zovche je napisao/la:
Lukass je napisao/la:
Gvardiol kad je na 100% je odličan bek. U 4 iza. Zna zabit i asistirat. I sudjelovati.
Stanišić je odličan kao bek u 4 iza. To je pokazao i u Bayernu. Čak i na lijevoj strani.
Problem je što Gvardiol nije ni blizu spreman.
Ostalo se slažem.
Vidi cijeli citat
Dobar je bek u Cityu gdje ekipa napada 85% vremena I ne mora toliko brinuti iza leđa.. Za hrvatsku se ne sjećam jedne utakmice di smo rekli Josko je bio top na beku, nabacio, asistirao, zabio sa te pozicije (korner ne brojim).. Ima ih mnogo kad je igrao u sredini, ali na beku se nešto ne sjećam... Vjerojatno sam u krivu
Vidi cijeli citat
A sad iz glave odmah ne mogu izbaciti e ta i ta tekma. Tu je bio odličan na beku u 4 iza.
Ove kvalifikacije je većinom odigrao na tom beku. Posebno kad bi štekalo sa 3421 u napadu.
Ne pamtim da je bio loš. Al doduše to je bilo sve prije ozljede. Ovo sad je skroz drugačija priča.