SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.194
24. lipnja 2026. u 13:27

Sve se zna, ali se neće. I ovakav kadar van balansa se može puno bolje složiti. Iza 4 u sredini 4 naprijed 1 +1. To znamo. Ostalo ne znamo.

Nebeskoplavi
Nebeskoplavi
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2025.
Poruka: 472
24. lipnja 2026. u 13:36

Lukass je napisao/la:

Sensation je napisao/la:

tko bi nam mogao odigrati obranu sa trojicom bez gvardiola i tko bi mogao biti wingbeck, isto pitanje sa cetvoricom u obrani?

znam da moze stanisic i lijevo, i da je desni bek krpao jakic. perisic je lijvog beka igrao itd, jebe me sto u svakoj liniji moramo nesto popravljati.

stanisic mi djeluje bar stabilno desno, bez drame previse i relativno sigurno. i naravno da nije sve do obrane, treba nam duel na sredini terena najvise, faul na vrijeme i agresivnost. bas su me razocarali. 

najvise me jebe sto pojma nemam tko od igraca je bio stvarno los, a tko je izlgedao gore zbog suigraca. nemam zivce to sranje ponovo gledat. ja sam jako, jako iznenadenj da mi nismo dobili gol za 1:1.  mozda bi kova mogao odigrati dobro da igramo 433, mozda uopce nebi trebao igrati jer ima igraca na klupi koji mogu odraditi prvljavi posao. sucic je tu da to sve spaja, baturina da pravi visak..

perisica smo iscjedili totalno.. nekih igraca mi je i zao. 

Vidi cijeli citat


Pongračić je ljevak. On je bio odličan u 3 iza lijevo. I protiv Brazila u 4 iza u 2 pol je bio lijevi bek. Brzinu ima. I tehnički je ok. 

Vidi cijeli citat


Pongračić je i jučer igrao tako da samo gledaš kad će nešto zajebati.

Tizzou
Tizzou
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 4.655
24. lipnja 2026. u 13:42

Modrić treba ulaziti u završnim fazama, tj. u posljednjoj četvrtini kako je to sad na ovom prvenstvu. Onda možda može kvalitetom i svježinom još osigurati stvari. Kao starter nažalost ne pomaže.

 

Kovačića ne mogu kriviti jučer ni za što, odigrao je svoju klasičnu utakmicu, uglavnom korektno. Nadam se da se on bar malo diže u formi. Naravno da će on uvijek od 50 dodavanja 48 odigrati neriskantno prvom do sebe, gledamo to već 15 godina i nemamo se čemu čuditi. Ipak, on jednom ili dvaput u utakmici može povuć potez kojim matira protivnika.

 

 

RealnoStanje2211
RealnoStanje2211
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 564
24. lipnja 2026. u 13:46

Kovačić bi po meni triba krenit uz Petra Sučića prije Modrića. Luka od prve minute premalo daje da bi bia nedodirljiv. Puno mi više ima smisla da uđe zadnjih 30-35 minuta kad se utakmica razvuče.

A Pongračić... stvarno ništa osobno protiv čovika, želim mu sve najbolje, ali svaki put kad ga vidim u prvih 11 entuzijazam mi padne za 50%. Jučer je igrao jer je naš "najbolji stoper s loptom u nogama", a onda s tom loptom odigra 3 put slabije od Šutala i praktički sam skuva dvije ozbiljne prilike protivniku.

 

[uredio RealnoStanje2211 - 24. lipnja 2026. u 13:48]
#PodrškaGarciji - Navijan srcen, gledan glavon. Pišen kako objektivno vidin stvari, nekad u manjini, nekad u većini - HŽV
Vodim Napoli u PES 6 Ligi
Vodim Napoli u PES 6 Ligi
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.12.2017.
Poruka: 549
24. lipnja 2026. u 13:57

RealnoStanje2211 je napisao/la:

A Pongračić... stvarno ništa osobno protiv čovika, želim mu sve najbolje, ali svaki put kad ga vidim u prvih 11 entuzijazam mi padne za 50%. Jučer je igrao jer je naš "najbolji stoper s loptom u nogama", a onda s tom loptom odigra 3 put slabije od Šutala i praktički sam skuva dvije ozbiljne prilike protivniku.

Vidi cijeli citat

Dva blekauta po utakmici, uzasan stoper

Vodim Napoli u Sportnet PES 6 Ligi; Vodim FC Prishtina u sportnet 2 PES 6 ligi. Pixi? Covjek ima: 1. Autoritet licnosti 2. Autoritet znanja 3. Pobjednicki mentalitet
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
24. lipnja 2026. u 13:58

RealnoStanje2211 je napisao/la:

A Pongračić... stvarno ništa osobno protiv čovika, želim mu sve najbolje, ali svaki put kad ga vidim u prvih 11 entuzijazam mi padne za 50%. Jučer je igrao jer je naš "najbolji stoper s loptom u nogama", a onda s tom loptom odigra 3 put slabije od Šutala i praktički sam skuva dvije ozbiljne prilike protivniku.

Vidi cijeli citat

A slušaj, čovjek je najviši, najrobustniji, najbrži i ima najbolju tehniku.

Da ne prodaje te neke glupe lopte bio bi odavno u Realu, PSG, Bayern. Ne možeš imat sve.

 

[uredio Turbodizel - 24. lipnja 2026. u 13:59]
Vatreni82
Vatreni82
Mali dioničar
Pristupio: 14.07.2006.
Poruka: 5.295
24. lipnja 2026. u 14:02

Nebeskoplavi je napisao/la:

Pongračić je i jučer igrao tako da samo gledaš kad će nešto zajebati.

