Hrvatska-Gana 2:1

Petokolonaš
Petokolonaš
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 12
danas u 07:57

Kolumbija možda je jača, ali Portugal nam baš nikako ne leži, a pošto su svjesno odabrali najgori mogući ždrijeb, sad im stvarno samo preostaje molit i nadat se da će Portugalu, pa onda  i Španjolskoj baš sve poći po krivu,  da ćemo mi s naša 2 zdrava stopera i dva falša beka uspjet branit portugalske prekide i španjolska krila.

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.442
danas u 08:00

Hrvatska je u zadnje dvije godine odigrala 3 utakmice protiv Portugala, sve tri skroz ravnopravno, u dvije čak bila i bolja

Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.747
danas u 08:01

pretkolo rappana je napisao/la:

Willy Wonka je napisao/la:

Bravo mi. Svi kalkulirali i namjestili si kaj im pase 

Jedino mi sebi uzmemo Portugal i Spanjolsku, a mogli smo Kolumbiju i Svicarsku.

Vidi cijeli citat


Kolumbija je jača od Portugala, odnosno bolje igraju.

Vidi cijeli citat

Ajmo ovako. Cilj bilo kojeg prvenstva je doci sto dalje i po mogucnosti sa sto slabijim protivnicima na tom putu ako je to moguce.

Price da je Kolumbija bolja od Portugala (ili potentnija) mozemo svi okaciti macku o rep. Imaju vezni red koji je vjerojatno u top 3 svijeta, a mi imamo sto imamo.

I onda da sumiramo - u osmini finala imas sansu igrati protiv Svicarske (vjerojatno) koja nije nimalo losa, ali je svakako bolji izbor od Spanjolaca (vjerojatno), ali mi volimo biti veci pape od pape pa cemo moci reci da smo bili posteni, ali eto takav je bio zdrijeb.

 

Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.859
danas u 08:03

Stefan Reuter je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

Vlašić: 'Molimo skupa, Bog nam je bitan, a prava smo obitelj. Najbolje tek dolazi'

 

index bojna na aparaty

Vidi cijeli citat

👍👌

Ima li negdje link? 

Hvala

Vidi cijeli citat


Gol će mu možda i oprostiti, ali ovo nikada.

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.385
danas u 08:04

1) Mi nismo sebi "namjestili" Portugal jer nismo mogli znati tko će tamo biti drugi, mogla je biti Kolumbija. 

2) Zabiti gol za 2:1 je bilo apsolutno poželjno i pametno jer u situaciji kod 1:1 primanje nekog slučajnog krumpira u zadnjoj minuti bi nas izbacilo sa SP kao što sada vidimo po stanju trećeplasiranih

 

Jel moguće da to nekome treba objašnjavati?

Jura Zeleni
Jura Zeleni
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.11.2017.
Poruka: 1.645
danas u 08:05

Gledam u društvu utakmicu, i imamo prvi korner pred kraj utakmice. Ja sam se naravno našao da prokomentiram da Modrić sa kornerima u repki nikad nije ništa napravio.

Kad ono...

Realno, mislim da su naši odugrali izvrsnu utakmicu, a Modrić me oduševio. Čovjek uklizava do zadnje minute, u tim godinama, svaka mu čast. Za usporedbu Perišić, koji je vrhunski pripremljen, pred kraj tekme diše na škrge. 

Sastav je totalno iznenađenje, meni je jedino žao da Baturina nije u centralnom dijelu terena nego na krilu ali ok, dobro je da igra. 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 409
danas u 08:10

Portugal je osjetno bolji od Kolumbije. Ljudi su na svakoj jebenoj poziciji bolji od nas.

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.138
danas u 08:11

ZB10 je napisao/la:

1) Mi nismo sebi "namjestili" Portugal jer nismo mogli znati tko će tamo biti drugi, mogla je biti Kolumbija. 

2) Zabiti gol za 2:1 je bilo apsolutno poželjno i pametno jer u situaciji kod 1:1 primanje nekog slučajnog krumpira u zadnjoj minuti bi nas izbacilo sa SP kao što sada vidimo po stanju trećeplasiranih

 

Jel moguće da to nekome treba objašnjavati?

Vidi cijeli citat


Ne trudi se, ovi sto pisu gluposti su bili cijepljeni od tjelesnog u skoli, sada malo frustracije izlaze na vidjelo.

Revolucija i giljotina !
Petokolonaš
Petokolonaš
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 12
danas u 08:13

Ganci apsolutno nisu tražili pobjedu. Nisu glupi ljudi. Sve utakmice koje su trebale završit remijem, završile su. Samo naši navalili ko magarad iako se Ganci micali od lopte. Nakon što se saznalo da Engleska vodi, mogli smo prijateljski odigrat remi, pustit bar gol u zadnjoj minuti nadoknade, ne bi ti imao tko šta reći. I ne govorite mi o poštenju u sportu u kojem se i dalje s nostalgijom priča o "božjoj ruci".

[uredio Petokolonaš - 28. lipnja 2026. u 08:24]
Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.747
danas u 08:15

Bulevar je napisao/la:

ZB10 je napisao/la:

1) Mi nismo sebi "namjestili" Portugal jer nismo mogli znati tko će tamo biti drugi, mogla je biti Kolumbija. 

2) Zabiti gol za 2:1 je bilo apsolutno poželjno i pametno jer u situaciji kod 1:1 primanje nekog slučajnog krumpira u zadnjoj minuti bi nas izbacilo sa SP kao što sada vidimo po stanju trećeplasiranih

 

Jel moguće da to nekome treba objašnjavati?

Vidi cijeli citat


Ne trudi se, ovi sto pisu gluposti su bili cijepljeni od tjelesnog u skoli, sada malo frustracije izlaze na vidjelo.

Vidi cijeli citat

Nekako si mislim da si bas ti bio taj. 

  • Najnovije
  • Najčitanije