SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
23. lipnja 2026. u 12:42

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Kecbaia
Kecbaia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.09.2014.
Poruka: 1.508
23. lipnja 2026. u 13:14

ZB10 je napisao/la:

pasha77 je napisao/la:

Panama nije iz juzne Amerike. 

Vidi cijeli citat

Hvala 🤝

Drago mi je da nisam jedini kojem je stalo do osnovne geografije.

Vidi cijeli citat


Lapsus koji se omakao, isto kao tebi. Osnove zemljopisa misliš? :)

 

Kecbaia
Kecbaia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.09.2014.
Poruka: 1.508
23. lipnja 2026. u 13:17

....ponovit ću ali ispravno da ne zamjerite....momčadi iz srednje i južne Amerike nam ne odgovaraju i treba bit jako oprezan. Dodatno je loše što se iz utakmice u utakmicu mijenja sustav igre i sastav. Ne znam zašto se to stalno ponavlja. Usput, Ekvador je iz južne Amerike... :)

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 48
23. lipnja 2026. u 13:20

Pongracic u prvih 11? Jel se to neko zeza?

greenhorn
greenhorn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.06.2011.
Poruka: 2.348
23. lipnja 2026. u 13:52

Ocekujem da cemo debelo imat posjed, i zato mi je okej da Kramaric pocne na krilu.

Neka Marco Pasalic ude tek kad Panama preuzme jace inicjativu.

Mamicu ti nisi dinamo, ti si konj
Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 114
23. lipnja 2026. u 14:12

pecunia non olet je napisao/la:

Pongracic u prvih 11? Jel se to neko zeza?

Vidi cijeli citat


Necu uopce gledati ako je to istina

adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.775
23. lipnja 2026. u 14:14

Od ozbiljne ekipe se mora očekivati da je u stanju igrati u različitim sustavima. Čak tokom tekme mora biti u stanju mjenjati sustav. U tome ne vidim problem. 

Dalic veli igrali smo za trojicom kad je došao Vušković. Čudna izjava. Bez problema je mogao reći, pratimo moderni nogomet, treba imate više opcija, imati različitih rješenja u različitim situacijama. To pitanje zalijepiti jednom igraču nije korektno ni pametno.

Rekao sam već da bi volio danas gledati dva napadača. Subjektivno mišljenje jednog navijača da večeras 3-5-2 nebi bilo loše kad Panama voli igrati 5-4-1. Dalic je ocijenio da on želi nekom varijantom 4-5-1 do pobjede. Okay, nije to glupost. Možemo i tako do pobjede. Jasno da Marco Pasalica mora početi. Trebat ćemo igru preko krila protiv ovakvog protivnika. Imamo Marca i Peru.  Za Kramu bi trebao netko izaći, ali tko ako Kova ulazi umjesto drugog Pasalica? 

Treba čekati službenu objavu prve momčad. Vidim najveću opasnost da ispadne 0-0 ili 1-1. Svi poznamo takve tekme. 

[uredio adrian - 23. lipnja 2026. u 14:48]
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.095
23. lipnja 2026. u 14:15

Mozda Pongra bude najbolji na terenu

 

 

Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 114
23. lipnja 2026. u 14:17

E zamisli pongracic igra zasere 2 gola u 1. Pol dalic ga vadi vanka idemo se vaditi al neide. Jebo te pongracic

Stiffler13
Stiffler13
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2019.
Poruka: 709
23. lipnja 2026. u 15:57

Pongračić je najgori igrač u reprezentaciji u zadnjih 10 godina, svaki puta se čudim šta ga uopće zove

  • Najnovije
  • Najčitanije