SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.055
24. lipnja 2026. u 03:01

Najvažnije je pobjeda ali čini mi se da je bilo lakše danas zabiti još jedan, nego sad ganjati x sa Ganom 

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
24. lipnja 2026. u 03:01

terryboy je napisao/la:

Neki od vas od tuge i jala nece moci spavati. Jedan viski da nazdravim pobjedi i odoh sretan spavati.

Nije vam lako

Vidi cijeli citat

treba ispast da "masni" odleti, onda pocinje nogometna renesansa

Domovine sin
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.568
24. lipnja 2026. u 03:01

ajmo oliću, objasni sada tvoju definiciju totalne dominacije. koji 🤡

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 47
24. lipnja 2026. u 03:01

Hajdemo zaustaviti val nezadovoljstva. 

[uredio Netko18 - 24. lipnja 2026. u 03:23]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.999
24. lipnja 2026. u 03:01

etno-expert je napisao/la:

ljudi, sad na srpskoj areni sport kažu da ste već u sledećoj rundi?

Vidi cijeli citat


ne znaju Srbi kako funkcionira SP

BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 86
24. lipnja 2026. u 03:01

Lukass je napisao/la:

Nije ovo dobro. Nikako. Gvardiol skroz nespreman. Veza izuzetno spora.

Morat ćemo igrat 3421 jer beka za 4 iza nemamo. 

Luka Sučić na desnom beku. Mario Pašalić defenzivni vezni. 

Šteta da je ovako jer mi se Baturina čini da izuzetno raspoložen. 

Vidi cijeli citat

Baturina je baš u velikoj formi i šteta što mora nositi starce na leđima sam

jorko_furiv
jorko_furiv
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.09.2025.
Poruka: 113
24. lipnja 2026. u 03:01

Pašaliću koji je fulao zicera, Orlando je vrhunac karijere

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.755
24. lipnja 2026. u 03:01

Ciferšlus je napisao/la:

Lako cemo mi za forum struku, mi laprdamo u prazno lijevimo nervozu, sto cemo mi sa strukom u nasem stozeru

 

ne vidim da znaju sto rade, totalni amaterizam i skromnog znanja izbornika popunili su sa dva trenerska duduka

 

lako je za forumase, citas ili ne, treba ovaj jad gledati na svjetskom prvenstvu

Vidi cijeli citat
ti mi psotajes jako naporan, a to ti nikak nije dobro

psoebno kad se ko papagaj ponavljas

Domovine sin
Uvjekgubimoalijevolimo
Uvjekgubimoalijevolimo
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.07.2017.
Poruka: 215
24. lipnja 2026. u 03:02

A sad Ganci

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 435
24. lipnja 2026. u 03:03

Nadam se da iducu pocinjemo bez rekovalscenatan znaci Modric,Kovacic i Gvardiol out jer treba ce se nosit u sredini a o napadau i da ne govorim sa tim Ganskim zivotinjama.

  • Najnovije
  • Najčitanije