SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Zivcani
Zivcani
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.08.2017.
Poruka: 2.425
24. lipnja 2026. u 02:58

Da vidimo sta ce Dalic reci na ovo remek dijelo.

 

I corava kokos nade zrno
dodop_ri
dodop_ri
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 21.08.2014.
Poruka: 54
24. lipnja 2026. u 02:58

Ja se pridruzujem kritikama, debeli očaj. Da se razumijemo, Panama.je om, svi igraju nogomet, sve to stoji... ali.... na svjetskom prvenstvu u smislu tehničkih pogrešaka izgledati kao totalni amater, e to.je sramota epska. Laku noć svirači i.meni i njima...

terryboy
terryboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 2.323
24. lipnja 2026. u 02:59

Neki od vas od tuge i jala nece moci spavati. Jedan viski da nazdravim pobjedi i odoh sretan spavati.

Nije vam lako

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
24. lipnja 2026. u 02:59

Nije ovo dobro. Nikako. Gvardiol skroz nespreman. Veza izuzetno spora.

Morat ćemo igrat 3421 jer beka za 4 iza nemamo. 

Luka Sučić na desnom beku. Mario Pašalić defenzivni vezni. 

Šteta da je ovako jer mi se Baturina čini da izuzetno raspoložen. 

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
24. lipnja 2026. u 02:59

ja se najvise bojim kad forum struka hvali, kak sastav protiv Engleza, onda znam da smo u terskim problemima

Domovine sin
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.467
24. lipnja 2026. u 02:59

Meni nije jasno da nakon što povedeš 1-0 i ovi krenu napadat nisi u stanju jedan napad istrčat da netko ne pogriješi dodavanje, primanje, da ne odigraju krivo dupli pas. Pa jebemu majku barem bi tu dobri trebali bit?!

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.632
24. lipnja 2026. u 03:00

Ciferšlus je napisao/la:

dok netko ne otvori temu, za Ganu idu Sucic stoper, Modric prednji, Vlasic lijevi bek

 

 

Vidi cijeli citat

Uživaj barem dvije sekunde u pobjedi...

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.467
24. lipnja 2026. u 03:00

terryboy je napisao/la:

Neki od vas od tuge i jala nece moci spavati. Jedan viski da nazdravim pobjedi i odoh sretan spavati.

Nije vam lako

Vidi cijeli citat

Ima i takvih al dosta nas ima koji nismo hejteri, ali smatramo da je ovo teški užas od igre.

Centrocampista10
Centrocampista10
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 1
24. lipnja 2026. u 03:00

Igra 5/10 i puno minusa.

Ali pobjeda je tu.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.136
24. lipnja 2026. u 03:00

Lako cemo mi za forum struku, mi laprdamo u prazno lijevimo nervozu, sto cemo mi sa strukom u nasem stozeru

 

ne vidim da znaju sto rade, totalni amaterizam i skromnog znanja izbornika popunili su sa dva trenerska duduka

 

lako je za forumase, citas ili ne, treba ovaj jad gledati na svjetskom prvenstvu

  • Najnovije
  • Najčitanije