SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
24. lipnja 2026. u 10:32

Prema objavljenim statističkim podacima, Baturina je protiv Paname imao šest uspješnih driblinga i izborio sedam prekršaja. Time je postao najmlađi igrač na jednom Svjetskom prvenstvu s najmanje šest driblinga i sedam izborenih prekršaja još od Diega Maradone i utakmice protiv Belgije 1982. godine. Legendarni Argentinac tada je zabilježio šest uspješnih driblinga i osam izborenih prekršaja.

 

🐐 nema propasti s ovakvim igračima 

Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.549
24. lipnja 2026. u 10:37

nkvihorfan je napisao/la:

Treba im galvanizacija, što bi rekao Ćiro...Svađaju se sa međusobno, umjesto sa suparnicima...

https://youtube.com/shorts/tgap8lnqcGc?si=alFulS58AcUUXk5p

Vidi cijeli citat


jucer nekoliko puta pasalic i stanisic se prepiru i seru jedan drugome i onda odigraju jednu dobru akciju iz koje padne gol

MHDP
Ajduk1911
Ajduk1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.727
24. lipnja 2026. u 10:38

burek1983 je napisao/la:

Prelazak na 4-4-2 je odličan potez bio...
To se ionako smatra taktikom koja je ubila stari 3-5-2.

Zanimljivo je bio da su se Panamci vrlo brzo prebacili u igru sa 2 stopera,na što smo mi odgovorili spuštanjem jedne špice na desetku i dva centralna veznjaka liniju niže.

Šahovska partija rekli bi 

Vidi cijeli citat


Mi smo u napadu imali 2 beka široko i 2 krila široko (ovo prvi put vidim) koji su stalno markirani jer Panama igra 5-4-1, a na tog njihovog 1 smo mi imali 2 stopera, Modrića i Kovačića, između prednje i zadnje linije nije bilo nikog.

U otvaranju napada su opet i Modrić i Kovačić dolazili po loptu nisko pa su nas prebili na drugim loptama jer ih je uvijek bilo više u zonama gdje bi se lopta odbila.

Kao šta sam već napisa, čovjek je od Paname napravio top reprezentaciju, šahovska partija u kojoj smo mi krenuli sa žrtvom kraljice za njihovog pijuna

Igrat će se i dogodine
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
24. lipnja 2026. u 10:39

Stanisic je sa pravom derao na Pasalica, decko ima probleme sa osnovama nogometa, valjda bek Bayerna bolje zna od nas.

 

Pasalica navijaci zele u igri jer zele ikog probojnog, a on nema kvalitet za najveci nivo. Ima jednu fintu a la Robben, dalje je jednodimenzionalan. 

Pri tome, bio je ozljedjen prije SP.

 

 

 

 

 

Stiffler13
Stiffler13
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2019.
Poruka: 709
24. lipnja 2026. u 10:46

Ali ga i mi svi izbornici seremo a nitko ne priča o tome da smo imali 4 prilike u 2 utakmice i zabili tri gola. Tri boda su tu. Dalić je vidio da Gvardiol ne igra dobro i izvadio ga je. Baturina igra vrhunski, za napadače je svejedno Musa ili Budimir. Vuško treba igrati iduću, Pongračić ne... Plivamo obrambeno i kad naletimo na jaku ekipu - gotovo je. Jbg to je realnost 

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.822
24. lipnja 2026. u 10:56

sve super, vusko neka igra, ali mi imamo problem na lijevom beku. 

kako izgledamo ako igra perisic beka jer nemamo jebenu alternativu? nemozes ni stanisica selit lijevo jer ni desno nemamo alternativu za stanisica.

                                      

 ja stvarno neznam sta ce napraviti za ganu jer imamo problem u obrani, jebemo perisica, gvardiol los, pongracic isto.. sutalo isto nije na razini ali je manje grozan. kada vuskovica gledam bar sam sretan sto gledam mladog talentiranog decka pa ako on sjebe znam da je bar dobio vrijeme za razvoj.

bati i sucic imaju kemiju na terenu, to jednostavno mora biti najvaznije. ako trebamo vise sljakera na terenu isto ok, ali najgore je sto imam osjecaj da nam stalno visi gol nad glavom                         

Kvrga
Kvrga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.653
24. lipnja 2026. u 10:56

Lukkk je napisao/la:

Ajde, nadam se da su decki profestali, obiljezili sve jubileje, izljubili Modrica.

Moze pocet turnir.

Vidi cijeli citat

Baš.

Izgledamo ko KUD koji obilazi dijasporu i tu i tamo odigraju koju utakmicu stari vs mladi 

Nadam se da ćemo se osloboditi ljudi koji vjeruju da im je sve dozvoljeno
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 320
24. lipnja 2026. u 11:00

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Prema objavljenim statističkim podacima, Baturina je protiv Paname imao šest uspješnih driblinga i izborio sedam prekršaja. Time je postao najmlađi igrač na jednom Svjetskom prvenstvu s najmanje šest driblinga i sedam izborenih prekršaja još od Diega Maradone i utakmice protiv Belgije 1982. godine. Legendarni Argentinac tada je zabilježio šest uspješnih driblinga i osam izborenih prekršaja.

 

🐐 nema propasti s ovakvim igračima 

Vidi cijeli citat

Baš sam htio reć, uz sve (opravdane) kritike na igru i sastav ne primjećuje se da stasa mega zvijezda! Baturina ne samo statistikom podsjeća na velikog Diegu već i načinom igre: Brz nastup na prvim metrima, sigurno vođenje lopte koja je priljepljena za nogu, fantastičan dribling, što u naše vrijeme malo koji igrač radi (izuzev Messija), odličan pregled i moćan šut.

Martin je bolji od mladog Luke, nije isti tip igrača ali već sada na najvišoj razini. Mnogima još uvijek nije jasno kakvog genijalca imamo u svojim redovima. Argentinci imaju Messija, Njemci Musialu, Francuzi Oliseja a mi Baturinu.

[uredio Turbodizel - 24. lipnja 2026. u 11:02]
Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.388
24. lipnja 2026. u 11:06

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Prema objavljenim statističkim podacima, Baturina je protiv Paname imao šest uspješnih driblinga i izborio sedam prekršaja. Time je postao najmlađi igrač na jednom Svjetskom prvenstvu s najmanje šest driblinga i sedam izborenih prekršaja još od Diega Maradone i utakmice protiv Belgije 1982. godine. Legendarni Argentinac tada je zabilježio šest uspješnih driblinga i osam izborenih prekršaja.

 

🐐 nema propasti s ovakvim igračima 

Vidi cijeli citat

Koliko je imao udaraca na gol i kljucnih dodavanja?

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.577
24. lipnja 2026. u 11:14

Baturina je strašno napredova. Trenutno nam je najbolji igrač i nadan se da će se nastavit razvijat jer plafon mu je velik. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
  • Najnovije
  • Najčitanije