SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
24. lipnja 2026. u 04:37

The Flying Carpet je napisao/la:

AdamMalysz je napisao/la:

Moze li netko postaviti pitanje zasto Smolcic nije isao na SP, pa da u sljedecoj igra desno, Stanisic lijevo, a Gvardiol na klupu? Kakvu sad alternativu imamo, Perisic na beka?!

Vidi cijeli citat

Igrač koji igra u City-ju i vrijedi 80 mil, zamjeniti sa igračem iz turske koji vrijedi 2 mil. A da probamo sa Godom da komedija bude potpuna? Izgleda da biti drugi sa City-jem u Engleskoj vrijedi manje nego biti deseti u Turskoj.

Ovo je uglavnom najbolje što imamo, osim možda par igrača koji su ionako zamjene i Vlašića koji je tu iz neobjašnjivih razloga.

Vidi cijeli citat


Pricamo o smolcicu iz Coma.

robil
robil
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2012.
Poruka: 1.966
24. lipnja 2026. u 06:27

Smolčić iz turske lige ima brata blizanca

[uredio robil - 24. lipnja 2026. u 06:45]
Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
24. lipnja 2026. u 07:00

Vilenjak je napisao/la:

znaci do sad smo u 2 utamice, klasicno ispljuvali "masnog", onda smo izblatili na sve moguce nacine malog Vuskovica, onda smo zakljucili da su Modric i Kovacic za kurac, pa smo i njih ispljuvali, da bi iscipelarili Gvardiola, kojeg smo na pocetku karijere tuklli ko i Vuskovica, onda je bil najveci talent i nada hrvatskog nogometa da bi ga sad iscipelarili opet na podu, od kad si je picku nasel nema pojma o nogometu

pa mi ne zasluzujemo nikakvu vrhunsku reprezentaciju kakvu imamo, nego nam treba 11 balkansko srpskih sabana na terenu ili 11 netaletiranih skota, tocno to zasluzujemo

Vidi cijeli citat

Može li definicija ovog termina? Koliko god se trudio ne mogu shvatiti što si želio reći.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
24. lipnja 2026. u 07:35

Cri.Lu99 je napisao/la:


Može li definicija ovog termina? Koliko god se trudio ne mogu shvatiti što si želio reći.

Vidi cijeli citat
procitaj njihov odnos na SP 2022, mozda ce ti biti jasnije

Domovine sin
idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.408
24. lipnja 2026. u 07:36

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

🪄 | Magical Martin

 

Four players have recorded a 100% dribbling success rate while attempting more than 5 dribbles in a single World Cup match in the 21st century:

 

🇦🇷 Ángel Di María (6/6) v Bosnia & Herzegovina in 2014

🇩🇿 Sofiane Feghouli (6/6) v Germany in 2014

🇧🇪 Eden Hazard (7/7) v Brazil in 2018

🇭🇷 Martin Baturina (6/6) v Panama in 2026 🆕

 

Croatia's young star was on one today 😮‍💨

 

Imamo sreće što imamo svake godine nekog igrača top, sljedeći je stojkovic nadam se

 

 

Vidi cijeli citat

Piksi je igrao prije 25 godina. Ja se nadam Fruku.

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
24. lipnja 2026. u 07:40

idemo je napisao/la:

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

🪄 | Magical Martin

 

Four players have recorded a 100% dribbling success rate while attempting more than 5 dribbles in a single World Cup match in the 21st century:

 

🇦🇷 Ángel Di María (6/6) v Bosnia & Herzegovina in 2014

🇩🇿 Sofiane Feghouli (6/6) v Germany in 2014

🇧🇪 Eden Hazard (7/7) v Brazil in 2018

🇭🇷 Martin Baturina (6/6) v Panama in 2026 🆕

 

Croatia's young star was on one today 😮‍💨

 

Imamo sreće što imamo svake godine nekog igrača top, sljedeći je stojkovic nadam se

 

 

Vidi cijeli citat

Piksi je igrao prije 25 godina. Ja se nadam Fruku.

