Subert32 je napisao/la:
Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:
Subert32 je napisao/la:
Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:
ZB10 je napisao/la:
Hrvatskaaaaa23 je napisao/la:
S ovim crvenim bosna je ispala sa sp-a
Vidi cijeli citat
O čemu ti čovječe? Pobjede Katar prolaze skupinu 99,9%
Zar je odjednom nemoguće je pobjediti Katar?
Vidi cijeli citat
S ovakvom igrom će dobit katar? Upravu si da.
Vidi cijeli citat
Pa mogu dobit Katara. Mislim da se razumijemo do bola su limitirana ekipa, al ne bi da protiv Brazila igraju. To je 50/50 utakmica
Vidi cijeli citat
Katar je žilav čisto sumnjam da će njih bosna lako riješit. U ove dvije tekme su uspjeli stvoriti ravno 1 šansu za gol
Vidi cijeli citat
Pa ko je rekao lako čovječe? Ti govoriš da su ispali, ja govorim da je sasvim realno i da ispadnu i da prođu.
BiH ne može lako dobit Gibraltara s ovakvom kreacijom, ali mogu pobijedit Katar, isto kao što mogu i izgubit, ili odigrat x što je najvjerojatnije.
Vidit cemo nema im glavnog stopera i vjv njihovog najboljeg igrača na ovom sp što ti znači da su ti i na stoperskoj strani i to branjenje palo za bar 50%.