SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

UnoDiNoi
UnoDiNoi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.04.2025.
Poruka: 507
24. lipnja 2026. u 12:52

Jedino dobro jucer da je Dalic reagirao na poluvremenu, dokle cemo trpiti svako veliki natjecanje rekonvalescente, ljudi ne da nisu na 80% nego mozda 60% maksimalno, gvardiola svako tele na njegovoj strani prolazi kako stigne, za mene je najveca enigma kako Smolcic nije dobio poziv, stanisic prije asista jedan od najgorih, sada ce do kraja mundijala Budimir biti valjda stalni starter, kovacic i modric ne mogu skupa ni pod razno, jedan umjesto drugog pola sata da odradi 

Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.388
24. lipnja 2026. u 12:53

Sensation je napisao/la:

Vince Carter 15 je napisao/la:

Perisic je prvo poluvrijeme igrao poluspicu-drugu spicu.🤣

Vidi cijeli citat


bio je na krilu, klasicno, ali je imao joska iza sebe koji igra za kurac. igrac osjeti kada netko nije na razini pa neide visoko itd., zato i kazem da mi je jako tesko vidjeti tko je zapravo bio stvarno los, a tko je patio zbog drugih igraca u ekipi. 

Vidi cijeli citat

Nije, pogledaj gdje se nalazio vecinu vremena. Gvardiol je bio vecinu vremena sam na strani jer Baturina se nije mogao vratiti na vrijeme. A Baturina je stajao vise lijevo.

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.085
24. lipnja 2026. u 12:55

Nije izgradio kostur, odnosno nakon odlaska Broza Rakitica i Mandzukica luta

 

Kod Bilica se znalo, desno Corluka lijevo Pranjic, sredina obrane Kovac i Simunic, Srna je tad igrao desnog veznog, lijevo pokrivao Rakitic sredina Niko Kovac Modric, naprijed Dudu i Olic.

 

442 i tjeraj

 

mi sada svaku utakmicu miksamo postavu po 3-4 nova igraca i potpuno nova taktika i postavka, i lud bi se zbunio

idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.406
24. lipnja 2026. u 12:55

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Što se tiče protivnika u nokaut fazi, mala je razlika između Portugala i Kolumbije, a puno veća između Kanade/Švicarske i Španjolske, tako da svakako bi bilo dobro namjerno ne otić na Španjolce.

Što se tiče Daličevog izbornika, samo se nadam da funkciju neće preuzeti Ćorluka ili Olić, nego da će se pronać normalno rješenje u moru domaćih trenera od Jakirovića, Bilića, Bjelice i ostalih. Ali ne bi me čudilo da ovi naši stručnjaci koji plivaju 8 godina po svjetskom vrhu, druže se, putuju, igraju i pobjeđuju protiv same kreme svjetskog nogometa, ipak nisu naučili ništa i ne vide dalje svog sela ili ako vam je draže nosa, te se odluče za npr. Ivicu Olića

Vidi cijeli citat

Španjolce prolazimo nakon 0:0 i penala.

robit
robit
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2005.
Poruka: 130
24. lipnja 2026. u 13:08

Kažeš poznati smo po tome da Portugal rješavamo ko od šale. Pacijenti. 

Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.232
24. lipnja 2026. u 13:08

Meni je glupo vise slusati kako smo mi bili dobri u 2 poluvremenu. Ok imali smo solidnih cca 10 minuta protiv jedne jako skromne reprezentacije, a i u tom polivremenu nas je Livakovic morao vasiti i bilo je dosta opesnih situacija gdje zahvaljujuci skromnim mogucnostima panamskih igraca nismo kaznjeni. 

moramo biti puno bolji dalje ako mislim nesto napraviti. Sasvim je sigurno da moramo i možemo bolje. 

nadam se da ce Dalic danas u miru ponovno pogledati utakmicu i donjeti neke zakljucke. 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.161
24. lipnja 2026. u 13:12

Sensation je napisao/la:

tko bi nam mogao odigrati obranu sa trojicom bez gvardiola i tko bi mogao biti wingbeck, isto pitanje sa cetvoricom u obrani?

znam da moze stanisic i lijevo, i da je desni bek krpao jakic. perisic je lijvog beka igrao itd, jebe me sto u svakoj liniji moramo nesto popravljati.

stanisic mi djeluje bar stabilno desno, bez drame previse i relativno sigurno. i naravno da nije sve do obrane, treba nam duel na sredini terena najvise, faul na vrijeme i agresivnost. bas su me razocarali. 

najvise me jebe sto pojma nemam tko od igraca je bio stvarno los, a tko je izlgedao gore zbog suigraca. nemam zivce to sranje ponovo gledat. ja sam jako, jako iznenadenj da mi nismo dobili gol za 1:1.  mozda bi kova mogao odigrati dobro da igramo 433, mozda uopce nebi trebao igrati jer ima igraca na klupi koji mogu odraditi prvljavi posao. sucic je tu da to sve spaja, baturina da pravi visak..

perisica smo iscjedili totalno.. nekih igraca mi je i zao. 

