duh_sa_sjekirom je napisao/la:
Kad je objavljen sastav svi smo mislili daliću debilu i onda opet na kraju ispadne daliću kralju care. A realno igrali smo za kurac, ja prvi sam se križao kad je modrić izvodio korner a kad ono gol. I kaj sad imaš pametno reći
Vidi cijeli citat
Zanimljivo je to kako smo mi zabili iz Modrićevog kornera (koliko ljudi vjeruju u te Modrićeve kornere govori činjenica da si se križao), i to je zabio Vlašić jedan od najslabijih igrača sa glavom. Vlašić ove sezone je zabio osam golova u Talijanskoj ligi niti jedan sa glavom. Ujedno su mu zračni dueli nepoznanica (ima ih 0.6 po utakmici, sa 38% dobivenih). Ovo je Vlašiću prvi gol sa glavom u dugo vremena. S druge strane Rice i društvo su imali tri puta više kornera od nas (devet dok smo mi imali tri), i nisu mogli stvoriti šansu iz kornera protiv ove Gane sa puno boljim skakačima.
Možda je sve slučajnost, možda su Englezi imali jako loš dan sa kornerima, a mi opet imali nevjerojatnu sreću, nikad ne znaš.