Po meni smo si sami krivi, sto Dalica nakon po meni loseg ciklusa prije 2 godine,
Gdje smo zapali zbog Albanije?! Nismo rekli njemu – hvala, ali sad je vrijeme za nesto novo.
Nego nitko nema muda reci otvoreno, svi mu lizu guzicu I opet idemo na veliku smotru sa nekim pojedincima,
Koji su po meni ili za penziju (cast Luki I 200 tekmi) ili nisu dovoljno spremi za 90 minuta trcanja (Gvardiol).
Po meni smo trebali trazit novog trenera stranca sa puno iskustva, nekog koji bi imao viziju za osvajanje SP-a,
Nekog poput Kloppa. Ali bolje imat Varazdinca I placate ga puno manje, a on opet ima neku svoju viziju,
Koja ja iskreno sa ovih 11 (kako je zapoceo) jucer nisam vidio.
Covjece igramo 45 minuta, da bi Baturina imao sansicu …? Sto si radio kume 45 minuta= stajao na terenu I brojao ljude u stadionu?
Okay, prvih 45 Minuta protiv Engleske smo igrali solidno, ocekivao sam istu igru I jucer, ocekujem ju I u subotu.
No bojim se da ce nam se u trecoj tekmi skratit krila, a onda ce novinari napokon udrit po svima….
A ja cu placuci reci opet jedan ciklus bez nekog razultata (od Katara)…
Steta. Iskreno sam ocekivao bolju tekmu ovo jucer je bila koma za gledat.
A navijaci ili ko je nosio hrv. Dresove…? Livakovic ih molio da bodre…covjece…
Sto je najgore, golman nam je najjaca karika, brijem da bi mogli jebeno daleko, da je ostalih 10 na toj razini.
Ajd barem se nadam jos 2 kola… ne da u subotu pognute glave idemo na odmor.
.