SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

123
...
678
...
147148149
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.244
20. lipnja 2026. u 10:55

Kad malo razmislim... ako se ovi zabunkeriraju, ima smisla i taj Kramarić na desnom krilu, igrao je to 100 puta... a ovi ipak nisu engleska.

Zapravo je to utakmica i za Vlaju da uđe. On ima taj malonogometaški nos. Od rođenja je vjezbao s ocem na male branke. Za najvišu razinu mu fali fizike, ali za očepiti bunker - super.

Za ovu nam trebaju španeri na malom prostoru.

[uredio Dabrić - 20. lipnja 2026. u 11:01]
Brz i okomit nogomet
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.244
20. lipnja 2026. u 10:57

Dok čekate, preporučam da poslušate pjesmu Van Halena - Panama.

 

Nema više hlađenja na stadionu, to će Panamcima i Gancima biti domaći element. Navikli su na visoku vlagu i vrućine.

Brz i okomit nogomet
adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.767
20. lipnja 2026. u 11:01

Budimira nije mi ostao kao odličan skakač u sjećanju. Vidio sam nekoliko finih asistencije na uskom prostoru za gol od njega što je mogući argument da igra umjesto Muse.

Meni je općenito bolje staviti dva napadača kad moraš pobijediti. Dalic će početi jednim i čuvati drugog za trenutak kad drugog napadača mora staviti.

Sportske moraju puniti stranici, pa zašto ne zabavljati javnost za pitanjem da li ce Pongracic igrati? Ako gledamo Englesku Modric i Gvardiol bi trebali biti prvi kandidati za klupu, ali to Dalic neće nikada napravit. Očekujem da će Krama dobiti priliku od početka. Koliko je u redu Pasalica i Vuskovica preselit na klupi, kako je za očekivat,i ne znam. Oba su imali ulogu u našim golovima. 

[uredio adrian - 20. lipnja 2026. u 12:53]
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.155
20. lipnja 2026. u 11:07

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Imat ćemo loptu i kružit ćemo. Trebaju nam skok igrači jer bi moglo biti puno ubačaja. Budimir nam je najjači napadač za skok. Tu bi trebao biti i Mario Pašalić na ofenzivnom veznom (nikako defenzivnom). 

Vidi cijeli citat


Vidjeli smo mi klk je budimir jak u skoku sve što mu se ubacilo je promašio. No nebitno budimir bar meni nebi bio prva opcija u napadu. Mjenjat nešto što već radi je kobno

Vidi cijeli citat


Ma gle. Ne bi ni meni. Jer je za igru u polju sa loptom predrben. Matanović je meni idealan. 

Musa je najmotoričniji i najbrži. Zato ga se jučer koristilo. Zbog presinga. I bio je dobar.

U reprezentaciji Budimir zabija jako slabo. Nadajmo se da će ovoga puta ubost. 

 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.457
20. lipnja 2026. u 11:08

Baturina ce jednu bar ugurat, samo da nas ne sokiraju sa nekim ranim golom.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.155
20. lipnja 2026. u 11:11

Samo nek Perišić bude na svojoj poziciji i nek kao zadnji igrač u vezi ne budu Modrić, Kovačić ili Mario Pašalić. Jer će ovi vrebat kontru. A brzi su. 

Nama će ostalo (gol) doć.... 

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.352
20. lipnja 2026. u 12:36

Ako je već presjekao da Vuško ispada, onda su i DĆC i Erlić bolji izbor za upariti sa Šutalom od njegovog miljenika Pongračića.

Ja stvarno ne shvaćam što on vidi u njemu i zašto ga uporno zove u reprezentaciju. U zadnjih 8g naš objektivno najslabiji stoper od sviju koji su se izrotirali.

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 395
20. lipnja 2026. u 12:48

Mene zanima tko bi bio desni bek da se nedajboze Stanisic ozlijedi? Jakic? Covjek koji u mrtvom Augsburgu igra svaku trecu i to kao veznjak?

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.352
20. lipnja 2026. u 12:57

Legitimno pitanje. Isto tako što ako se Gvardiol na treningu nedajbože ozljedi?

Tko će na lijevog beka: 37godišnje krilo ili desni bek?

Ili to ili se prisilno vraćamo u 3 iza jer jebiga u tako skraćenom rosteru od samo 26 igrača jednostavno nije bilo mjesta za rezervne opcije na najtanjim pozicijama jer ti rezervni iako su potrebni nisu dovoljno #family. Trebaju nam pusti Vlašići, Pongračići i Moro naravno, naš Rodri. Ne može bez njega.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.403
20. lipnja 2026. u 12:59

AdamMalysz je napisao/la:

Mene zanima tko bi bio desni bek da se nedajboze Stanisic ozlijedi? Jakic? Covjek koji u mrtvom Augsburgu igra svaku trecu i to kao veznjak?

Vidi cijeli citat

A imamo desnog beka u 4. klubu Serie A

I onda u prijateljskoj protiv Brazila dobije 8 minuta na stoperu...

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
123
...
678
...
147148149
  • Najnovije
  • Najčitanije