danchy je napisao/la:
burek1983 je napisao/la:
Treba i Panami odati priznanje...odigrali odličnu tekmu + sudački kriterij im je itekako išao na ruku/nogu.
Vidi cijeli citat
Panama je igrala koliko smo im dali, a dali smo im jako puno. Svaka prilika koju su imali do naseg gola je bila nakon gresaka nasih.
Vjerojatno se pisalo, ali koji k je bio onaj prekid sto ga je Modric izveo? Ne zna sto bi, ne zna sto bi i onda Kovacicu do sebe, a ovaj njemu nazad jer sto ce drugo kad mu igrac dolazi s leda i 2sekunde kasnije polukontra za Panamu? WTF?
Panamac je takticki pojeo Dalica, ali njihov manjak kvalitete je bio vidljiv u svakom dodiru s loptom.
Unatoc tome, bila je super zezancija s njima na tribini. Zao mi je sto su ispali...
Vidi cijeli citat
Nebi baš išao tako daleko...
Panama je igrala odličnu utakmicu,čvrsti u duelu,izrazito agresivni,borbeni,rastrčani...opet cu spomenuti kriterij suđenja im je itekako išao na ruku,jer samo 2 nesvirana zuta na baturini mjenjaju dosta.
Prvo poluvrijeme s malo rizika,jer i nas i njih poraz izbacuje.
Sastav očekivan od starta,dapače čak i iznenađujuć jer je Krama opet na klupi bio,sve drugo očekivano.
I na kraju najslabija naša karika Gvardiol.To je rijetko tko mogao očekivati bez obzira na ozljedu i neigranje u prošloj sezoni.Jucer je djelovao kao lošiji hnl bek,a pričamo o igraču najviše razine.
Daliću po meni jučer pohvale (nekazem to olako,jer sam itekako imao upitinika oko njegovog popisa)
Na poluvremenu dvije zamjena,promjena sustava.
Nije bio tvrdoglav kao inače,nije forsirao ideju koja nefunkcionira.
A jako teška tekma protiv recimo "egzotične" reprezentacije predvođene izgled ozbiljnim stručnjakom.