SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.055
23. lipnja 2026. u 22:35

Lukass je napisao/la:

Gvardiol kad je na 100% je odličan bek. U 4 iza. Zna zabit i asistirat. I sudjelovati.

Stanišić je odličan kao bek u 4 iza. To je pokazao i u Bayernu. Čak i na lijevoj strani. 

Problem je što Gvardiol nije ni blizu spreman. 

Ostalo se slažem. 

Vidi cijeli citat


Dobar je bek u Cityu gdje ekipa napada 85% vremena I ne mora toliko brinuti iza leđa.. Za hrvatsku se ne sjećam jedne utakmice di smo rekli Josko je bio top na beku, nabacio, asistirao, zabio sa te pozicije (korner ne brojim).. Ima ih mnogo kad je igrao u sredini, ali na beku se nešto ne sjećam... Vjerojatno sam u krivu 

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.273
23. lipnja 2026. u 22:36

bakker je napisao/la:

Stigli sastavi. Nikakav Pongračić u prvih 11. Kova također na klupi.

 

Budimir

Perišić - Mario Pašalić - Baturina

Modrić - P. Sučić

Gvardiol - Šutalo - Ćaleta Car - Stanišić

Livaković

Vidi cijeli citat

To je službeno?

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.234
23. lipnja 2026. u 22:38

bakker je napisao/la:

Stigli sastavi. Nikakav Pongračić u prvih 11. Kova također na klupi.

 

Budimir

Perišić - Mario Pašalić - Baturina

Modrić - P. Sučić

Gvardiol - Šutalo - Ćaleta Car - Stanišić

Livaković

Vidi cijeli citat


Solidan sastav. Ja bih jedino mijenjao Pašalića. On je idealan za biti Joker s klupe.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
23. lipnja 2026. u 22:38

Koliko vidim piše PREDICTED

NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.377
23. lipnja 2026. u 22:39

To nije sluzbeno

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.467
23. lipnja 2026. u 22:42

Ne moze biti sluzbeno jos.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
23. lipnja 2026. u 22:42

Ne znam kako mi mislimo dobit Ghanu...

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.593
23. lipnja 2026. u 22:43

Ajde da vidimo tu kemiju sa Čaletom u prvih 11!!!

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.467
23. lipnja 2026. u 22:46

allen je napisao/la:

Ne znam kako mi mislimo dobit Ghanu...

Vidi cijeli citat

Ako ne dobijemo danas pakiramo kofere.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
23. lipnja 2026. u 22:50

zovche je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Gvardiol kad je na 100% je odličan bek. U 4 iza. Zna zabit i asistirat. I sudjelovati.

Stanišić je odličan kao bek u 4 iza. To je pokazao i u Bayernu. Čak i na lijevoj strani. 

Problem je što Gvardiol nije ni blizu spreman. 

Ostalo se slažem. 

Vidi cijeli citat


Dobar je bek u Cityu gdje ekipa napada 85% vremena I ne mora toliko brinuti iza leđa.. Za hrvatsku se ne sjećam jedne utakmice di smo rekli Josko je bio top na beku, nabacio, asistirao, zabio sa te pozicije (korner ne brojim).. Ima ih mnogo kad je igrao u sredini, ali na beku se nešto ne sjećam... Vjerojatno sam u krivu 

Vidi cijeli citat


A sad iz glave odmah ne mogu izbaciti e ta i ta tekma. Tu je bio odličan na beku u 4 iza. 

Ove kvalifikacije je većinom odigrao na tom beku. Posebno kad bi štekalo sa 3421 u napadu. 

Ne pamtim da je bio loš. Al doduše to je bilo sve prije ozljede. Ovo sad je skroz drugačija priča. 

  • Najnovije
  • Najčitanije