Hrvatska-Gana 2:1

123
...
109110111
jorko_furiv
jorko_furiv
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.09.2025.
Poruka: 114
danas u 03:22

Portugal. Nije moglo gore

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.353
danas u 03:26

jorko_furiv je napisao/la:

Portugal. Nije moglo gore

Vidi cijeli citat


spanjolska engleska francuska argentina njemacka

moglo je dosta gore

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 848
danas u 03:26

A je mi drago da ga Nikola metnuo , u inat forum i studio strucnjacima, po meni i odigrao solidnu utakmicu, gol, stativa, jako malo izgubljenih lopti,jak u duelu, dobar u obrani,Sucic odlican gol,Baturina opet jako dobar, Luka isto solidna utakmica, pogotovo svaka cast za zadnjih 10 tak minuta i igru u obrani, bravo i za ostatak ekipe

CapunZd
CapunZd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 53
danas u 03:27

Izbacit će nas Portugal opet ko 2016

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.685
danas u 03:27

jorko_furiv je napisao/la:

Portugal. Nije moglo gore

Vidi cijeli citat


pa šta ja znam, na temelju ove 3 utakmice u grupi moglo je - Kolumbija

bolja su ekipa od Portugala

I'm not mean, you're just a sissy.
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.428
danas u 03:32

Avtomatiq je napisao/la:

jorko_furiv je napisao/la:

Portugal. Nije moglo gore

Vidi cijeli citat


spanjolska engleska francuska argentina njemacka

moglo je dosta gore

Vidi cijeli citat


Francuzi i Španjolci da, ali Portugalci su tu li la sa Argentinom, vjerojatno i jači po imenima samo nemaju izbornika. 

Realno, Portugal je po imenima uz bok Francuskoj i Španjolskoj. 

Neves, Vitinha, Mendes i Fernandes su četiri igrača koja bi bila prvotimci u svakoj momčadi.

 

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.353
danas u 03:33

ne igraju imena nego momcad. portugal je izgledao kao losija momcad od kolumbije

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 49
danas u 03:34

Hocemo li se osvetiti Portugalu za 2016.? 

Vrijeme je....

Ipak, ako bude Portugal bas bolji i ako nas dobije, nece mi biti zao. Imaju stvarno jako kvalitetne pojedince i nije sramota od njih izgubiti. Samo ako nas dobe pošteno (bez ikakvih diskutabilnih sudačkih odluka).

Radijator
Radijator
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2012.
Poruka: 2.733
danas u 03:36

Hrvatska je daleko najmanja država koja je upisala dvije pobjede na SP-u i druga najmanja koja je upisala barem jednu pobjedu na SP-u, s obzirom da je BiH pobijedila Katar.

U toj utakmici u prvih 11 startalo je 5 Hrvata.

Nogomet je naša igra.

Laku noć.

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.241
danas u 03:36

Po svemu sto san vidia, Kolumbija bolja i opasnija ekipa od Portugala

Vrime je za osvetu !

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
123
...
109110111
  • Najnovije
  • Najčitanije