Budimira nije mi ostao kao odličan skakač u sjećanju. Vidio sam nekoliko finih asistencije na uskom prostoru za gol od njega što je mogući argument da igra umjesto Muse.
Meni je općenito bolje staviti dva napadača kad moraš pobijediti. Dalic će početi jednim i čuvati drugog za trenutak kad drugog napadača mora staviti.
Sportske moraju puniti stranici, pa zašto ne zabavljati javnost za pitanjem da li ce Pongracic igrati? Ako gledamo Englesku Modric i Gvardiol bi trebali biti prvi kandidati za klupu, ali to Dalic neće nikada napravit. Očekujem da će Krama dobiti priliku od početka. Koliko je u redu Pasalica i Vuskovica preselit na klupi, kako je za očekivat,i ne znam. Oba su imali ulogu u našim golovima.
[uredio adrian - 20. lipnja 2026. u 12:53]