Od ozbiljne ekipe se mora očekivati da je u stanju igrati u različitim sustavima. Čak tokom tekme mora biti u stanju mjenjati sustav. U tome ne vidim problem.
Dalic veli igrali smo za trojicom kad je došao Vušković. Čudna izjava. Bez problema je mogao reći, pratimo moderni nogomet, treba imate više opcija, imati različitih rješenja u različitim situacijama. To pitanje zalijepiti jednom igraču nije korektno ni pametno.
Rekao sam već da bi volio danas gledati dva napadača. Subjektivno mišljenje jednog navijača da večeras 3-5-2 nebi bilo loše kad Panama voli igrati 5-4-1. Dalic je ocijenio da on želi nekom varijantom 4-5-1 do pobjede. Okay, nije to glupost. Možemo i tako do pobjede. Jasno da Marco Pasalica mora početi. Trebat ćemo igru preko krila protiv ovakvog protivnika. Imamo Marca i Peru. Za Kramu bi trebao netko izaći, ali tko ako Kova ulazi umjesto drugog Pasalica?
Treba čekati službenu objavu prve momčad. Vidim najveću opasnost da ispadne 0-0 ili 1-1. Svi poznamo takve tekme.
[uredio adrian - 23. lipnja 2026. u 14:48]