je napisao/la:

Vadi vlasica. Ničemu više ne služi. 

 

Vidi cijeli citat

Samobaniraj se

Vidi cijeli citat

Postoji topic za to 😂 ispune ti želju.

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
  • Najnovije
  • Najčitanije