tko bi nam mogao odigrati obranu sa trojicom bez gvardiola i tko bi mogao biti wingbeck, isto pitanje sa cetvoricom u obrani?
znam da moze stanisic i lijevo, i da je desni bek krpao jakic. perisic je lijvog beka igrao itd, jebe me sto u svakoj liniji moramo nesto popravljati.
stanisic mi djeluje bar stabilno desno, bez drame previse i relativno sigurno. i naravno da nije sve do obrane, treba nam duel na sredini terena najvise, faul na vrijeme i agresivnost. bas su me razocarali.
najvise me jebe sto pojma nemam tko od igraca je bio stvarno los, a tko je izlgedao gore zbog suigraca. nemam zivce to sranje ponovo gledat. ja sam jako, jako iznenadenj da mi nismo dobili gol za 1:1. mozda bi kova mogao odigrati dobro da igramo 433, mozda uopce nebi trebao igrati jer ima igraca na klupi koji mogu odraditi prvljavi posao. sucic je tu da to sve spaja, baturina da pravi visak..
perisica smo iscjedili totalno.. nekih igraca mi je i zao.