SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
141516
...
828384
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.139
12. lipnja 2026. u 22:03

bih ima gol, oni su u velikoj prednosti, umjetnicki dojam je za klizanje na ledu

 

 

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.581
12. lipnja 2026. u 22:03

AdamMalysz je napisao/la:

Fantazista10 je napisao/la:

AdamMalysz je napisao/la:

Ta Kanada je bila barem 50% jaca od ove

Vidi cijeli citat

Pa generalno u odnosu na udarnu ekipu koja bi igrala im fali bar 4 igrača, nevezano za to. Samo ti je konstatacija kriva 😁

Vidi cijeli citat


Vise tehnicki pogresaka u ovih 45 minuta nego u jednoj polusezoni medjuzupanijske lige. Naravno da ljudi ovako nesto ne zele gledati na Svjetskom prvenstvu koje bi trebalo biti vrhunsko natjecanje i melem za oci.

Vidi cijeli citat

dobre utakmice na ep-u ili sp-u se daju nabrojati na tri-četiri prsta, neovisno tko igra, sve ostalo je mučenje. sp se ne gleda zbog neke navodne ljepote igre.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.194
12. lipnja 2026. u 22:04

Da je dobit ovo i onda bi i bod sa Katarom ili Švicarskom bio dosta. S kim se križaju?

Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.393
12. lipnja 2026. u 22:05

Ciferšlus je napisao/la:

bih ima gol, oni su u velikoj prednosti, umjetnicki dojam je za klizanje na ledu

 

 

Vidi cijeli citat

Zapravo igraju jako lose, Kanada je trebala biti ta koja vodi. Uspjeli su nametnuti brzi tempo. Bih sretno I spretno do vodstva ali u samoj igri su losi.

[uredio Vince Carter 15 - 12. lipnja 2026. u 22:05]
Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.139
12. lipnja 2026. u 22:06

Igraju lose istina, nije ni Kanada nesto bolja. Isto su trkace kokosi, ko ona ptica sto ubiVa kojota.

 

 

AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.146
12. lipnja 2026. u 22:07

Isuse Kriste Majko Bozja, ove reklame na temu nogometa i reprezentacije su bas negledljive, teski teski krindž. Ne znam jesu li uvijek na prvenstvima bile takve ili sam ja jednostavno odrastao...

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.386
12. lipnja 2026. u 22:07

knjiskimoljac je napisao/la:

Da je dobit ovo i onda bi i bod sa Katarom ili Švicarskom bio dosta. S kim se križaju?

Vidi cijeli citat

Možda ne bi bilo loše pričekati s križanjem na poluvremenu treće utakmice prvenstva 🥹

alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.564
12. lipnja 2026. u 22:08

Kanađani su se zaboravili vratiti na tribinu🤣

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.581
12. lipnja 2026. u 22:08

Vince Carter 15 je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

bih ima gol, oni su u velikoj prednosti, umjetnicki dojam je za klizanje na ledu

 

 

Vidi cijeli citat

Zapravo igraju jako lose, Kanada je trebala biti ta koja vodi. Uspjeli su nametnuti brzi tempo. Bih sretno I spretno do vodstva ali u samoj igri su losi.

Vidi cijeli citat

da i ne. prigode će preko 90 minuta biti za bilo koju momčad. ukupno gledano je bosanskohercegovačka obrana na razini, prema naprijed rade greške. međutim, umočili su kad je bilo bitno, za sada sve što rade ispada točno. nakon utakmice će te samo pitati ako ne pobijede.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.146
12. lipnja 2026. u 22:09

Ahh, dobar stari sjevernoamericki obicaj kasnjenja u povratku na tribine nakon poluvremena. Kupis superskupu kartu i onda ne odgledas pola utakmice. Mene bi dusa bolila...

123
...
141516
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije