SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

123
...
272829
...
495051
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.453
21. lipnja 2026. u 00:05

ManchaVerde je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Ekvador lagano panika, trebat će im bod protiv Nijemaca

Vidi cijeli citat


Zasto? Hendikep pobjeda protiv Curacaa i minimalni poraz od Njemacke, prolaze 99,99%

Vidi cijeli citat

Pa ne znam evo, meni se čini da će trebat 4 boda za proć kao treći. Pogledaj skupine A-F, tu je u svakoj realno da treći ima 4.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.984
21. lipnja 2026. u 00:05

Subert32 je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:
 Nekad je vrijedilo da Nijemce nikad ne smiješ otpisat zbog njihovog prepoznatljivog karaktera i pobjedničkog mentaliteta. Čini se da su degermanizacijom igračkog kadra ostali bez toga.

Vidi cijeli citat


volim kad se glupaste teorije pokažu netočne u roku keks

Vidi cijeli citat

Glupo je na osnovu jedne utakmice koja nije gotova donositi takve zaključke, ali hipoteza da se mentalitet promijenio uopće nije glupa.

Vidi cijeli citat


ne, hipoteza je rasistička

vjerojatno Boateng, Ozil, Khedira, Klose i Podolski 2014 nisu bili dovoljno degermanizirani

[uredio ian wright - 21. lipnja 2026. u 00:09]
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.544
21. lipnja 2026. u 00:07

ian wright je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:
 Nekad je vrijedilo da Nijemce nikad ne smiješ otpisat zbog njihovog prepoznatljivog karaktera i pobjedničkog mentaliteta. Čini se da su degermanizacijom igračkog kadra ostali bez toga.

Vidi cijeli citat


volim kad se glupaste teorije pokažu netočne u roku keks

Vidi cijeli citat

po principu korisničkog imena.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.389
21. lipnja 2026. u 00:14

Sad je pitanje hoće li Curacao skroz potonuti nakon prvog poraza ili mogu dati ipak otpor..

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.544
21. lipnja 2026. u 00:15

ian wright je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:
 Nekad je vrijedilo da Nijemce nikad ne smiješ otpisat zbog njihovog prepoznatljivog karaktera i pobjedničkog mentaliteta. Čini se da su degermanizacijom igračkog kadra ostali bez toga.

Vidi cijeli citat


volim kad se glupaste teorije pokažu netočne u roku keks

Vidi cijeli citat

Glupo je na osnovu jedne utakmice koja nije gotova donositi takve zaključke, ali hipoteza da se mentalitet promijenio uopće nije glupa.

Vidi cijeli citat


ne, hipoteza je rasistička

vjerojatno Boateng, Ozil, Khedira, Klose i Podolski 2014 nisu bili dovoljno degermanizirani

Vidi cijeli citat

to je prerecentno - vratimo se na 2006 kad su bili treći:
odonkor, asamoah, klose, podolski, klose, nowotny, neuville. bilo ih je već u 70.-im i 80.-im: kostedde, hartwig itd.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.033
21. lipnja 2026. u 00:16

Očito smo pretjerali, iako se radi o natjecanju s nacionalističkim karakterom.

Što se tiče karaktera ove Njemačke ekipe, pričekat ćemo nekog malo boljeg protivnika. Kako je ova utakmica pokazala da demontiranje Curacaa nije mjerilo, tako bi i neka kasnija utakmica mogla pokazat da preokret protiv Obale Bjelokosti i nije neki naročit pokazatelj šampionskog mentaliteta.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.544
21. lipnja 2026. u 00:21

Ćelava prevara je napisao/la:

Očito smo pretjerali, iako se radi o natjecanju s nacionalističkim karakterom.

Što se tiče karaktera ove Njemačke ekipe, pričekat ćemo nekog malo boljeg protivnika. Kako je ova utakmica pokazala da demontiranje Curacaa nije mjerilo, tako bi i neka kasnija utakmica mogla pokazat da preokret protiv Obale Bjelokosti i nije neki naročit pokazatelj šampionskog mentaliteta.

Vidi cijeli citat

nacionalno i nacionalističko su dva para postola.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.544
21. lipnja 2026. u 00:21

ARIZIN je napisao/la:

Sad je pitanje hoće li Curacao skroz potonuti nakon prvog poraza ili mogu dati ipak otpor..

Vidi cijeli citat

nešto je advocaat najavljivao o promjeni formacije, vidjet ćemo.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.453
21. lipnja 2026. u 00:22

cameosis je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:
 Nekad je vrijedilo da Nijemce nikad ne smiješ otpisat zbog njihovog prepoznatljivog karaktera i pobjedničkog mentaliteta. Čini se da su degermanizacijom igračkog kadra ostali bez toga.

Vidi cijeli citat


volim kad se glupaste teorije pokažu netočne u roku keks

Vidi cijeli citat

Glupo je na osnovu jedne utakmice koja nije gotova donositi takve zaključke, ali hipoteza da se mentalitet promijenio uopće nije glupa.

Vidi cijeli citat


ne, hipoteza je rasistička

vjerojatno Boateng, Ozil, Khedira, Klose i Podolski 2014 nisu bili dovoljno degermanizirani

Vidi cijeli citat

to je prerecentno - vratimo se na 2006 kad su bili treći:
odonkor, asamoah, klose, podolski, klose, nowotny, neuville. bilo ih je već u 70.-im i 80.-im: kostedde, hartwig itd.

Vidi cijeli citat

Klose - Nijemac iz Poljske

Podolski - Poljak

Neuville - Švicarac

Nowotny - mislim da je doslovno Nijemac iz Njemačke

Jesi ti ozbiljan il se zajebavaš sad?

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.033
21. lipnja 2026. u 00:29

cameosis je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:
 Nekad je vrijedilo da Nijemce nikad ne smiješ otpisat zbog njihovog prepoznatljivog karaktera i pobjedničkog mentaliteta. Čini se da su degermanizacijom igračkog kadra ostali bez toga.

Vidi cijeli citat


volim kad se glupaste teorije pokažu netočne u roku keks

Vidi cijeli citat

Glupo je na osnovu jedne utakmice koja nije gotova donositi takve zaključke, ali hipoteza da se mentalitet promijenio uopće nije glupa.

Vidi cijeli citat


ne, hipoteza je rasistička

vjerojatno Boateng, Ozil, Khedira, Klose i Podolski 2014 nisu bili dovoljno degermanizirani

Vidi cijeli citat

to je prerecentno - vratimo se na 2006 kad su bili treći:
odonkor, asamoah, klose, podolski, klose, nowotny, neuville. bilo ih je već u 70.-im i 80.-im: kostedde, hartwig itd.

Vidi cijeli citat

Nije isto 5 i 13. Neću se više natezat oko ovoga. Ne želim nervirat moderatore.

123
...
272829
...
495051
  • Najnovije
  • Najčitanije