Hrvatska-Gana 2:1

123
...
110111112
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.061
danas u 03:36

ARIZIN je napisao/la:

Avtomatiq je napisao/la:

jorko_furiv je napisao/la:

Portugal. Nije moglo gore

Vidi cijeli citat


spanjolska engleska francuska argentina njemacka

moglo je dosta gore

Vidi cijeli citat


Francuzi i Španjolci da, ali Portugalci su tu li la sa Argentinom, vjerojatno i jači po imenima samo nemaju izbornika. 

Realno, Portugal je po imenima uz bok Francuskoj i Španjolskoj. 

Neves, Vitinha, Mendes i Fernandes su četiri igrača koja bi bila prvotimci u svakoj momčadi.

 

Vidi cijeli citat

Po meni je Portugal za nas treći najgori ždrijeb, iza Francuske i Argentine.

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 848
danas u 03:40

Ciferšlus je napisao/la:

 

Ne znam, ja sam pesimist ali totalni. Pa vidjecemo, neka me veceras demantiraju i sokiraju fantasticnom igrom. Rado cu reci "ja sam glup".

Vidi cijeli citat


Onda?

RealnoStanje2211
RealnoStanje2211
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 565
danas u 03:51

Proć ćemo Portugal a Austrija će izbacit Španjolce i eto nas u četvrtfinalu

#DalićBall

Na kraju krajeva bolje Portugal u 1h nego Kolumbija u 3:30h 😂

[uredio RealnoStanje2211 - 28. lipnja 2026. u 04:03]
#PodrškaGarciji - Navijan srcen, gledan glavon. Pišen kako objektivno vidin stvari, nekad u manjini, nekad u većini - HŽV
duh_sa_sjekirom
duh_sa_sjekirom
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.06.2026.
Poruka: 2
danas u 03:55

Kad je objavljen sastav svi smo mislili daliću debilu i onda opet na kraju ispadne daliću kralju care. A realno igrali smo za kurac, ja prvi sam se križao kad je modrić izvodio korner a kad ono gol. I kaj sad imaš pametno reći

Dinaminjo
Dinaminjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2010.
Poruka: 2.898
danas u 04:23

Portugal ima sada ono sto smo mi tepali nasima u Rusiji: najbolji vezni red na svijetu

 

Bruno, Vitinha, Neves

 

Igraju toplo hladno za sada.

Najveci su neprijatelj dami sebi jer i najbolji kolektiv treba napraviti mjesta za ego CR7.

Buš pukla?! BUUUUUM!!
NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.380
danas u 05:09

Ispali naivni ko francuske sobarice

The Flying Carpet
The Flying Carpet
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 747
danas u 05:13

duh_sa_sjekirom je napisao/la:

Kad je objavljen sastav svi smo mislili daliću debilu i onda opet na kraju ispadne daliću kralju care. A realno igrali smo za kurac, ja prvi sam se križao kad je modrić izvodio korner a kad ono gol. I kaj sad imaš pametno reći

Vidi cijeli citat

Zanimljivo je to kako smo mi zabili iz Modrićevog kornera (koliko ljudi vjeruju u te Modrićeve kornere govori činjenica da si se križao), i to je zabio Vlašić jedan od najslabijih igrača sa glavom. Vlašić ove sezone je zabio osam golova u Talijanskoj ligi niti jedan sa glavom. Ujedno su mu zračni dueli nepoznanica (ima ih 0.6 po utakmici, sa 38% dobivenih). Ovo je Vlašiću prvi gol sa glavom u dugo vremena. S druge strane Rice i društvo su imali tri puta više kornera od nas (devet dok smo mi imali tri), i nisu mogli stvoriti šansu iz kornera protiv ove Gane sa puno boljim skakačima.

Možda je sve slučajnost, možda su Englezi imali jako loš dan sa kornerima, a mi opet imali nevjerojatnu sreću, nikad ne znaš.

duh_sa_sjekirom
duh_sa_sjekirom
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.06.2026.
Poruka: 2
danas u 05:35

To samo potvrđuje da mi pobjeđujemo na temelju poteza/genijalnosti igrača. Nitko nemože Daliću oduzeti što je postigao ali može i on prihvatiti kritiku da igramo za kurac a da se on ne osjeća napadnuto. 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 404
danas u 06:11

Ganci na kraju ispali pametni, a mi debili.

Ljudi dobili Kolumbiju i Svicarsku.

NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.380
danas u 06:12

Svejedno ce ih nagazit oboje

123
...
110111112
  • Najnovije
  • Najčitanije