Tesko je nesto pametno napisati..
Pobjeda je naravno najvaznija, ali dojam je da je Dalic odlucio sjebati sve sto je godinama gradio s ovom reprezentacijom. Stavljanje Pongracica, nestavljanje Sucica. Vezni red Modric-Kovacic.
Kao da zeli izgubiti ili dokazati da je najpametniji. To je nedopustivo, neovisno o tome kakve si rezultate ranije imao jer nitko nije veci od reprezentacije, ni izbornik ni igrac s 200+ nastupa.
Baturina i Livakovic su klasa za sebe na ovom turniru. Sutalo odmah uz njih. Stanisic bolji nego protiv Engleza.
Perisic je vidno izgubio na brzini, ali trud je tu. Budimir pokazao klasu i zasto igra i zabija u La Ligi.
Mozda se neki nece sloziti, posebice nakon one predasistencije, ali Marco P. nije igrac za ovu razinu. Na stadionu se neke stvari bolje vide nego na tv-u i decko se trudi, ali nema tu kvalitete za reprezentaciju koja zeli biti u rangu onih najboljih. Kad mu zatvoris sut nema nijednu karakteristiku koja je vrlo dobra, a kamoli elitna. Jasno mi je da nemamo krila, ali on nije rjesenje.