SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.770
24. lipnja 2026. u 11:16

Jedina dobra stvar je rezultat. Puno razloga biti zabrinut da li ćemo uspjeti proći skupinu.

Gvardiol, Kova i Modric nisu spremni. To važi najviše za Gvardiola. Izlazi van nakon prvog. Zašto je uopće igrao?  Šta se ne vidi na treningu da ne može? Da bude stvar gora jedina zamjena je Perišić. Dalic je pogrešno ocijenio situaciju oko Gvardiole. Veliki problem. Moramo imati 11 igrača koji su 100% spremni. Mi imamo 8. 

Imali smo sreću da smo zabili taj gol. Imali smo dvije dobre akcije. Gol i prilika Pasalica. Taktički smo igrali loše. Spora, dodavanja, loša kretanje, poznato vraćanja Modrica i Kove po loptu. U obrani često dali njima pre više prostora. Naši prekidi dalje užas. 

 

[uredio adrian - 24. lipnja 2026. u 11:18]
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
24. lipnja 2026. u 11:16
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.667
24. lipnja 2026. u 11:18

Bergkamp je napisao/la:

Ja sam bio u polusnu ali se opet sjećam livakovicevih obrana, kad statistika govori da su ovi imali jedan šut u okvir?

Vidi cijeli citat


par puta je naknadno bilo suđeno nešto, zaleđe, lopta izvan terena, pa se obrana i udarac ne broje

I'm not mean, you're just a sissy.
cro4life
cro4life
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.06.2008.
Poruka: 796
24. lipnja 2026. u 11:19

repriza Hrvatske sa EP2024....

Spanjolci nas odvale kao i Englezi u prvoj

da je jucer igrala Albanija umjesto Paname zavrsilo bi nerjeseno

kad je Panama morala ic po izjednacenje bilo je idealno da jos kojom kontrom sve rijesimo.

vadi M.Pasalica i spusti Periju na beka i nema vise brzanca da istrci kontru.....tu bi nam cak i poluspremni Jura pasao.

vjerujem da je Gana puno vise potrosena i opustena nakon sinoc.

igramo zadnji, znat cemo sve kombinacije iz drugih skupina....

ocekujem ziher tekmu i prijateljsku nulu s Gancima.

[uredio cro4life - 24. lipnja 2026. u 11:20]
igrajte za nju,nasu voljenu!
Mehmet Scholl
Mehmet Scholl
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2011.
Poruka: 3.223
24. lipnja 2026. u 11:25

cro4life je napisao/la:

igramo zadnji, znat cemo sve kombinacije iz drugih skupina....

ocekujem ziher tekmu i prijateljsku nulu s Gancima.

Vidi cijeli citat


Znat ćemo manje više da li nam treba 4 boda za dalje, ili bi čak mogli i sa 3 boda proći.

Nećemo znati na koga idemo dalje jer Portugal/Kolumbija igraju iza nas, a tu se ne zna tko je 1., a tko 2.

U ludoj teoriji gdje Panama uzima neriješeno ili pobjedu protiv engleza, mi sa pobjedom nad Ganom smo prvi u skupini (ovo je čista teorija, ali moguća).

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.667
24. lipnja 2026. u 11:26

napisao sam poslije buđenja drugo jutro nakon Engleske da je osjećaj još gori jer je jako malo toga funkcioniralo, a nemam povjerenja da stožer zna popraviti

oooooh booooy a što tek reći danas

mi nemamo ništa

nemamo presing da bi nešto kreirali, nemamo nijedan mehanizam izlaska od golmana da bi nešto kreirali, nemamo defanzivnu strukturu da bi nešto branili, nemamo određenu i uigranu formaciju da bi se na nešto oslonili čisto po automatizmu i rutini, nemamo definiranu najbolju postavu, nemamo točno procijenjene profile svojih igrača pa ih dodatno utapaš i nemamo nikoga da dobro analizira protivnika, a uz to si i napravio lošu selekciju 26 igrača

ovo je jedno veliko ništa

ako se nekim slučajem preživi gana, ispadamo u prvom krugu playoffa

sve uključene u pripremu, selekciju i uigravanje može biti sram

i ovo sve vrijedi DRUGI turnir zaredom, pa može biti sram i one iznad njih koji su to dozvolili opet

[uredio dajmituprijavuvecjednom - 24. lipnja 2026. u 11:29]
I'm not mean, you're just a sissy.
Tom Cleverly
Tom Cleverly
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 463
24. lipnja 2026. u 11:33

Ne mogu razumijeti da dođeš na Svjetsko prvenstvo i da uopće ne znaš koju formaciju želiš igrati, koji ti je prvi stoperski par, ko ti je prva špica i koji stil nogometa želiš igrati.

Da ne pričam o rotiranju pozicija igračima po svim dijelovima terena.

Ovo sve izgleda kao da su Dalić i stožer odlučili pripremati svjetsko u avionu za SAD.

[uredio Tom Cleverly - 24. lipnja 2026. u 11:35]
Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.734
24. lipnja 2026. u 11:38

Mehmet Scholl je napisao/la:

cro4life je napisao/la:

igramo zadnji, znat cemo sve kombinacije iz drugih skupina....

ocekujem ziher tekmu i prijateljsku nulu s Gancima.

Vidi cijeli citat


Znat ćemo manje više da li nam treba 4 boda za dalje, ili bi čak mogli i sa 3 boda proći.

Nećemo znati na koga idemo dalje jer Portugal/Kolumbija igraju iza nas, a tu se ne zna tko je 1., a tko 2.

U ludoj teoriji gdje Panama uzima neriješeno ili pobjedu protiv engleza, mi sa pobjedom nad Ganom smo prvi u skupini (ovo je čista teorija, ali moguća).

Vidi cijeli citat

Mi prolazimo sigurno dalje i s 3 boda i porazom od jednog gola razlike. 

Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.901
24. lipnja 2026. u 11:40

Tom Cleverly je napisao/la:

Ne mogu razumijeti da dođeš na Svjetsko prvenstvo i da uopće ne znaš koju formaciju želiš igrati, koji ti je prvi stoperski par, ko ti je prva špica i koji stil nogometa želiš igrati.

Da ne pričam o rotiranju pozicija igračima po svim dijelovima terena.

Ovo sve izgleda kao da su Dalić i stožer odlučili pripremati svjetsko u avionu za SAD.

Vidi cijeli citat

Ovo je i meni noćas prošlo kroz glavu

[uredio Vahirua - 24. lipnja 2026. u 11:40]
ŠF
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.822
24. lipnja 2026. u 11:41

batiju se mora dati sve sto mu treba jer decko pravi razliku na terenu. evo gledam malo kako smo igrali prijateljske, centralno protiv kolumbije igrali sucic i moro. 

sto se mene tice neka igraju ponovo zajedno i sljakaju na terenu, moze i jakic, jebe mi se, ali zelim vidjeti stabilnu hrvatksu, mi smo jebeni propuh postali. ima tu dovoljno talenta nogometnog da nebudemo smijesni. ovo sinoc je jedna od najgorih predstava koju sam vidio 

  • Najnovije
  • Najčitanije