Vidi cijeli citat


Ne pričamo o tom panju, pričamo o dijamantu dinama. No nebi se žalio ni da Fruk to bude

KYLA
KYLA
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2022.
Poruka: 2.174
24. lipnja 2026. u 07:44

ja ne znam zasto dalic nema prvih 9 igrača i sukaldno tome uvrsti nekog od seniora s podjeljenom minutazom kova/modric i krama/perija.

ovo lutanje ce nam se odbit o glavu.

nema nijednog plusa za pongračića, na klupskoj razini loš, za reprenzentaciju nista posebno, sklon greškama redovno

Forum STruka !
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 398
24. lipnja 2026. u 07:46

Stojkovic je trebao biti vec na ovom prvenstvu. Za razliku od vecine, ne krece se po terenu ko krepana macka, moze dignuti tempo utakmice.

Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.735
24. lipnja 2026. u 08:15

danchy je napisao/la:

Tesko je nesto pametno napisati..

Pobjeda je naravno najvaznija, ali dojam je da je Dalic odlucio sjebati sve sto je godinama gradio s ovom reprezentacijom. Stavljanje Pongracica, nestavljanje Sucica. Vezni red Modric-Kovacic. 

Kao da zeli izgubiti ili dokazati da je najpametniji. To je nedopustivo, neovisno o tome kakve si rezultate ranije imao jer nitko nije veci od reprezentacije, ni izbornik ni igrac s 200+ nastupa. 

Baturina i Livakovic su klasa za sebe na ovom turniru. Sutalo odmah uz njih. Stanisic bolji nego protiv Engleza. 

Perisic je vidno izgubio na brzini, ali trud je tu. Budimir pokazao klasu i zasto igra i zabija u La Ligi. 

Mozda se neki nece sloziti, posebice nakon one predasistencije, ali Marco P. nije igrac za ovu razinu. Na stadionu se neke stvari bolje vide nego na tv-u i decko se trudi, ali nema tu kvalitete za reprezentaciju koja zeli biti u rangu onih najboljih. Kad mu zatvoris sut nema nijednu karakteristiku koja je vrlo dobra, a kamoli elitna. Jasno mi je da nemamo krila, ali on nije rjesenje. 

Vidi cijeli citat

Dalic je s vremenom postao izrazito sujetan lik (nešto kao Cervar) i to nas sada kosta. 

 

Trpili smo Linu jer je imao rezultate, ali svima je bilo jasno da stvari ne funkcioniraju, a on je poceo ratovati s medijima i strukom i forsirati neka svoja luda rjesenja i izbio nam nekoliko boljih rezultata. S time, naglasavam, Lino je doktor znanosti u smislu poznavanja taktike i svega ostalog sto nosi profesionalni sport.

 

Zlatko Dalic, nazalost, nije ta razina. A on vise od svega zudi da mu se titra i hvali na sva zvona sto po njemu ne dobiva na ocekivanoj razini. Dok su bili rezultati, sve je to bilo zamaskirano i upakirano u lijep ukrasni papir. 

 

Čovjeku se treba skinuti kapa za ono sto je napravio, ali (pre)cesto se neke stvari zaboravljaju - meni osobno najludja stvar je bila (o)stavljanje Subasica na golu u finalu iako se nije mogao pomaknuti posteno.

 

Svima je jasno da on duguje sve svojim "senatorima", ali postoji odredjena granica. On im nije tata niti mama, nego je prvenstveno izbornik. A izbornik je trebao pozvati barem pet drugih igraca.

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
24. lipnja 2026. u 08:22

Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:

The Flying Carpet je napisao/la:

AdamMalysz je napisao/la:

Moze li netko postaviti pitanje zasto Smolcic nije isao na SP, pa da u sljedecoj igra desno, Stanisic lijevo, a Gvardiol na klupu? Kakvu sad alternativu imamo, Perisic na beka?!

Vidi cijeli citat

Igrač koji igra u City-ju i vrijedi 80 mil, zamjeniti sa igračem iz turske koji vrijedi 2 mil. A da probamo sa Godom da komedija bude potpuna? Izgleda da biti drugi sa City-jem u Engleskoj vrijedi manje nego biti deseti u Turskoj.

Ovo je uglavnom najbolje što imamo, osim možda par igrača koji su ionako zamjene i Vlašića koji je tu iz neobjašnjivih razloga.

Vidi cijeli citat


Pricamo o smolcicu iz Coma.

Vidi cijeli citat


Kad smo kod smolcica potpisao je novi ugovor s Comom do 2031 godine.

  • Najnovije
  • Najčitanije