Hrvatska-Gana 2:1

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
danas u 01:34

Gana nam je pustila je recimo u rangu,ko da ja velim da smo osvojili 6 bodova jer sam ja otvoril zadnje 2 teme 

 

Domovine sin
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.468
danas u 01:35

all_or_nothing je napisao/la:

Pongračić sve više liči na Strinića. Kako god da odigra kriv je.

Vidi cijeli citat

Što je najgore dobro je odigrao, osim te jedne pogreške. Šutalo opet besprijekoran.

Stanišić katastrofalna utakmica, daleko najgori na terenu.

Brig_Šb
Brig_Šb
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.06.2026.
Poruka: 72
danas u 01:37

Kapetan odigrao do sada najbolju utakmicu na turniru odlican u odbrani veceras.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
danas u 01:38

Vlašić: 'Molimo skupa, Bog nam je bitan, a prava smo obitelj. Najbolje tek dolazi'

 

index bojna na aparaty

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.061
danas u 01:39

ronaldinjo je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Dobili teže od očekivanog. Sad na Portugal. Ili Kolumbiju. S ovakvom igrom ćemo protiv Kolumbije teško, a protiv Portugala nikako.

Vidi cijeli citat

Koja si ti prevara

Vidi cijeli citat

Evo ponude prevara:

Ajmo se lagat da smo odigrali dobro danas.

Ajmo se lagat da smo barem jednu utakmicu od ove 3 odigrali dobro.

Ajmo se lagat da smo barem jedno cijelo poluvrijeme odigrali dobro na ovom turniru.

zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.055
danas u 01:40

Vilenjak je napisao/la:

Gana nam je pustila je recimo u rangu,ko da ja velim da smo osvojili 6 bodova jer sam ja otvoril zadnje 2 teme 

 

Vidi cijeli citat


Samo ti otvori i iducu temu, lako za Ganu :)

hrusta
hrusta
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2024.
Poruka: 393
danas u 01:41

kako je krenula tekma ni portugal ni kolumbija ne želi na nas sljedećo

Sm27
Sm27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2021.
Poruka: 1.113
danas u 01:42

Ne znam zašto se raspravlja o Gvardiolu kad u prve dvije utakmice u defanzivi nije postojao.

Nije u formi i to je to. 

Jer Isto je za sluge, isto je za gazde i najlipše stvari u životu su džabe
Jackman1996
Jackman1996
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2023.
Poruka: 1.732
danas u 01:43

hrusta je napisao/la:

kako je krenula tekma ni portugal ni kolumbija ne želi na nas sljedećo

Vidi cijeli citat

I dalje smo mi oni kojih se plaše, i bit ćemo

car01
car01
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.10.2009.
Poruka: 2.045
danas u 01:43

Te priče o kalkuliranju pokazuju da nitko od tih nikada nije bio sportaš, a i karakter je vrlo upitan...zamisli pripremaš se 5 dana za utakmicu, gineš 90 minuta i onda šta u 97. minuti pustiš gol da bi eventualno u 1/8 finala izbjegao Španjolsku.

Siguran sam da to nije palo na pamet nikome u reprezentaciji, pogotovo zato što ne biraš prvog sljedećeg protivnika.

Ajd da je eventualno bilo osigurano 2. mjesto, pa odmaraš igrače, svejedno ti je, kao Norveškoj npr. 

 

  • Najnovije
  • Najčitanije