SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 834
24. lipnja 2026. u 12:16

Dalić je pogodio sa zamjenama,ali je falio s prvih jedanaest 

timmy
timmy
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.02.2025.
Poruka: 46
24. lipnja 2026. u 12:22

Willy Wonka je napisao/la:

Ili Australija 2006. godine. Oci su krvarile od jada.

Samo se sjetim Tomasa s dva igranja rukom, Simunica s tri zuta.

Vidi cijeli citat


https://www.youtube.com/watch?v=69GRP9ZFhNA

Vrlo jasna analiza, vrijedi i dan danas.

Zapadni Mostar
Zapadni Mostar
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.06.2021.
Poruka: 823
24. lipnja 2026. u 12:23

Koliko Pongračić mora još dati šansi protivniku da bi se shvatilo da čovjek nema potrebnu koncentraciju za igru na najvišoj razini?? Zasto smo startali bez P.Sučića?? Zasto smo i dalje loši u prekidima??Tisuću zašto,a nijedno zato..Al eto nepopravljivi sam optimist,pa opet razmišljam,sad smo skinuli nervozu,da će to ići na bolje,da će nam glavni igrači dizati formu,i da ćemo opet bit nezgodni na ispadanje..

[uredio Zapadni Mostar - 24. lipnja 2026. u 12:23]
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
24. lipnja 2026. u 12:27

Iduci je napisao/la:

A navijaci ili ko je nosio hrv. Dresove…? Livakovic ih molio da bodre…covjece…

Vidi cijeli citat

Bilo je jako puno stranaca s nasim dresovima, sto govori o velicini hrvatske reprezentacije.

Ipak, navijanje je bilo soldino cijelu utakmicu. Ali, kao i kad se igra u Hrvatskoj, vecina se ukljuci tek kad je neka prilika ili slicno tome. 

Mozda se nije dobro culo na tv-u jer je stadion katastrofa za akustiku + ove montazne tribine sto su nadogradili ne lice na nista. 

Btw. kad nasi daju gol svira "svijet voli pobjednike". Jesmo li ikad imali nesto jadnije od toga? 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.820
24. lipnja 2026. u 12:28

tko bi nam mogao odigrati obranu sa trojicom bez gvardiola i tko bi mogao biti wingbeck, isto pitanje sa cetvoricom u obrani?

znam da moze stanisic i lijevo, i da je desni bek krpao jakic. perisic je lijvog beka igrao itd, jebe me sto u svakoj liniji moramo nesto popravljati.

stanisic mi djeluje bar stabilno desno, bez drame previse i relativno sigurno. i naravno da nije sve do obrane, treba nam duel na sredini terena najvise, faul na vrijeme i agresivnost. bas su me razocarali. 

najvise me jebe sto pojma nemam tko od igraca je bio stvarno los, a tko je izlgedao gore zbog suigraca. nemam zivce to sranje ponovo gledat. ja sam jako, jako iznenadenj da mi nismo dobili gol za 1:1.  mozda bi kova mogao odigrati dobro da igramo 433, mozda uopce nebi trebao igrati jer ima igraca na klupi koji mogu odraditi prvljavi posao. sucic je tu da to sve spaja, baturina da pravi visak..

perisica smo iscjedili totalno.. nekih igraca mi je i zao. 

Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.388
24. lipnja 2026. u 12:32

Perisic je prvo poluvrijeme igrao poluspicu-drugu spicu.🤣

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.820
24. lipnja 2026. u 12:39

Vince Carter 15 je napisao/la:

Perisic je prvo poluvrijeme igrao poluspicu-drugu spicu.🤣

Vidi cijeli citat


bio je na krilu, klasicno, ali je imao joska iza sebe koji igra za kurac. igrac osjeti kada netko nije na razini pa neide visoko itd., zato i kazem da mi je jako tesko vidjeti tko je zapravo bio stvarno los, a tko je patio zbog drugih igraca u ekipi. 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.462
24. lipnja 2026. u 12:39

Protiv Gane ovako:

                      Livakovic

Stanisic    Sutalo       Gvardiol       Perisic

 Marco     Kovacic      P. Sucic      Baturina

                Krama        Budimir

                         

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.820
24. lipnja 2026. u 12:49

kada stavim sve na papir, 433 bi bio najstabilniji sustav. stim sto racunam da gvardiol nece igrati i tu nastaje najveci problem. alternativa mu je na istoj razini kao i on sam, pa mora perisic krpat.

mozda bi sa 3 igraca u vezi dobili stabilnost koja nam fali. baturina na lijevo krilo. i iskreno, vratio bi vuskovica pa ako on zajebe nesto nikome nista

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.217
24. lipnja 2026. u 12:51

Nije dobro. Nema ratničkog pristupa, igrači ne idu životom u duele, ne ginu. Barem smo po tome uvijek bili poznati. 

Ne pomaže ni Dalić, koji na klupi odašilje jako lošu energiju, kao da ima stotinu problema.

Ponekad je dovoljan jedan klik, jedan kotačić u ekipi da promijeni pristup i krvnu sliku. 

Problem je što ne vidim takvog igrača na klupi. Možda Jakić ili Fruk, ali oni su hijerarhijski na dnu. 

Sad već imamo uzorak od dvije utakmice i skeptičan sam oko dizanja Kove i Gvardiola...

 

  • Najnovije
  • Najčitanije