SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
24. lipnja 2026. u 03:22

stari starac je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

Inače Dalićeva najveća greška ne vođenja igrača je ne pozivanje Majera, baš fali, a od Vlašića, Fruka, Mora, Jakića nema nikakve koristi. 

 

Vidi cijeli citat


Kako znaš da od fruka nema koristi ako nije ni igrao? Pa on bi sigurno uvalio neki pass ko I protiv brazila

Vidi cijeli citat


Kad je Fruk igrao protiv Brazila?

Vidi cijeli citat


U prijateljskoj 10 minuta u 3  mjesecu. Pa koje asistirao majeru?

manu
manu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 2.187
24. lipnja 2026. u 03:22

Najbolji igrači su nam Mario Pašalić i Petar Sučić, tako da ima prostora za napredak

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
24. lipnja 2026. u 03:23

znaci do sad smo u 2 utamice, klasicno ispljuvali "masnog", onda smo izblatili na sve moguce nacine malog Vuskovica, onda smo zakljucili da su Modric i Kovacic za kurac, pa smo i njih ispljuvali, da bi iscipelarili Gvardiola, kojeg smo na pocetku karijere tuklli ko i Vuskovica, onda je bil najveci talent i nada hrvatskog nogometa da bi ga sad iscipelarili opet na podu, od kad si je picku nasel nema pojma o nogometu

pa mi ne zasluzujemo nikakvu vrhunsku reprezentaciju kakvu imamo, nego nam treba 11 balkansko srpskih sabana na terenu ili 11 netaletiranih skota, tocno to zasluzujemo

Domovine sin
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
24. lipnja 2026. u 03:24

Vilenjak je napisao/la:

znaci do sad smo u 2 utamice, klasicno ispljuvali "masnog", onda smo izblatili na sve moguce nacine malog Vuskovica, onda smo zakljucili da su Modric i Kovacic za kurac, pa smo i njih ispljuvali, da bi iscipelarili Gvardiola, kojeg smo na pocetku karijere tuklli ko i Vuskovica, onda je bil najveci talent i nada hrvatskog nogometa da bi ga sad iscipelarili opet na podu, od kad si je picku nasel nema pojma o nogometu

pa mi ne zasluzujemo nikakvu vrhunsku reprezentaciju kakvu imamo, nego nam treba 11 balkansko srpskih sabana na terenu ili 11 netaletiranih skota, tocno to zasluzujemo

Vidi cijeli citat


Sve što smo napisali na ovom forumu sve stoji kao točno osim to pljuvanje po vuskovicu. Šta su oni svete krave pa se po njima ne smije srat? Činjenica je da ne igramo ništa s dalicom

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
24. lipnja 2026. u 03:25

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

 

Sve što smo napisali na ovom forumu sve stoji kao točno osim to pljuvanje po vuskovicu. Šta su oni svete krave pa se po njima ne smije srat? Činjenica je da ne igramo ništa s dalicom

Vidi cijeli citat
ti si mi u kosu s ciferslusom, tak da smao me zaobidji

Domovine sin
The Flying Carpet
The Flying Carpet
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 741
24. lipnja 2026. u 03:27

jajajaja4444 je napisao/la:

Marco Pašalić.. Vidim neki ga čak i hvale da je odigrao odličnu tekmu.. 

Stanišić je s pravom pizdio na njega većinu utakmice. Tako loše kretanje bez lopte dugo nisam vidio, a i razumijevanje igre. Da nije imao onu petu ocjena bi bila 2/10, ovako 4/10.

Vidi cijeli citat

Čovjek je mentalno u leru, a s loptom u nogama misli da je Roben, samo kako će puknuti po golu, umjesto da dalje doda loptu, i onda uspori dosta napad. Generalno nije loše igrao, ali odluke su mu ko da tek ušao u seniorski nogomet.

Talent, tehnika, fizikalije su tu ali glava u oblacima. Onaj udarac je bio preforsiran, nije ni pogledao što radi golman, a onda pokušao lobati golmana koji je još stajao, pa mu se lopta vratila da bi odmah opalio u totalnoj panici bez ikakve kontrole.

[uredio The Flying Carpet - 24. lipnja 2026. u 03:30]
zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.046
24. lipnja 2026. u 03:36

a3M je napisao/la:

U ovoj grupi još nisam svjestan koliko je jaka engleska, dal imaju top reprezentaciju ili će doživjeti debakl u 16- finala, kakva je Gana, Hrvatska najveća nepoznanica, ako prođemo dalje konačno dolazimo na svoje penale,  a možda uopće ni ne prođemo. 

Kaotična skupina

Vidi cijeli citat


Panama odigra neriješeno sa Engleskom, mi na guzove dobijemo Ganu i prvi smo, no sikiriki 

 

stari starac
stari starac
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2024.
Poruka: 239
24. lipnja 2026. u 03:37

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

stari starac je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

Inače Dalićeva najveća greška ne vođenja igrača je ne pozivanje Majera, baš fali, a od Vlašića, Fruka, Mora, Jakića nema nikakve koristi. 

 

Vidi cijeli citat


Kako znaš da od fruka nema koristi ako nije ni igrao? Pa on bi sigurno uvalio neki pass ko I protiv brazila

Vidi cijeli citat


Kad je Fruk igrao protiv Brazila?

Vidi cijeli citat


U prijateljskoj 10 minuta u 3  mjesecu. Pa koje asistirao majeru?

Vidi cijeli citat


Isprika. U pravu ste.

Te prijateljske utakmice po drugim kontinentima koje su u gluho doba noći, nisam nikad ozbiljno doživljavao.

[uredio stari starac - 24. lipnja 2026. u 03:41]
The Flying Carpet
The Flying Carpet
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 741
24. lipnja 2026. u 03:39

manu je napisao/la:

Najbolji igrači su nam Mario Pašalić i Petar Sučić, tako da ima prostora za napredak

Vidi cijeli citat

Po čemu točno. Sučić je prošlu odigrao puno bolje, ali je igrao na poziciji ofenzivnog veznog, i ne bih rekao da je bolji od Baturine, a ovu je odigrao dosta slabo.

Mario Pašalić izgleda dosta prosječno, i ne ističe se previše, niti ima neke visoke pojedinačne kvalitete.

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
24. lipnja 2026. u 03:40

rutinska 3 boda

Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije