SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.593
24. lipnja 2026. u 02:55

Prošli smo kroz kanal, još smo živi do subote. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
mimimimi
mimimimi
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2024.
Poruka: 487
24. lipnja 2026. u 02:55

Sad će počet priče o karakteru

Šaljivac
Šaljivac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2015.
Poruka: 4.757
24. lipnja 2026. u 02:55
A jedva više, koje mučenje je ovo bilo. Tri boda su tu, idemo dalje.
SLAVA UKRAJINI!
Bluechaos
Bluechaos
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.09.2025.
Poruka: 100
24. lipnja 2026. u 02:55

Jer bi sad trebali skakat od sreće?

Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.393
24. lipnja 2026. u 02:55

Tri boda.

Protiv Gane ocekujemo novi sastav-sustav.

 

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
24. lipnja 2026. u 02:55

Jarun brate, svi smo negativni ali ti ga vodis za sve nas

 

 

BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 86
24. lipnja 2026. u 02:55

Ovi su užas individualno i zato se pobijedilo

miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.490
24. lipnja 2026. u 02:55

Katastrofa. Nemamo sto traziti u drugoj fazi.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.568
24. lipnja 2026. u 02:55

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

I to mi prvi dobili žuti respect

Vidi cijeli citat

si ti pratio utakmicu ili čitaš bajke ciferšlusa? panama već ima žuti. sudac je potpuno u redu, ali mora se izbacit frustracije, što je razumljivo.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
24. lipnja 2026. u 02:55

Panamci odlično igraju, samo ne znaju gol dati

Brz i okomit nogomet
  • Najnovije
  • Najčitanije