SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

CapunZd
CapunZd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 49
23. lipnja 2026. u 16:14

Znači Dalić je pao pod pritiskom pa će Vuškovića zamijenit Pongračićem? 😂😂

Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 114
23. lipnja 2026. u 16:56

Ajmo sacekati sluzbenu objavu prvih 11...nemoj mi pongracica

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.829
23. lipnja 2026. u 17:59

Nepratim decka u klubu, ali je protiv kolumbije je koliko se sjecam bio dobar, hitar

vjetarugranama
vjetarugranama
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.08.2015.
Poruka: 1.193
23. lipnja 2026. u 18:24

Danas bi 352 leglo ko budali šamar kad bi mi to igrali sa Stanišićem i Gvardiolom kao stoperima koji znaju iznijeti loptu i nekim pouzdanim liberom iza (Erlić??). Pokojni Ivić je uvijek govorio, za bit pravi libero (Rožić) ne moraš biti brz, nego čitati igru. No, gdje su nam onda wingeri, gdje su Stanić i Jarni u zadnjih dvadeset godina?

Ovako, 4231 se čini ok, jer gubimo samo dva stopera ako se bekovi dižu visoko a vezni im pokrivaju leđa.

Modrića nipošto od početka; radije oba Pašalića; Lukin ulazak mogao bi povezati redove ako bude trebalo. Da Panama; ako to ne tučemo, najbolje da idemo doma...

4141 bi bilo učinkovitije, razvući bunker i gađati Budimira u trepavicu a Bati i Pero čekaju spuštene i povratne lopte u svojoj kombinatorici.

Podsjećaju me njih dvojica malo na Petka i Oršu; kuže se bez greške zavezanih očiju.

Uvijek do sad smo kukali, nema igre. Sad konačno imamo igru, primamo golove iz gluposti; samo da još nađemo nekog tko će trpati....

[uredio vjetarugranama - 23. lipnja 2026. u 18:26]
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.208
23. lipnja 2026. u 18:48

Odi li Joško i Stanišić visoko gotovo smo. 

BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 69
23. lipnja 2026. u 18:49

Pongracic???

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
23. lipnja 2026. u 18:57

vjetarugranama je napisao/la:

Danas bi 352 leglo ko budali šamar kad bi mi to igrali sa Stanišićem i Gvardiolom kao stoperima koji znaju iznijeti loptu i nekim pouzdanim liberom iza (Erlić??). Pokojni Ivić je uvijek govorio, za bit pravi libero (Rožić) ne moraš biti brz, nego čitati igru. No, gdje su nam onda wingeri, gdje su Stanić i Jarni u zadnjih dvadeset godina?

Ovako, 4231 se čini ok, jer gubimo samo dva stopera ako se bekovi dižu visoko a vezni im pokrivaju leđa.

Modrića nipošto od početka; radije oba Pašalića; Lukin ulazak mogao bi povezati redove ako bude trebalo. Da Panama; ako to ne tučemo, najbolje da idemo doma...

4141 bi bilo učinkovitije, razvući bunker i gađati Budimira u trepavicu a Bati i Pero čekaju spuštene i povratne lopte u svojoj kombinatorici.

Podsjećaju me njih dvojica malo na Petka i Oršu; kuže se bez greške zavezanih očiju.

Uvijek do sad smo kukali, nema igre. Sad konačno imamo igru, primamo golove iz gluposti; samo da još nađemo nekog tko će trpati....

Vidi cijeli citat


Shvatite da Hrvatska nema igrače za trojicu nazad, kad to shvatite bit će vam lakše.

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.829
23. lipnja 2026. u 18:59

Gdje ste procitali taj sastav sa pongracicem?

Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 114
23. lipnja 2026. u 19:24

Sensation je napisao/la:

Gdje ste procitali taj sastav sa pongracicem?

Vidi cijeli citat


Index objavia

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.466
23. lipnja 2026. u 19:56

Puna podrska Pongracicu, treba koristiti svih sesnaest stopera kad ih je vec poveo.

  • Najnovije
  • Najčitanije