SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
282930
...
828384
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.335
12. lipnja 2026. u 23:07

cudno da se je BiH toliko povukla, a imali su sve pod kontrolom, na kraju skoro da su primili jos jedan gol, vec sam takav stil igre gledao kod njih

[uredio narada108 - 12. lipnja 2026. u 23:08]
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
12. lipnja 2026. u 23:08

Ma Kanada dosta bolja. BiH 1-1 puna šaka brade. Nakon gola nisu se usudili ni izlazit u polovicu protivnika. A možda nisu ni mogli 

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.459
12. lipnja 2026. u 23:08

narada108 je napisao/la:

cudno da se je BiH toliko povukla, a imali su sve pod kontrolom, na kraju skoro da su primili jos jedan gol, vec sam takav stil igre gledao kod njih

Vidi cijeli citat

Šta su imali pod kontrolom? Pa otkad su zabili gol su prešli centar 5 puta

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.365
12. lipnja 2026. u 23:09

Sve u svemu dobar bod za BiH. Fizički su dali sve to se vidjelo, ulazili su i u kost kad treba, agresivno jebiga 20 prekršaja.

Da su imalo mekše igrali izgubili bi ovu utakmicu.

[uredio ZB10 - 12. lipnja 2026. u 23:09]
Badilj_Zd
Badilj_Zd
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.01.2025.
Poruka: 323
12. lipnja 2026. u 23:09

Subert32 je napisao/la:

zaki je napisao/la:

Kakav je bio najveći svjetski talent Baraktarjević ??

Vidi cijeli citat

Katastrofalan

Vidi cijeli citat

Po statistici najlosiji igrac na terenu,nevidljiv,doslovno 7 dodavanja na utakmici

AR 147
AR 147
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2012.
Poruka: 774
12. lipnja 2026. u 23:14

Šta je sa atmosferom na utakmici?...Domaćin Kanada i kao 30000 bosanaca, a većinom utakmice se doslovno čuje muha na terenu...

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.365
12. lipnja 2026. u 23:14

tomicavonbismarck je napisao/la:

Kanada bolja čitavu utakmicu. Bih iskoristila slabost kanade u prekidu. Vile, Kolašinac i Katić(jel on ovako igrao za Hajduk ili mladu reprezentaciju Hrvatske?) Igra kao da je rođen i odgajan za vrime rata u Sarajevu a ne u Stocu.  Bih je protiv italije poljubila sreća crvenog kartona inače nebi zabili da se igra do danas. 

Vidi cijeli citat

Diši legendo. 

Pitam se što bi bilo da je BiH pobjedila, nekima bi ozbiljno pozlilo 😂

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.095
12. lipnja 2026. u 23:15

Bajraktarevic i Alajbegovic su dobri talenti posebno ovaj drugi, ali po bih portalima "igraci za Real Madrid i Barcelonu".

 

Bas pretjeruju. Balkanska objektivnost, sjetimo se SMS igraca za 150 milijuna, najmanje.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
12. lipnja 2026. u 23:15

možda je stvar u HTV-u?

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 399
12. lipnja 2026. u 23:15

AR 147 je napisao/la:

Šta je sa atmosferom na utakmici?...Domaćin Kanada i kao 30000 bosanaca, a većinom utakmice se doslovno čuje muha na terenu...

Vidi cijeli citat


bosnjacki mitovi, bilo max. 7k navijaca BiH

123
...
282930
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije