SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Sneeweis
Sneeweis
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2025.
Poruka: 424
24. lipnja 2026. u 03:40

Vilenjak je napisao/la:

znaci do sad smo u 2 utamice, klasicno ispljuvali "masnog", onda smo izblatili na sve moguce nacine malog Vuskovica, onda smo zakljucili da su Modric i Kovacic za kurac, pa smo i njih ispljuvali, da bi iscipelarili Gvardiola, kojeg smo na pocetku karijere tuklli ko i Vuskovica, onda je bil najveci talent i nada hrvatskog nogometa da bi ga sad iscipelarili opet na podu, od kad si je picku nasel nema pojma o nogometu

pa mi ne zasluzujemo nikakvu vrhunsku reprezentaciju kakvu imamo, nego nam treba 11 balkansko srpskih sabana na terenu ili 11 netaletiranih skota, tocno to zasluzujemo

Vidi cijeli citat

Potpis.

Uostalom, nakon prvog poraza se bu sralo i po novom izborniku, i po kome god tko je na terenu, a spasitelji i "ocito su morali igrati" budu svi oni koji nisu pozvani ili usli na teren

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.460
24. lipnja 2026. u 03:42

Za kraj ove večeri samo ću reci, a vi me slobodno ispljujte, da je protiv ovih Panamaca bio dostupan Mišić, ovi nebi znali što ih je snašlo u vezi. 

 

Druga stvar, nevođenje Smolčića je epski glupa odluka, imali bi opciju Stanisica lijevo, a njega desno, ovako palimo svijeće na kamenitim vratima da se Gvardiol čudesno digne preko noci ili Perija igra beka.

Swordfish
Swordfish
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 740
24. lipnja 2026. u 03:43

Vilenjak je napisao/la:

rutinska 3 boda

Vidi cijeli citat


Upravo

 

Ni vise nj manje

Why?
RealnoStanje2211
RealnoStanje2211
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 564
24. lipnja 2026. u 03:49

Kad je Martin Baturina na lopti, mi smo istovremeno i najopasnija i najsigurnija ekipa. Ima pregled igre, tehniku i mirnoću. Svi ga danas gledaju kao ofenzivnog veznog, ali ne zaboravite da je Luka Modrić karijeru počea puno bliže golu protivnika, pa se s vrimenom povuka na "osmicu" i posta dirigent igre te jedan od najboljih veznih igrača u povijesti nogometa.

Zapamtite, Baturinu treba postupno gurati na poziciju osmice, di bi ima više dodira s loptom i još veći utjecaj na ritam utakmice. Ima sve preduvjete da vodi igru Hrvatske, ali i bilo kojeg velikog europskog kluba. Za nekoliko godina bit će među najboljim srednjim/zadnjim veznim igračima na svijetu ako ga netko spusti na tu poziciju. Dečko jednostavno ima ono nešto što se ne može naučiti.

[uredio RealnoStanje2211 - 24. lipnja 2026. u 03:50]
#PodrškaGarciji - Navijan srcen, gledan glavon. Pišen kako objektivno vidin stvari, nekad u manjini, nekad u većini - HŽV
The Flying Carpet
The Flying Carpet
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 741
24. lipnja 2026. u 03:52

AdamMalysz je napisao/la:

Moze li netko postaviti pitanje zasto Smolcic nije isao na SP, pa da u sljedecoj igra desno, Stanisic lijevo, a Gvardiol na klupu? Kakvu sad alternativu imamo, Perisic na beka?!

Vidi cijeli citat

Igrač koji igra u City-ju i vrijedi 80 mil, zamjeniti sa igračem iz turske koji vrijedi 2 mil. A da probamo sa Godom da komedija bude potpuna? Izgleda da biti drugi sa City-jem u Engleskoj vrijedi manje nego biti deseti u Turskoj.

Ovo je uglavnom najbolje što imamo, osim možda par igrača koji su ionako zamjene i Vlašića koji je tu iz neobjašnjivih razloga.

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.672
24. lipnja 2026. u 03:52

Vilenjak je napisao/la:

znaci do sad smo u 2 utamice, klasicno ispljuvali "masnog", onda smo izblatili na sve moguce nacine malog Vuskovica, onda smo zakljucili da su Modric i Kovacic za kurac, pa smo i njih ispljuvali, da bi iscipelarili Gvardiola, kojeg smo na pocetku karijere tuklli ko i Vuskovica, onda je bil najveci talent i nada hrvatskog nogometa da bi ga sad iscipelarili opet na podu, od kad si je picku nasel nema pojma o nogometu

pa mi ne zasluzujemo nikakvu vrhunsku reprezentaciju kakvu imamo, nego nam treba 11 balkansko srpskih sabana na terenu ili 11 netaletiranih skota, tocno to zasluzujemo

Vidi cijeli citat


tesko gaslightanje

i to par minuta nakon što sam do 3 u noći odgledao našu najgoru utakmicu ikad odigranu na natjecanjima, čisto da do kraja svi živci odu

 

I'm not mean, you're just a sissy.
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 399
24. lipnja 2026. u 03:54

The Flying Carpet je napisao/la:

AdamMalysz je napisao/la:

Moze li netko postaviti pitanje zasto Smolcic nije isao na SP, pa da u sljedecoj igra desno, Stanisic lijevo, a Gvardiol na klupu? Kakvu sad alternativu imamo, Perisic na beka?!

Vidi cijeli citat

Igrač koji igra u City-ju i vrijedi 80 mil, zamjeniti sa igračem iz turske koji vrijedi 2 mil. A da probamo sa Godom da komedija bude potpuna? Izgleda da biti drugi sa City-jem u Engleskoj vrijedi manje nego biti deseti u Turskoj.

Ovo je uglavnom najbolje što imamo, osim možda par igrača koji su ionako zamjene i Vlašića koji je tu iz neobjašnjivih razloga.

Vidi cijeli citat


Molim te ako ne pratis nogomet da me ne citiras. Blamiras se bezveze.

RiCaos84
RiCaos84
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2025.
Poruka: 126
24. lipnja 2026. u 04:14

Kakav šrot od utakmice....Vidim dobro je "stručnjak" Dalić pogodio sa Pongracicem ispred malog Vuškovića , teški klaun...

Radijator
Radijator
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2012.
Poruka: 2.732
24. lipnja 2026. u 04:20

Zaslužena pobjeda. Nakon 4 komada protiv Engleske bilo se jako teško vratiti, ali bili smo bolji taman za taj jedan gol.

Po meni: najpozitivnije iz prve dvije utakmice je što se Daliću otvara ogroman prostor da nauči iz svojih grešaka, a najnegativnije je što taj prostor postoji.

Ali zbilja vjerujem da se od ovoga još uvijek da skuhati nešto jestivo.

 

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.618
24. lipnja 2026. u 04:37

Tesko je nesto pametno napisati..

Pobjeda je naravno najvaznija, ali dojam je da je Dalic odlucio sjebati sve sto je godinama gradio s ovom reprezentacijom. Stavljanje Pongracica, nestavljanje Sucica. Vezni red Modric-Kovacic. 

Kao da zeli izgubiti ili dokazati da je najpametniji. To je nedopustivo, neovisno o tome kakve si rezultate ranije imao jer nitko nije veci od reprezentacije, ni izbornik ni igrac s 200+ nastupa. 

Baturina i Livakovic su klasa za sebe na ovom turniru. Sutalo odmah uz njih. Stanisic bolji nego protiv Engleza. 

Perisic je vidno izgubio na brzini, ali trud je tu. Budimir pokazao klasu i zasto igra i zabija u La Ligi. 

Mozda se neki nece sloziti, posebice nakon one predasistencije, ali Marco P. nije igrac za ovu razinu. Na stadionu se neke stvari bolje vide nego na tv-u i decko se trudi, ali nema tu kvalitete za reprezentaciju koja zeli biti u rangu onih najboljih. Kad mu zatvoris sut nema nijednu karakteristiku koja je vrlo dobra, a kamoli elitna. Jasno mi je da nemamo krila, ali on nije rjesenje. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
  • Najnovije
  • Najčitanije