SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.167
24. lipnja 2026. u 11:42

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Daj šta vi pričate. Kakav  Mišić. 

Mišić protiv Vukovara ne može branit kontru. Pa jeste vi pali sa Marsa.

Beljo... Pa nama su napadači sasvim dobri. Pa od 4 prilike u dve utakmice 3 smo zabili. 

Klubaški znalci.

Čekam da netko kaže da je trebao ić Soldo

Vidi cijeli citat


Slažem sa izrečenim misic vamo nebi mogao meda. Možda soldo nije trebao ići ali je zato bogami trebao Nejasmic.

Vidi cijeli citat


Ajd malo pogledaj klupu i tko nije igrao (za tu/e poziciju/e). 

 

 

Vidi cijeli citat


Ne kontam 

Vidi cijeli citat


Jakić i Moro. 

Vidi cijeli citat


Ni jedan ni drugi nisu nešto bajni na def veznom.

Vidi cijeli citat


Jakić je za Nejašmiča Van Bommel iz najboljih dana na defenzivnom veznom. 

Samo ti to ne vidiš. 

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 320
24. lipnja 2026. u 11:43

Imamo dosta slabosti i dalo bi se stranica za stranicom ispisat, ali niti stoperski par, niti centarfor pa čak ni vezni red nisu toliko kritični kao lijevi bek. I najgore je što nemamo alternativu.

Ako se Guardiol ekspresno ne podigne u formi, nema teorije da ćemo proći dalje od 1/16 jer će nas svi na tu očiglednu slabost napadat.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
24. lipnja 2026. u 11:48

Jel samo meni postaje iritantno ovo zakljucivanje Dalica i stozera nakon svake utakmice "moramo biti bolji"?

 

Mislim...

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.167
24. lipnja 2026. u 11:48

Mislim da trebate (a Dalić pogotovo). zaboravit na Gvardiola. On se vjerovatno nije ni oporavio. Jer ne ide uopće u duele.

Kovačić je slična priča. 

Trebalo se ić možda i bez njih. Jer su neupotrebljivi na ovoj razini. 

burek1983
burek1983
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.01.2011.
Poruka: 4.196
24. lipnja 2026. u 11:48

Treba i Panami odati priznanje...odigrali odličnu tekmu + sudački kriterij im je itekako išao na ruku/nogu.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
24. lipnja 2026. u 11:50

Lukass je napisao/la:

Mislim da trebate (a Dalić pogotovo). zaboravit na Gvardiola. On se vjerovatno nije ni oporavio. Jer ne ide uopće u duele.

Kovačić je slična priča. 

Trebalo se ić možda i bez njih. Jer su neupotrebljivi na ovoj razini. 

Vidi cijeli citat


Pa gledao sam Joska u City dresu prije ovog SP, nije puno igrao ali u svijetlo plavom dresu puno vise truda zalaganja i puno manje nonsalancije.

 

Usudim se reci, a vec je par turnira proslo, Gvardiolu kao da je reprezentacija onako, izlet, zajebancija. Tako mi djeluje, kad ga gledam u klubu skroz drugi igrac. I ne mislim na sustav igre vec njega osobno, zalaganje trud i borbenost. 

Farabutti
Farabutti
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.02.2025.
Poruka: 60
24. lipnja 2026. u 11:54

Ciferšlus je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Mislim da trebate (a Dalić pogotovo). zaboravit na Gvardiola. On se vjerovatno nije ni oporavio. Jer ne ide uopće u duele.

Kovačić je slična priča. 

Trebalo se ić možda i bez njih. Jer su neupotrebljivi na ovoj razini. 

Vidi cijeli citat


Pa gledao sam Joska u City dresu prije ovog SP, nije puno igrao ali u svijetlo plavom dresu puno vise truda zalaganja i puno manje nonsalancije.

 

Usudim se reci, a vec je par turnira proslo, Gvardiolu kao da je reprezentacija onako, izlet, zajebancija. Tako mi djeluje, kad ga gledam u klubu skroz drugi igrac. I ne mislim na sustav igre vec njega osobno, zalaganje trud i borbenost. 

Vidi cijeli citat


Slažem se apsolutno, iako će te ekipa ovdje minusirati. Jer razmišljaju klubaški vjerojatno.

Manga Guela
Manga Guela
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.11.2024.
Poruka: 284
24. lipnja 2026. u 11:56

Ciferšlus je napisao/la:

Stanisic je sa pravom derao na Pasalica, decko ima probleme sa osnovama nogometa, valjda bek Bayerna bolje zna od nas.

 

Pasalica navijaci zele u igri jer zele ikog probojnog, a on nema kvalitet za najveci nivo. Ima jednu fintu a la Robben, dalje je jednodimenzionalan. 

Pri tome, bio je ozljedjen prije SP.

 

 

 

 

 

Vidi cijeli citat

Oduvijek govorim da je Pašalić previše jednodimenzionalan, i kao što je netko napisao, neškolovan, nedorastao za ovaj nivo. Zato i igra gdje igra. Ima on ulogu svoju, jer je potpuno drugačiji tip igrača koji je nama igrao na desnom grilu zadnjih godina. On je za ulazak u 70-toj minuti, gdje baš donese taj neki impuls, promjenu, zbuni obranu, driblin, šut i to je to

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.667
24. lipnja 2026. u 12:02

Farabutti je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

Gvardiolu kao da je reprezentacija onako, izlet, zajebancija.

Vidi cijeli citat


Slažem se apsolutno, iako će te ekipa ovdje minusirati. 

Vidi cijeli citat


minusirat će ga jer je u krivu

garantiram da nema nikakvih problema s zalaganjem i mentalitetom Gvardiola

sad je bio ozlijeđen, ali bio je loš i zadnji EURO, ne zato jer mu se neda nego jer ga se jebe na lijevom beku, a on nije lijevi bek

i koliko god ekipa mislila da je lijevi bek jer je na papiru igrao lijevog beka u sustavu Pepa Guardiole, on nije lijevi bek i on je i tamo malo igrao zapravo pravog lijevog beka i igrao ga je u kontekstu gdje City dominira stalno pa nit ne mora nešto previše braniti

odlazak u City je problem za nas u startu, on je tamo postao bolji igrač, a slabiji obrambeni

nama treba obrambeni

I'm not mean, you're just a sissy.
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.610
24. lipnja 2026. u 12:03

Willy Wonka je napisao/la:

Mehmet Scholl je napisao/la:

cro4life je napisao/la:

igramo zadnji, znat cemo sve kombinacije iz drugih skupina....

ocekujem ziher tekmu i prijateljsku nulu s Gancima.

Vidi cijeli citat


Znat ćemo manje više da li nam treba 4 boda za dalje, ili bi čak mogli i sa 3 boda proći.

Nećemo znati na koga idemo dalje jer Portugal/Kolumbija igraju iza nas, a tu se ne zna tko je 1., a tko 2.

U ludoj teoriji gdje Panama uzima neriješeno ili pobjedu protiv engleza, mi sa pobjedom nad Ganom smo prvi u skupini (ovo je čista teorija, ali moguća).

Vidi cijeli citat

Mi prolazimo sigurno dalje i s 3 boda i porazom od jednog gola razlike. 

Vidi cijeli citat

Otkud ova matematika?

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
  • Najnovije
  • Najčitanije