Hrvatska-Gana 2:1

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.428
danas u 01:17

ZB10 je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

Perišić također, bio je beton u obrani...

Vidi cijeli citat

Dobar, pravovremen. Ali očekivao sam naprijed možda malo upotrebljivije centaršuteve od njega, nije ih ni puno upitio ali ono što se sjećam je bilo van mete

Vidi cijeli citat


A nije smio ići gore jer bi ostala rupa, a imaš Pongračića kojem nitko ne treba da zakomplicira...

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.234
danas u 01:17

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

To što smo za nagradu za ovo dobili Portugal, pa Španjolsku, mislim da najviše govori žalosnu činjenicu da je u pravilu bolje biti jeben nego pošten.

Vidi cijeli citat


Jebote, Portugal još nije ni odigrao derbi s Kolumbijom, a to znas s kim igramo?

Da ne govorim da Španjolska tek ima odigrati 16-inu finala, prije eventualnog susreta sa nama.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.352
danas u 01:17

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

To što smo za nagradu za ovo dobili Portugal, pa Španjolsku, mislim da najviše govori žalosnu činjenicu da je u pravilu bolje biti jeben nego pošten.

Vidi cijeli citat

da ali vidis da je i Gana htjela bit na 2.poziciji

[uredio narada108 - 28. lipnja 2026. u 01:22]
Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.238
danas u 01:18

Ivkovic je bas teška katastrofa, ali nije se sam pozvao. Sramota od Šapita. 

[uredio Leader - 28. lipnja 2026. u 01:19]
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
danas u 01:20

Mladić Perija novi Jarni. Pisao sam prije neki dan da će na beka. Ozbiljan je igrač. Uvijek je bio jak u obrani. I žrtvuje se maksimalno. Bolja opcija nego Gvardiol za tu poziciju. A Gvardiola želim vidjeti na stoperu.

[uredio Dabrić - 28. lipnja 2026. u 01:20]
Brz i okomit nogomet
Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.546
danas u 01:20

pasha77 je napisao/la:

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

To što smo za nagradu za ovo dobili Portugal, pa Španjolsku, mislim da najviše govori žalosnu činjenicu da je u pravilu bolje biti jeben nego pošten.

Vidi cijeli citat


Jebote, Portugal još nije ni odigrao derbi s Kolumbijom, a to znas s kim igramo?

Da ne govorim da Španjolska tek ima odigrati 16-inu finala, prije eventualnog susreta sa nama.

Vidi cijeli citat

Poslije remija Austrija i Alžira idu na Austriju. Ništa od toga. Austrija neće na gol puknut.

Gospodin
Kažem ja
Kažem ja
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 20
danas u 01:20

Nema govora o kalkulacijama kad možes ispast u grupi na SP, molim rijetke pojedince da se saberu.

Solidna utakmica, čestitke svima.

Nane1911
Nane1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2024.
Poruka: 440
danas u 01:21

Ivkovic je sramota od covika

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
danas u 01:21

Nego, navijamo li za pobjedu Portugala?

Brz i okomit nogomet
Slavebell
Slavebell
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 53
danas u 01:21

Pa i 2018 smo bili glupi pošto smo bili prvi pa baš opet u četvrtfinalu idemo na španjolsku....

Vidli smo svi kako je ro završilo

  • Najnovije
  • Najčitanije