Subert32 je napisao/la:
z tribina je napisao/la:
Nema apsolutno nikakvog straha. Ako Katar ne mogu pobjediti nisu zaslužili ni biti na SP. Da im je netko ponudio da biraju ekipu koju moraju pobjediti za prolazak, izabrali bi Katar ili Curacao. Mislim da će to BIH biti ne pretežak posao. Čak i kao 3. u skupini nebi to trebao biti pretežak ždrijeb u U32. Vjerojatno SAD, nije to neprolazno
Vidi cijeli citat
Ništa nije nemoguće ali izgledaju baš jako loše. Ne vidim kako bi dobili nekoga ozbiljnog. Italiju su dobili na konto domaćeg terena i igrača više, a i to na jedvite jade
Vidi cijeli citat
Pa Katar? Tko bi bio bolji izbor na cijelom prvenstvu od Karta? Prolazak skupine je već veliki uspjeh, dalje će teško ali nije ni važno. 2. put u povijesti su na prvenstvu, nikada nisu prošli skupinu. Neka pobjede Katar i svoje su napravili. Ako ne pobjede Katar to će biti debakl.