napisao sam poslije buđenja drugo jutro nakon Engleske da je osjećaj još gori jer je jako malo toga funkcioniralo, a nemam povjerenja da stožer zna popraviti
oooooh booooy a što tek reći danas
mi nemamo ništa
nemamo presing da bi nešto kreirali, nemamo nijedan mehanizam izlaska od golmana da bi nešto kreirali, nemamo defanzivnu strukturu da bi nešto branili, nemamo određenu i uigranu formaciju da bi se na nešto oslonili čisto po automatizmu i rutini, nemamo definiranu najbolju postavu, nemamo točno procijenjene profile svojih igrača pa ih dodatno utapaš i nemamo nikoga da dobro analizira protivnika, a uz to si i napravio lošu selekciju 26 igrača
ovo je jedno veliko ništa
ako se nekim slučajem preživi gana, ispadamo u prvom krugu playoffa
sve uključene u pripremu, selekciju i uigravanje može biti sram
i ovo sve vrijedi DRUGI turnir zaredom, pa može biti sram i one iznad njih koji su to dozvolili opet
[uredio dajmituprijavuvecjednom - 24. lipnja 2026. u 11:29]
I'm not mean, you're just a sissy.