Vidi cijeli citat


Pongračić je ljevak. On je bio odličan u 3 iza lijevo. I protiv Brazila u 4 iza u 2 pol je bio lijevi bek. Brzinu ima. I tehnički je ok. 

burek1983
burek1983
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.01.2011.
Poruka: 4.196
24. lipnja 2026. u 13:14

danchy je napisao/la:

burek1983 je napisao/la:

Treba i Panami odati priznanje...odigrali odličnu tekmu + sudački kriterij im je itekako išao na ruku/nogu.

Vidi cijeli citat

Panama je igrala koliko smo im dali, a dali smo im jako puno. Svaka prilika koju su imali do naseg gola je bila nakon gresaka nasih.

Vjerojatno se pisalo, ali koji k je bio onaj prekid sto ga je Modric izveo? Ne zna sto bi, ne zna sto bi i onda Kovacicu do sebe, a ovaj njemu nazad jer sto ce drugo kad mu igrac dolazi s leda i 2sekunde kasnije polukontra za Panamu? WTF? 

Panamac je takticki pojeo Dalica, ali njihov manjak kvalitete je bio vidljiv u svakom dodiru s loptom. 

Unatoc tome, bila je super zezancija s njima na tribini. Zao mi je sto su ispali...

Vidi cijeli citat


Nebi baš išao tako daleko...

Panama je igrala odličnu utakmicu,čvrsti u duelu,izrazito agresivni,borbeni,rastrčani...opet cu spomenuti kriterij suđenja im je itekako išao na ruku,jer samo 2 nesvirana zuta na baturini mjenjaju dosta.
Prvo poluvrijeme s malo rizika,jer i nas i njih poraz izbacuje.
Sastav očekivan od starta,dapače čak i iznenađujuć jer je Krama opet na klupi bio,sve drugo očekivano.

I na kraju najslabija naša karika Gvardiol.To je rijetko tko mogao očekivati bez obzira na ozljedu i neigranje u prošloj sezoni.Jucer je djelovao kao lošiji hnl bek,a pričamo o igraču najviše razine.

Daliću po meni jučer pohvale (nekazem to olako,jer sam itekako imao upitinika oko njegovog popisa)
Na poluvremenu dvije zamjena,promjena sustava.
Nije bio tvrdoglav kao inače,nije forsirao ideju koja nefunkcionira.

A jako teška tekma protiv  recimo "egzotične" reprezentacije predvođene izgled ozbiljnim stručnjakom.
 

Goldiakis
Goldiakis
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.05.2020.
Poruka: 606
24. lipnja 2026. u 13:20

Ćelava prevara je napisao/la:

Završimo li drugi ili treći, vjerojatno svakako idemo na Portugal jer tamo u zadnjem kolu igraju Kolumbija i Portugal.

Moje predviđanje:

Portugalci nas neće izbjegavat jer nas se ni najmanje ne boje, dok će nas Kolumbija itekako pokušat izbjeć. Ako budemo drugi, Kolumbija će ostat neporažena, a ako budemo treći Kolumbija će izgubit od Portugala kako bi igrali s Ganom.

Vidi cijeli citat


Čekaj šta je tebi neko u rodu iz kolumbijskog stožera? Šta ti znaš o čemu oni razmišljaju i na koga žele ići? Ti si se jutros probudio sa tom mišlju i sam sebe uvjerio da je to 1/1. 

Puno je bolje Kolumbiji biti prvi u grupi jer ih onda u 1/8f čeka Kanada/Švicarska, a ne jedna Španjolska.

Vatreni82
Vatreni82
Mali dioničar
Pristupio: 14.07.2006.
Poruka: 5.295
24. lipnja 2026. u 13:22

Willy Wonka je napisao/la:

Ili Australija 2006. godine. Oci su krvarile od jada.

Samo se sjetim Tomasa s dva igranja rukom, Simunica s tri zuta.

Vidi cijeli citat
Jos je to bila bolja utakmica od one protiv Japana kolo ranije, gdje je Srna fulao penal.

Ima snagu zlatnog žita, ima oči boje mora, moja zemlja Hrvatska
  • Najnovije
  • Najčitanije