Vidi cijeli citat
Covjek je nocas dobro odigrao. Samo je u onoj sceni, gdje je isao u dribling na sredini terena, izgubio bezveze loptu. Inace se ne sjecam da je imao nekih velikih gresaka. 

Ima snagu zlatnog žita, ima oči boje mora, moja zemlja Hrvatska
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 834
24. lipnja 2026. u 14:20

Vatreni82 je napisao/la:

Covjek je nocas dobro odigrao. Samo je u onoj sceni, gdje je isao u dribling na sredini terena, izgubio bezveze loptu. Inace se ne sjecam da je imao nekih velikih gresaka. 

 

Vidi cijeli citat


Jeli ovo sarkazam?

Ako nije,što ti više treba od ovoga,Kovacic ga je spasio

Kovacic se lagano dize, meni bi isto igrao prije Modrića

Vatreni82
Vatreni82
Mali dioničar
Pristupio: 14.07.2006.
Poruka: 5.295
24. lipnja 2026. u 14:31

Lionheart je napisao/la:

Jeli ovo sarkazam?

Ako nije,što ti više treba od ovoga,Kovacic ga je spasio

Kovacic se lagano dize, meni bi isto igrao prije Modrića

Vidi cijeli citat
Nikakav sarkazam. Kazes Kovacic ga spasio. Da, u jednoj sceni. Zato i obrana spasava ohoho puta kad vezni red izgubi lopte, sta se jucer dosta puta dogodilo. To je dio nogometa, zato su momcad. Sta je Pongracic nocas jos skrivio? Mislim, i ja znam da Pongracic zna kiksati, npr. je bio na proslom EP-u katastrofalan protiv Spanjolske. Ali nocas? Kritike ok, ali kad su primjerene. A ne samo zato sto je vec kiksao u drugim utakmicama. Sta onda tek rec za Gvardiola nakon ove utakmice i one protiv Engleza? 

Ima snagu zlatnog žita, ima oči boje mora, moja zemlja Hrvatska
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
24. lipnja 2026. u 14:37

burek1983 je napisao/la:

danchy je napisao/la:

burek1983 je napisao/la:

Treba i Panami odati priznanje...odigrali odličnu tekmu + sudački kriterij im je itekako išao na ruku/nogu.

Vidi cijeli citat

Panama je igrala koliko smo im dali, a dali smo im jako puno. Svaka prilika koju su imali do naseg gola je bila nakon gresaka nasih.

Vjerojatno se pisalo, ali koji k je bio onaj prekid sto ga je Modric izveo? Ne zna sto bi, ne zna sto bi i onda Kovacicu do sebe, a ovaj njemu nazad jer sto ce drugo kad mu igrac dolazi s leda i 2sekunde kasnije polukontra za Panamu? WTF? 

Panamac je takticki pojeo Dalica, ali njihov manjak kvalitete je bio vidljiv u svakom dodiru s loptom. 

Unatoc tome, bila je super zezancija s njima na tribini. Zao mi je sto su ispali...

Vidi cijeli citat


Nebi baš išao tako daleko...

Panama je igrala odličnu utakmicu,čvrsti u duelu,izrazito agresivni,borbeni,rastrčani...opet cu spomenuti kriterij suđenja im je itekako išao na ruku,jer samo 2 nesvirana zuta na baturini mjenjaju dosta.
Prvo poluvrijeme s malo rizika,jer i nas i njih poraz izbacuje.
Sastav očekivan od starta,dapače čak i iznenađujuć jer je Krama opet na klupi bio,sve drugo očekivano.

I na kraju najslabija naša karika Gvardiol.To je rijetko tko mogao očekivati bez obzira na ozljedu i neigranje u prošloj sezoni.Jucer je djelovao kao lošiji hnl bek,a pričamo o igraču najviše razine.

Daliću po meni jučer pohvale (nekazem to olako,jer sam itekako imao upitinika oko njegovog popisa)
Na poluvremenu dvije zamjena,promjena sustava.
Nije bio tvrdoglav kao inače,nije forsirao ideju koja nefunkcionira.

A jako teška tekma protiv  recimo "egzotične" reprezentacije predvođene izgled ozbiljnim stručnjakom.
 

Vidi cijeli citat

Ne mogu Dalicu dati pohvale kad se izvlacio iz govana u koje je sam upao s uzasnim izborom prvih 11. Ne dobivas pohvale zato sto si s 45min zakasnjenja skuzio tko treba igrati. Ok, onako losu partiju Gvardiola nitko nije mogao predvidjeti. Pongracic u prvih 11? Sucic na klupi?

Najgore od svega je vezni red Modric-Kovacic. Ako nije funkcioniralo u pripremama zasto mislis da ce na prvenstvu? Drugo poluvrijeme je Kovacic gurnut malo naprijed, pa su se manje gusili, ali sto radite na pripremama da je trebalo 45min da skuzis sto ne funkcionira, pa ne igraju prvi put zajedno. 

Po meni je glavni pokazatelj rada trenera i strucnog stozera u igri prekida. Vratit cu se na onaj Modricev slobodnjak. Sto je ono bilo?

Ako igraci ne znaju sto rade kod prekida gdje svakome mozes nacrtati gdje treba stajati, sto onda ocekivati od postavljanja i mehanizama u slobodnoj igri? 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
  • Najnovije
  • Najčitanije